Blisko niespodzianki w Pradze! Barcelona wygrała po trudnym meczu [ZAPIS MULTIRELACJI]

• środa, 23 października 2019

Koniec meczu w Pradze, koniec także innych spotkań. Dziękujemy za udział w relacji. Poniżej prezentujemy wszystkie wyniki środowych starć 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów:

Slavia Praga 1:2 Barcelona

Mnóstwo sytuacji miała Slavia w końcówce spotkania, ale żadnej nie wykorzystała. Czeski zespół przegrał z Barceloną, choć trzeba przyznać, że zasłużył przynajmniej na remis.

• GOOOOOOL

89. min.

Drugiego gola dla Interu nie zdołał strzelić Lautaro Martinez, ale zrobił to Antonio Candreva, który pewnym strzałem wykończył kontratak gospodarzy.

• 82. min.

Inter zmarnował świetną okazję do podwyższenia prowadzenia! Lautaro Martinez mógł strzelić drugiego gola, ale tego nie zrobił, bo zmarnował rzut karny, świetnie obroniony przez Romana Burkiego.

• GOOOOOOL

56. min.

Barcelona miała problemy, ale szybko się ich pozbyła! Suarez dobrze odnalazł się w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i sprytnym strzałem posłał piłkę do bramki, choć do bramki by ona nie wpadła, gdyby po drodze nie odbiła się od Olayinki.

• 54. min.

Ogromne problemy ma Barcelona! Gospodarze stosują wysoki pressing, z którym goście sobie kompletnie nie radzą. Teraz groźny strzał oddał Hovorka, ale piłka minimalnie minęła bramkę.

• GOOOOOOL

50. min.

GOOOOL! SLAVIA DOPROWADZA DO WYRÓWNANIA! Gospodarze przeprowadzili kolejną świetną akcję, tym razem pokonując już ter Stegena. Na listę strzelców wpisał się Boril, który podłączył się do akcji ofensywnej i mocnym strzałem z prostego podbicia pokonał bramkarza gości. Wynik co prawda jest zaskakujący, ale Czesi na bramkę zasłużyli, bo już w pierwszej połowie stwarzali więcej groźnych sytuacji.

• 47. min.

ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• 45. min.

PRZERWA. 6 meczów - 6 bramek. Jest co oglądać, ale czekamy na więcej!

• 36. min.

Ależ dwie fantastyczne sytuacje miała teraz Slavia! Najpierw okazję zmarnował Masopust, a chwilę później ter Stegen w efektowny sposób obronił strzał Olayinki.

• 35. min.

10 minut do przerwy. Na razie tylko w jednym meczu nie widzieliśmy bramek - Lille wciąż bezbramkowo remisuje z Valencią.

• GOOOOOOL

22. min.

GOOOOOOOOOOL! INTER OBEJMUJE PROWADZENIE! Lautaro Martinez otrzymał kapitalne podanie od Stefana de Vrija w pole karne dortmundczyków i sprytnym strzałem pokonał bramkarza gości, otwierając wynik meczu.

• GOOOOOOL

5. min.

Bramkę mamy także w Lizbonie, gdzie Benfica prowadzi już z Lyonem! Gola dla gospodarzy strzelił Rafa Silva.

• 1. min.

ZACZYNAMY!

• Dooooooobry wieczór! Witamy w multirelacji ze środowych meczów 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Najciekawiej zapowiadają się spotkania Interu Mediolan z Borussią Dortmund, Salzburga z Napoli, czy Slavii Praga z Barceloną. Początek meczów o godz. 20:55.