2 : 3

• środa, 23 października 2019
  • PILNE

90. min. + 3

Koniec meczu! Napoli wygrywa 3:2 na wyjeździe z Salzburgiem i jest liderem grupy E.

• 90. min. + 2

Minamino oddał strzał na bramkę, ale piłka poleciała obok słupka.

• 90. min. + 1

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, ale Zieliński skutecznie blokuje piłkę.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

Żółtą kartką ukarany Llorente.

• 87. min.

Ostatnia zmiana w Salzburgu. Koita zmienia Mwepu.

• 87. min.

Zieliński próbował zagrać prostopadłą piłkę do Insigne, ale napastnik Napoli nie odczytał zamiarów Polaka.

• 84. min.

Haaland oddał strzał na bramkę, ale niecelny.

• 80. min.

Ostatnia zmiana w Napoli. Callejon schodzi z boiska, w jego miejsce wchodzi Elmas.

• 80. min.

Koulibaly dwukrotnie faulował Haalanda. Dobra okazja na rozegranie rzutu wolnego.

• 78. min.

Insigne biegł z piłką w kierunku bramki Salzburga, by znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale doścignął go Wober i odebrał mu piłkę.

• 76. min.

Zmiana w Napoli! Mertens opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Llorente.

• 73. min.

Prostopadła piłka do Mertensa, który przerzuciłem ją do Insigne. Jeden z obrońców Salzburga poślizgnął się w polu karnym, napastnik Napoli oddał strzał i wyprowadził swój zespół ponownie na prowadzenie.

• 73. min.

CO TU SIĘ DZIEJE?! Napoli znowu prowadzi!

• 72. min.

Rzut rożny, piłka wybita przed obrońców Napoli. Dośrodkowanie w pole karne, piłka spada idealnie na głowę Haalanda, który strzałem przy słupku pokonuje Mereta.

• 72. min.

SALZBURG ZNOWU WYRÓWNUJE! HAALAND!

• 72. min.

Mnóstwo szczęścia miało teraz Napoli. Minamino oddał strzał sprzed pola karnego, piłka odbiła się od jednego z obrońców i minimalnie minęła słupek bramki Mereta.

• 71. min.

Zdecydowanie spadło tempo gry po bramce dla gości.

• 68. min.

Druga zmiana w Salzburgu. Ashimeru wchodzi w miejsce Daki.

• 65. min.

W przerwie realizator pokazywał rozgrzewającego się Arkadiusza Milika, jednak wydaje się, że przy aktualnym rozwoju wydarzeń, jego występ w dzisiejszym meczu jest mocno wątpliwy.

• 65. min.

Zmiana w Napoli. W miejsce Lozano wszedł Insigne.

• 64. min.

Malcuit dostał piłkę na prawym skrzydle, zobaczył dobrze ustawionego w polu karnym Mertensa, płaskim dośrodkowaniem zagrał mu piłkę, a ten uderzył przy słupku, nie dając szans bramkarzowi rywali na interwencję.

• 64. min.

Napoli prowadzi! Mertens po raz drugi!

• 62. min.

W odpowiedzi Hwang dośrodkował piłkę w pole karne Napoli, ale bez najmniejszych trudności złapał ją Meret.

• 61. min.

Mocne dośrodkowanie w pole karne Salzburga, ale obrońcy bez trudu powstrzymali atak Napoli.

• 60. min.

Zieliński wywalczył rzut z autu na połowie Salzburga.

• 58. min.

Ruiz oddał strzał z narożnika pola karnego, ale minimalnie się pomylił.

• 56. min.

Obydwa zespoły grają zdecydowanie wolniej niż przed przerwą.

• 54. min.

Żółta kartką ukarany trener Salzburga.

• 51. min.

Dośrodkowanie w pole karne Napoli, z bardzo trudnej pozycji uderzał głową Daka, ale niecelnie.

• 50. min.

Próba prostopadłego zagrania, ale zbyt długa i zostaje przejęta przez obrońców Salzburga.

• 48. min.

Prostopadłe podanie do Daki, ale jego strzał był bardzo niecelny.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• 45. min. + 5

Koniec pierwszej połowy! Napoli remisuje do przerwy 1:1 na wyjeździe z Salzburgiem.

• 45. min. + 3

Kolejne przewinienie piłkarzy Salzburga. Tym razem faulowany był Allan przez Minamino.

• 45. min. + 2

Haaland został ukarany żółtą kartką.

• 45. min.

Aż 5 minut zostało doliczonych do pierwszej połowy.

• 43. min.

Napoli rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• 40. min.

Napastnik Salzburg uderzył przy lewym słupku bramki, Meret rzucił się w przeciwnym kierunku.

• 40. min.

Haaland i mamy remis!

• 39. min.

