Bayern Monachium wygrywa w debiucie trenera! Kolejny gol Lewandowskiego [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• środa, 06 listopada 2019

Bayern pokonał Olympiakos 2:0 w debiucie tymczasowego szkoleniowca! 69. bramkę w Lidze Mistrzów zdobył Roberta Lewandowskiego, a Polak ogłosił też światu, że drugi raz zostanie ojcem. Bayern jednak kolejny raz zawiódł i zagrał poniżej oczekiwań. Bawarczycy mają już jednak zapewniony awans

Koniec meczu! Bayern wygrywa 2:0! Kolejny gol Roberta Lewandowskiego, a Polak ogłosił światu, że drugi raz zostanie ojcem. Bayern jednak kolejny raz zawiódł.

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

• 88. min.

Kapitalna akcja Bayernu Monachium. Coman podał do Alaby, i wszystko kapitalnie wykończył Perisić

• 88. min.

GOOOOOOOOOOOLL 2:0

• 83. min.

Bayern pewnie panuje na boisku

• 80. min.

Schodzi Goretzka, w jego miejsce wchodzi Tolisso

• 74. min.

Gnabry dośrodkowuje z lewej strony, ale fatalna to była wrzutka

• 73. min.

Boisko opuszcza Podence, w jego miejsce pojawia się El Arabi

• 70. min.
    Robert Lewandowski z kolejnym golem w LM! Wymowna cieszynka Polaka!

Robert Lewandowski w 69. minucie zdobył swoją 59. bramkę w Lidze Mistrzów. Po chwili Polak pokazał specjalną cieszynkę. Lewandowski wsadził piłkę pod koszulkę, a do swoich ust włożył kciuka, co może oznaczać, że jego żona spodziewa się drugiego dziecka!

• 70. min.

To 59. gol Polaka w LM. Lewandowski ma już tylko gola straty do Karima Benzemy

• 69. min.

Robert Lewandowski wsadził piłkę pod koszulkę, wsadził kciuka to ust. To może oznaczać tylko jedno.

• 69. min.

Coman dośrodkowuje na bliższy słupek! A Lewandowski wpakował piłkę do bramki

• 69. min.

GOOOOOOOOOOOLL LEWANDOWSKI!

• 65. min.

Gnabry dostał piękne podanie, ale stracił piłkę w niezłej sytuacji

• 62. min.

Olympiakos ruszył z niebezpieczną kontrą, ale fatalnie to rozprowadzili

• 60. min.

Lewandowski irytuje się na kolegów.

• 59. min.

Zmiana u gości.

Boisko opuszcza Randjelović, w jego miejsce wchodzi Masouras

• 56. min.

Ładny rajd Gnabrego, ale znowu na posterunku Sa

• 52. min.

Coman przeprowadził akcje prawą strona, wrzucił, ale Sa pewnie łapie.

• 52. min.

Bayern męczy Olympiakos setkami podań. Brakuje jednak elementu zaskoczenia.

• 50. min.

Ależ ładnie zabrał się Lewandowski w pole karne Olympiakosu (zagrywając sobie piętką) był blisko minięcia bramkarza, ale ten sie jednak nie dał nabrać

Rozpoczynamy drugą połowę

• Co tu dużo mówić. Bardzo słaby mecz oglądamy w Monachium. Bayern ma przewagę, ale nie potrafi jej zamienić na bramki. Robert Lewandowski praktycznie bez okazji na bramkę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Kimmich dośrodkowuje na głowę Pavarda i ten strzela w słupek! Bayern tak blisko gola jeszcze nie był.

• 42. min.

Bardzo słaby mecz oglądamy w Monachium.

• 35. min.

Ładna akcja Bayernu, ale Coman pada w polu karnym. Raczkowski trzeci raz w tym meczu nie widzi karnego ( no i ma rację).

• 35. min.

Długa piłka Olympiakosu na Podence, ale jest spalony. Grecy blisko zaskoczenia Bayernu.

• 33. min.

