Fatalny mecz Milika, wielka noc Suareza i szalony mecz Liverpoolu [ZaPIS MULTIRELACJI]

• GOOOOOOL

85. min.

GOOOOOOOL! BARCA OBEJMUJE PROWADZENIE! KAPITALNY RAJD MESSIEGO, KTÓRY WYSTAWIŁ PIŁKĘ SUAREZOWI, A TEN POKONAŁ HANDANOVICIA!

• GOOOOOOL

66. min.

Terrier podwyższa prowadzenie gości! Kolejny raz obrona RB Lipsk zachowuje się jak juniorska drużyna...

• 64. min.
  • GOOOOOOL

61. min.

CO TU SIĘ DZIEJE?! Liverpool prowadził 3:0, a już mamy remis! Właśnie bramkę zdobył Haaland, jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia! 19-letni Norweg ma już cztery gole w LM w tym sezonie!

• 52. min.

Barcelona nie schodzi z połowy Interu, ale zespół Antonio Conte się szczelnie broni. Valverde reaguje: schodzi Busquets, wchodzi Vidal

Ruszyły drugie połowy

• PRZERWA
  • Barcelona przeważa, ale Inter jest świetnie zorganizowany w defensywie i groźnie kontruje. Gdyby ktoś się zastanawiał: dlaczego Inter wygrał wszystkie mecze w Serie A i czemu prowadzi z Barceloną? Polecamy tekst Antka Partuma o tym, jak Inter staje się Juventusem

Wraca potęga Serie A! W tym sezonie mogą walczyć o mistrzostwo, bo naśladują Juventus

Inter Mediolan zaczął naśladować Juventus i zbliżający się sezon powinien być dla niego najlepszym od lat.

Zenit 1:0 Benfica

• 28. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLAAAANIEMA! Candreva umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym. Barca atakuje, ale to Inter groźnie kontruje

• GOOOOOOL

25. min.

GOOOOOOOOOL! Robertson zainicjował akcję, a potem się podłączył do ataku i z bliskiej odległości wykończył centrę Arnolda! Kapitalna akcja bocznych obrońców Liverpoolu

• GOOOOOOL

22. min.

Piłka trafia w pole karnego do niepilnowanego Abrahama, a napastnik Chelsea z zimną krwią wykorzystuje sytuację! GOOOOOOOL!

• 3. min.
  • 1. min.

GRAMY!

• 89. min.

Inter zachwyca w tym sezonie Serie A. Po sześciu meczach ma sześć wygranych. A Barca? W La Liga zdobyła 13 punktów po 7 kolejkach

• 89. min.

Start o godz 21:00

• 89. min.

Zenit - Benfica

• 89. min.
    Fatalny mecz Arkadiusza Milika! Napoli nie poradziło sobie z Genkiem

Niespodzianka! Napoli niespodziewanie zremisowało na wyjeździe z Genkiem 0:0. Duża w tym "zasługa" Arkadiusza Milika, który zmarnował cztery doskonałe okazje.

• 89. min.

Cajjelon! Hiszpan zmarnował świetną okazję

• 85. min.

Rok temu Napoli w podobnym stylu zremisowało z Crveną zvezdą Belgrad. I przez ten remis nie wyszło z grupy. Na ich szczęście teraz nie ma w grupie PSG...

• 75. min.

Napoli przeważa, ale gospodarze się dzielnie bronią

• 71. min.

Schodzi Milik, wchodzi Llorente

• 66. min.

Borussia prowadzi, ale gra coraz gorzej. Strata za stratą...

• 66. min.

Milik przerwał akcję rywali

• 64. min.

Hagi strzela! Ale piłka odbija się od obrońcy

• 58. min.

Schodzi bezbarwny Elmas, wchodzi Mertens. Może Belg pomoże Milikowi?

• 57. min.

Fabian Ruiz zagrał do Cajjelona, który strzelał na dalszy słupek, ale nie trafił w bramkę

• 56. min.

Koulibaly oddalił zagrożenie. Gra dziś perfekcyjnie

• 50. min.

Genk znowu stara się grać wysokim pressingiem

• 48. min.

Milik! I kolejne pudło. Tym razem niecelnie główkował

• PRZERWA

Koniec pierwszych połów.

Genk 0:0 Napoli

Slavia 0:1 Borussia

• 45. min.

Trzeba pochwalić Genk za dobrą grę, ale prawda jest taka, że gdyby Milik wykorzystał swoje sytuację, to Napoli prowadziłoby 3:0

• 42. min.

Koulibaly wygrał kolejny główkowy pojedynek, ale przecież nikogo to nie dziwi

• 40. min.
  • 39. min.

Milik! Znowu głową i kolejny raz niecelnie. Polak powinien mieć już hat-tricka!

• 36. min.

Meret! Kosmiczna interwencja bramkarza Napoli

• 34. min.

Schodzi Mario Ruiz (chyba nikt nie będzie płakał). A za kontuzjowanego gracza wchodzi Kevin Malcuit

• 27. min.

Milik faulowany tuż przed polem karnym. Będzie okazja z rzutu wolnego

• 25. min.

Cajjelon wrzuca w pole karne, a Milik, choć miał do bramki około czterech metrów, to głową skierował piłkę w poprzeczkę! Polak już drugi raz obija aluminium w tym meczu

• 22. min.

Dobre wrażenia robi piłkarz Genku - Ianis Hagi (jego ojcem był Gheorghe), który często atakuje z lewego skrzydła

• 16. min.

Callejon trafia w słupek! Milik dobija! Piłka odbija się rykoszetem od obrońcy i trafia w poprzeczkę!

• 14. min.

Hagi usiłował okiwać Koulibaly'ego, ale nie był to dobry pomysł. Senegalczyk pewnie przejął piłkę

• 12. min.

Kolejne dośrodkowanie Mario Ruiego, ale kolejne niecelne

• 10. min.

Genk zaczął mecz od wysokiego pressingu. Na razie Napoli ma kłopot, aby przedostać się pod bramkę gospodarzy

• 2. min.

Mario Rui wrzuca w pole karne, ale centra obrońcy Napoli była niedokładna

• 1. min.

GRAMY!

• Tak było dwa tygodnie temu:

Napoli dobija Liverpool po koszmarnym błędzie van Dijka. Kontrowersyjny rzut karny

Napoli pokonało 2:0 Liverpool we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów na stadionie San Paolo. Jedną z bramek zdobył Dries Mertens, który wykorzystał rzut karny, którego prawdopodobnie być nie powinno. Piotr Zieliński pojawił się na murawie w drugiej połowie.

• O 18:55 rozpocznie się także mecz Borussii Dortmund, która zagra ze Slavią Praga. Faworytem są Niemcy, którzy dwa tygodnie temu zremisowali bezbramkowo z Barceloną. Natomiast Czesi nieoczekiwanie zremisowali 1:1 z Interem.

Łukasz Piszczek zagra od pierwszej minuty, ale tym razem na lewej obronie.

• Dobry wieczór! Już o godz. 18:55 rozpoczną się środowe spotkania Ligi Mistrzów. Na początek zapraszamy na relację z dwóch spotkań, w których zagrają Polacy.

Napoli, z Arkadiuszem Milikiem w składzie, zmierzy się z Genkiem. Dwa tygodnie temu Belgowie przegrali z Red Bull Salzburg, a Włosi ograli Liverpool.