Malcuit dał się ograć rywalowi, po czym powalił go na murawę. Sędzia nie miał wyjścia - podyktował rzut karny i pokazał obrońcy Napoli żółtą kartkę.

• 39. min.

Rzut karny dla Salzburga!

• 39. min.

Lozano ukarany żółtą kartką.

• 38. min.

Znakomita okazja Napoli! Seria podań, z bramki wyszedł Carlos, ale zaasekurowali go odpowiednio obrońcy, wybijając piłkę.

• 35. min.

Ależ interwencja Mereta! Znakomity strzał Daki zza pleców obrońców Napoli, ale bramkarz gości kapitalnie sparował piłkę na rzut rożny.

• 32. min.

I będzie zmiana! W miejsce Stankovicia wejdzie Carlos Miguel Coronel.

• 30. min.

Mertens dostrzegł, że bramkarz Salzburga wyszedł nieco z bramki, próbował przelobować go z połowy boiska. Stanković przy okazji doznał kontuzji mięśniowej, jest opatrywany na murawie, ale nie wygląda to dobrze.

• 28. min.

Salzburg naciska coraz mocniej. Piłkarze Napoli są zmuszeni do ratunkowego wybijania piłek.

• 27. min.

Salzburg chce szybko odrobić straty. Kolejna okazja Haalanda, nie tak dobra jak poprzednie i strzał zdecydowanie bardziej niecelny.

• 25. min.

Jak Haaland tego nie wykorzystał?! Wywalczył sobie pozycję w polu karnym, Meretem przedwcześnie położył się na ziemi, ale strzał piłkarza Salzburga trafił go w okolice głowy.

• 23. min.

Haaland znalazł się w świetnej sytuacji, minął Koulibaly'ego, znalazł się w sytuacji sam na sam z Meretem, ale bramkarz Napoli skrócił kąt i dobrze interweniował.

• 20. min.

Gra zdecydowanie się uspokoiła, wiele walki w środku pola.

• 17. min.
  • 17. min.

Callejon zgrywa piłkę głową do Mertensa, który huknął pod poprzeczką, nie dając szans bramkarzowi na interwencję.

• 17. min.

MERTENS! NAPOLI NA PROWADZENIU!

• 15. min.

Hwang dostał piłkę w polu karnym Napoli, ale w ostatniej chwili wślizgiem Malcuit zdołał wybić ją na rzut rożny.

• 13. min.

Gra ponownie przerwana. Mertens leży w polu karnym rywala, trzymając się za bark. Piłkarz Napoli opuszcza boisko w asyście pomocy medycznej, ale prawdopodobnie będzie za chwilę gotowy do gry.

• 13. min.

Mertens oddaje strzał, ale ponownie został zablokowany.

• 11. min.

Akcja Napoli, ale sędzia przerywa grę po tym, gdy w starciu z Piotrem Zielińskim urazu doznał jeden z piłkarzy Salzburga. Na szczęście jest już gotowy do gry.

• 9. min.

Będzie jednak konsultacja VAR. Haaland znajdował się na pozycji spalonej, gol anulowany. A zatem nadal remis 0:0.

• 8. min.

Mnóstwo przypadku w tej akcji. Strzał sprzed pola karnego, piłka odbija się od obrońców Napoli, spada pod nogi Haalanda, a ten trafia do bramki.

• 8. min.

HAALAND! Salzburg na prowadzeniu!

• 6. min.

Piłkarz Napoli podniósł się jednak po chwili z murawy o własnych siłach.

• 6. min.

Mertens padł na murawę w polu karnym Salzburga. Z kontrą wychodzili gospodarze, ale po stracie piłki, sędzia zatrzymał grę.

• 4. min.

Dobra prostopadła piłka w kierunku Hwanga, ale Koulibaly skutecznie interweniuje.

• 1. min.

Pierwsza akcja Napoli i groźny strzał na bramkę! Z powietrza uderzał Mertens, ale świetnie odbił piłkę Stanković.

• 1. min.

Gramy!

• Zespoły wychodzą już na murawę.

• Napoli z czterema punktami po dwóch meczach jest liderem grupy E. Salzburg ma punkt mniej i znajduje się pozycję niżej.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Ligi Mistrzów między Red Bull Salzburg a Napoli.

3
Bramki: Haaland (40. - karny) Kartki: Haaland - żółta Skład: Stanković (32. Carlos) - Kristensen, Andre Ramalho, Wober, Ulmer - Mwepu, Junuzović - Daka, Minamino - Haaland, Hwang
Napoli
Bramki: Mertens (17., 64.) Kartki: Malcuit, Lozano - żółta Skład: Meret - Malcuit, Koulibaly, Luperto, Di Lorenzo - Callejon, Allan, Ruiz, Zieliński - Mertens, Lozano (65. Insigne)