Dwie minuty doliczone do drugiej połowy.

• 89. min.

Bayern nie przestaje strzelać! Tolisso i jest już 6:0!

• 84. min.

Ależ interwencja Borjana! Tolisso uderzył na bramkę Crveny, ale bramkarz odbił piłkę, która dodatkowo trafiła w poprzeczkę.

• 81. min.

Nie ma Lewandowskiego, tempo meczu znacznie spadło. Bayern w pełni kontroluje grę.

• 76. min.

Lewandowski więcej już nie strzeli! Został zmieniony przez Thomasa Muellera.

• 76. min.

To mogła być piąta bramka Lewandowskiego! Piłka spadła mu pod nogi na 8. metrze przed bramką, ale reprezentant Polski trafił prosto w bramkarza.

• 69. min.

Piękna akcja Bayernu, Goretzka podaje do Lewego, ten wpadła w pole karne i strzela w bok bramki! Co za spokój Polaka

• 67. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOLL LEWANDOWSKI ZNOWU! CO ON WYPRAWIA

• 64. min.

3 bramki Polaka w 11 minut!

• 64. min.

GOOOOOOOOOOLL LEWANDOWSKI! HAT-TRICK POLAKA! Piorunujące minuty! Wyskoczył przed bramkarza Crveny i pakuje piłke do bramki. Dziewiata bramka w piątym meczu Ligi Mistrzów w tym sezonie

• 61. min.

Zamieszanie pod bramka Crveny! Tolisso zgrał na środek do Lewandowskiego, tam został jeden z obrońców i Polak pakuje drugą bramkę!

• 59. min.

GOOOOOOOOOOLLL LEWANDOWSKIEGO!

• 59. min.

Ładnie wszedł Pavard w pole karne Crveny, ale jego strzał bardzo niecelny

• 56. min.

Pierwszy strzał Crveny w tym meczu, ale bardzo niecelny.

• 53. min.

Tym samym trwa fantastyczna seria Roberta Lewandowskiego, który strzelił gole w każdym meczu obecnej edycji Ligi Mistrzów.

• 53. min.

Bardzo pewnie zmylił bramkarza i uderzył tuż przy słupku.

• 53. min.

LEWANDOWSKI! Tym razem już na pewno Bayern prowadzi 2:0!

• 52. min.

Rzut karny dla Bayernu Monachium! Degenek zagrał piłkę ręką.

• 48. min.

Robert Lewandowski fauluje rywala w środku pola.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• 45. min. + 2

Obydwa zespoły wracają już na murawę.

Karim Benzema odskoczył Robertowi Lewandowski. Francuz wyprowadził Real Madryt na prowadzenie, strzelając swojego 63. gola w Lidze Mistrzów. Robert Lewandowski nadal ma "tylko" 59 trafień.

• PILNE

45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy! Bayern prowadzi 1:0, choć Lewandowski trafił do siatki, ale VAR anulował jego bramkę. Kapitan reprezentacji Polski także dwukrotnie zmarnował sytuację sam na sam z bramkarzem.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 41. min.

Borjan sugerował sędziemu zagranie piłki ręka, który zgodził się z jego pretensjami dopiero po konsultacji z VAR-em.

• 41. min.

Gola nie ma! Tolisso odgrywając piłkę do Lewandowskiego zagrał ją ręką.

• 41. min.

ROBEEEEEEEEEEEEERT LEWANDOOOOOOOOOOWSKI! Bayern prowadzi już 2:0!

• 38. min.

Crvena cały czas skutecznie się broni, jednak nie jest w stanie ruszyć ze skuteczną kontrą.

• 35. min.

Bayern naciska, ale nie jest w stanie w ostatnich minutach realnie zagrozić bramce Borjana.

• 32. min.

Davies zagrał w kierunku Lewandowskiego, jednak Polak próbując uderzyć piętką, trafił prosto w obrońcę.

• 29. min.

Lewandowski mógł otrzymać doskonałe podanie w polu karnym, ale minął się z piłką.

• 27. min.

Jeszcze jedno kapitalne podanie do Lewandowskiego, ale Polak nie zdołał pokonać Borjana w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

• 24. min.

Lewandowski oddał strzał, ale został zablokowany.

• 23. min.

Z zabandażowaną głową opuścił boisko, ale za moment będzie mógł wrócić do gry.

• 21. min.

Trwa przerwa w grze, jeden z piłkarzy Crveny leży we własnym polu karnym po kopnięciu w głowę.

• 20. min.

Coutinho uderzył na bramkę Borjana z rzutu wolnego, ale bramkarz pewnie odbija piłkę.

• 18. min.

Tymczasem Karim Benzema wyprowadził Real Madryt na prowadzenie, strzelając swoją 63. bramkę w Lidze Mistrzów.

• 16. min.

Ależ bomba Goretzki! Uderzył z powietrza sprzed pola karnego, ale Borjan kapitalnie przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• 14. min.

Dośrodkowanie z prawej strony boiska, idealnie na głowę Goretzki, który strzałem przy słupku nie dał żadnych szans bramkarzowi.

• 14. min.

Goretzka! I Bayern prowadzi 1:0!

• 13. min.

Rzut rożny dla Bayernu. Obrońcy Crveny wybijają piłkę z pola karnego, ale ta natychmiast trafia pod nogi piłkarzy z Monachium.

• 12. min.

Jeszcze jedna próba Lewandowskiego, ale Borjan odbija piłkę.

• 10. min.

Coutinho uderzył na bramkę Borjana, ale bramkarz Crveny pewnie broni.

• 7. min.

Jak on tego nie trafił!? Lewandowski otrzymał piłkę na 35. metrze przed bramką Borjana, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, po czym fatalnie przestrzelił.

• 7. min.

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Milunović ukarany za faul na Lewandowskim.

• 5. min.

Strzał Lewandowskiego, ale Borjan bez trudu łapie piłkę.

• 3. min.

Pierwsza akcja Bayernu Monachium, udało się wywalczyć rzut rożny. Obrońcy Crveny bez trudu jednak wybili piłkę.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• 4. min.

Robert Lewandowski walczy o doścignięcie Karima Benzemy. Polak w swojej karierze zdobył 59 bramek w Lidze Mistrzów, Francuz - 62.

• Czas na hymn Ligi Mistrzów.

• Skład Crveny zvezdy:

• Bayern Monachium jest już pewny awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów, z kolei Crvena zvezda walczy o utrzymanie 3. pozycji, dającej awans do 1/16 Ligi Europy.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Crvena zvezda - Bayern Monachium.

6
Skład: Borjan - Gobeljic, Degenek, Milunović, Rodić - Canas (61. Vulić), Petrović (76. Ivanić) - Vukanović, Marin, Garcia (69. Pankov) - Boakye
Bramki: Goretzka (14.), Lewandowski (53. - karny, 60., 64., 67.), Tolisso (89.) Skład: Neuer - Pavard, Martinez (68. Kimmich), Boateng, Davies - Alcantara, Goretzka - Tolisso, Coutinho (61. Perisić), Coman - Lewandowski (77. Mueller)