Bayern rozbił Tottenham w Londynie 7:2! Dwa gole Lewandowskiego! [ZAPIS RELACJI]

2 : 7

• wtorek, 01 października 2019

Koniec meczu! Co za spotkanie w Londynie! Bayern pokonał na wyjeździe Tottenham 7:2! Dwa gole dla gości strzelił Robert Lewandowski!

• 88. min.

Gnabry strzela gola na 7:2 dla Bayernu!

• 87. min.

CO TAM SIĘ DZIEJE??!!!

• 87. min.

Bayern prowadzi 6:2 z Tottenhamem w Londynie! Co za mecz!

• 87. min.

KOLEJNY GOL LEWANDOWSKIEGO

• 84. min.

Gnabry kompletuje klasycznego hat-tricka!

• 84. min.

GOL DLA BAYERNU!

• 77. min.

Son dynamicznie poszedł do przodu, podał do Eriksena, a ten wysoko nad bramką Neuera

• 69. min.

Nie ma karnego, gramy dalej

• 69. min.

Rzut karny dla gości? VAR w użytku!

• 66. min.

Tottenham naciska! Eriksen strzela, Neuer broni!

• 65. min.

Ale akcja Lewandowskiego! Poszedł agresywnie, odebrał piłkę rywalowi, ale koledzy nie wykorzystali okazji

• 64. min.

Sissoko mocno ale nad bramką! Ale mecz w Londynie!

• 61. min.

Kane pokonuje Neuera!

• 61. min.

GOL DLA TOTTENHAMU!

• 59. min.

Rzut karny dla Tottenhamu!

• 55. min.

Gnabry strzela drugiego swojego gola w tym meczu! Tottenham na kolanach!

• 55. min.

CO SIĘ DZIEJE W LONDYNIE. 4:1 DLA BAYERNU

• 53. min.

Kapitalna akcja Gnabry'ego i trzeci gol dla Bayernu!

• 52. min.

Szybka akcja Comana i był faulowany

• 51. min.

Ali uderzył, ale Neuer łatwo złapał

• 49. min.

Lewandowski zablokowany

Gramy!

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Londynie! Dobry mecz. Bayern prowadzi 2:1 z Tottenhamem

• 45. min.

Kapitalna bramka Polaka! Obrócił się z piłką i strzałem w krótszy róg pokonał Llorisa! Bayern prowadzi 2:1!

• 45. min.

GOL ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!!!

• 44. min.

Lewandowski miał szansę z rzutu wolnego, ale tylko rzut rożny

• 41. min.

Lepsze minuty Bayernu. Gospodarze zamknięci na własnej połowie. Brakuje jednak sytuacji, Lewandowski nie dostał jeszcze dobrej piłki

• 37. min.

Od paru minut niewiele dzieje się na boisku. Bayern odepchnął Tottenham od własnego pola karnego, ale sam nie stworzył kolejnych dobrych okazji

• 32. min.

Lewandowski odebrał piłkę obrońcy, poszedł do przodu i nie miał komu podać. Musiał czekać, a w tym czasie wrócili pozostali zawodnicy gospodarzy

• 30. min.

Lewandowski na razie mało widoczny

• 29. min.

Bayern nie radzi sobie w pomocy. Mnożą się sytuacje dla Tottenhamu, ale gospodarze są nieskuteczni

• 26. min.

Ndombele strzela, Neuer broni! Niemiec na razie najlepszy w Bayernie

• 21. min.

Dobry strzał Coutinho, ale łatwo łapie to Lloris

• 18. min.

Neuer popełnił błąd i o mało co Tottenham nie strzelił drugiego gola!

• 15. min.

Mamy dobry mecz w Londynie!

• 15. min.

Ależ trafienie Kimmicha!

• 15. min.

• 15. min.

Pierwsze 3-4 minuty były na korzyść Bayernu. Ale potem Tottenham się rozpędził i obecnie jest dużo lepszy. Agresywny, aktywny w ataku

• 12. min.

Son! W końcu wykorzystał okazję i Neuer nie miał szans. 1:0 dla gospodarzy

• 12. min.

• 11. min.

Son strzelił, a mógł dograć do Kane'a! To była świetna okazja dla gospodarzy. Gospodarze zaczynają przeważać

• 8. min.

Mogła być kolejna groźna sytuacja dla Tottenhamu, ale Son poślizgnął się w polu karnym

• 6. min.

Świetne otwarcie meczu z obu stron. Bramkarze na razie górą

• 6. min.

Świetna szansa dla gospodarzy! Son przegrał pojedynek z Neuerem!

• 4. min.

Kolejna szybka akcja gości. Coutinho niedokładnie jednak do Lewandowskiego i Tottenham uspokoił

• 2. min.

Pierwsza świetna okazja Bayernu! Gnarby strzelił, broni Lloris! Było blisko!

• 1. min.

Gramy!

• Lewandowski w tym sezonie jest niesamowity. W 9 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił 12 goli. W Londynie też trafi? Trudne to zadanie, bo "Koguty" to finaliści poprzedniej LM

• Bayern w 1. kolejce Ligi Mistrzów ograł Crvenę 3:0. Tottenham zaś zremisował z Olympiakosem 2:2.

• Początek meczu o 21:00

• Dobry wieczór! Zapraszamy na hit wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów: Tottenham - Bayern Monachium!