Lewandowski długo bawił się piłką w polu karnym Greków. Dośrodkowanie, strzał Comana, ale pewnie broni bramkarz "parkanami"

• 29. min.

Pavard dośrodkowuje z prawej strony, będzie rzut rożny

• 27. min.

Davies fauluje przy próbie odbioru w środku pola

• 25. min.

Kovaca już nie ma, ale gra jak za Chorwata. Bayern gra nudno i przewidywalnie

• 22. min.

Lewandowski strzela celnie! Broni jednak bramkarz. Pierwsze celne uderzenie w tym spotkaniu.

• 19. min.

Goretzka próbuje podania do Lewandowskiego - źle. Dobija przewrotką - jeszcze gorzej. Sędzia pokazuje jednak spalonego przy pierwszym podaniu

• 17. min.

Olympiakos odpowiedział akcją. Groźny strzał mija bramkę Neuera. Widać, że ta obrona nie stanowi monolitu

• 14. min.

Kolejna oskrzydlająca akcja Bayernu. Gnabry kończy ją strzałem z linii 16 metra.

• 14. min.

Ładna akcja Bayernu, ale dośrodkowanie Lewandowskiego zablokowane.

• 12. min.

Goretzka oddaje drugi strzał, ale tym razem bardzo źle

• 9. min.

Olympiakos coraz bardziej cofnięty

• 6. min.

Lewandowski podaje do Muellera w pole karne, ten pada. Sędzia Raczkowski znowu pokazuje, żeby grać dalej

• 4. min.

Bayern stara się opanować sytuację na boisku

• 2. min.

Mueller przed szansa dla Bayernu, i domaga się karnego. Sędzia każe grać dalej

• 2. min.

Pierwsza groźna akcja Olympiakosu. Ale piłka trafia w ręce Neuera

• Rozpoczynamy mecz!

• Lokomotiw: Guilherme; Ignatyev, Howedes, Corluca, Rybus; Zhemaletdinov, Krychowiak, Barinov, Joao Mario; Aleksei Miranchuk, Ede

Juventus: Szczęsny; Danilo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Rabiot; Ramsey; Cristiano Ronaldo, Higuain

• Robert Lewandowski w tym momencie ma 58 bramek w historycznej klasyfikacji strzelców LM i zajmuje piąte miejsce. Dzisiaj może dogonić i wyprzedzić Karima Benzemę, który ma 60 bramek.

A jak Polak strzeli dzisiaj 14 goli, to wskoczy na 3. miejsce w tej klasyfikacji! :-)

• W grupie D Juventus zmierzy się w Moskwie z Lokomotiwem. W drużynie gospodarzy zobaczymy Grzegorza Krychowiaka oraz Macieja Rybusa. W pierwszym składzie Juventusu wystąpi Wojciech Szczęsny. Mistrzowie Włoch są liderem grupy i jeśli dziś wygrają to będa mieli 10 punktów. Tym samym mogą zapewnić sobie awans. Drugie jest Atletico Madryt (7 pkt), a Rosjanie zajmują trzecią lokatę - 3 pkt. Czwarty jest Bayer Leverkusen, który przegrał wszystkie dotychczasowe spotkań

• Już o godz. 18:55 rozpoczną się spotkania grupowe Ligi Mistrzów. Czeka nas starcie pomiędzy Bayernem Monachium i Olympiakosem Pireus oraz mecz Juventusu z Lokomotiwem Moskwa. Na boiskach zobaczymy czterech Polaków.

0
Bramki: Lewandowski (69.), Perisić (89.) Skład: Neuer - Pavard, Martinez, Alaba, Davies - Kimmich, Goretzka (82. Tolisso) - Gnabry (88. Perisić), Mueller, Coman (90. Coutinho) - Lewandowski
Skład: Jose Sa - Elabdellaoui, Semedo, Meriah, Tsimikas - Guilherme, Camara, Bouchalakis (71. Valbuena) - Randjelović (61. Masouras), Guerrero, Podence (79. El Arabi)