PSG - Real Madryt 3:0! Real bez celnego strzału w Paryżu. Gol Grzegorza Krychowiaka dla Lokomotiwu [ZAPIS RELACJI]

Dinamo Zagrzeb - Atalanta 4:0

Koniec! PSG wygrało z Realem Madryt aż 3:0! Zidane'a czeka sporo pracy, bo Real wyglądał dziś bardzo słabo!

3:0 DLA PSG!

• 78. min.

Poważny błąd PSG na własnej połowie, ale Benzema nie wykorzystał okazji

• 77. min.

Gol dla Realu, ale Benzema był na spalonym!

• 65. min.

Kolejne akcje PSG, Real nie wychodzi z własnej połowy. Fatalnie wyglądają dziś goście

• 60. min.

Mogło być 3:0, ale di Maria zmarnował dobrą okazję

• 52. min.

Pierwsze minuty drugiej połowy i nic się nie zmienia. Real chciałby, ale nie ma pomysłu, jak atakować. PSG wciąż groźne

Gramy!

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Paryżu. PSG zasłużenie prowadzi 2:0 z Realem Madryt

• 44. min.

Dobra akcja Realu, dłużej utrzymali się przy piłce. Strzał z daleka Bale'a, ale niecelny

• 41. min.
  • 41. min.

PSG robi co chce w środku pola. Klepie szybko piłkę, ładnie. Real tylko biega i odbiera kolejną akcję gospodarzy.

• 34. min.

Bale przyjmując piłkę, pomagał sobie ręką. Nie ma gola dla gości. Wciąż 2:0 dla Paryża

• 34. min.

NIE MA GOLA DLA REALU

• 34. min.

Czekamy na decyzję sędziego, czekamy...

• 34. min.

Gol dla Realu? Bale strzelił gola, ale sędzia sprawdza czy prawidłowo. Czekamy na VAR

• 33. min.

Kapitalna akcja mistrzów Francji. Piłka szła jak po sznurku, dotarła do di Marii, a ten strzelił drugiego gola w tym meczu. Paryż prowadzi zasłużenie 2:0!

• 33. min.

GOL DLA PSG!

• 31. min.

Bale uderzył z wolnego! Dobry strzał, niewiele się pomylił

• 31. min.

Hazard faulowany, jest szansa dla Realu z rzutu wolnego

• 30. min.

Icardi stracił piłkę, ale to była kolejna niezła akcja PSG

• 27. min.

Była okazja dla PSG, ale strzał zablokowany! Gospodarze są groźni, Real zaś słabo broni

• 23. min.

Hazard przedryblował 3 piłkarzy w środku pola, ale koledzy stracili piłkę. Belg na razie nie ma z kim grać w tym meczu

• 22. min.

Duże zamieszanie w polu karnym Realu, ale ostatecznie bez strzału ze strony graczy PSG. Real jednak nie przekonuje, po stracie gola nie zareagował

• 20. min.

Niecelny strzał Jamesa

• 16. min.

Groźny strzał Hazarda, ale wciąż 1:0 dla PSG

• 14. min.

Pięknie dośrodkował Bernat, podał do di Marii, a ten po krótkim słupku trafił do bramki Realu. PSG prowadzi 1:0!

• 14. min.

• 10. min.

PSG wreszcie dłużej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Bez groźnej akcji gospodarzy

• 8. min.

Spokojny początek meczu z obu stron. Nastrój wyczekiwania. Nikt nie chce jeszcze ryzykować

• 4. min.

Benzema na spalonym

• 3. min.

Paryż przy piłce, Real próbuje odebrać mu piłkę

• Zaczynamy!

• Początek hitu w Paryżu już za kilkanaście minut!

• PSG zagra także bez Neymara, który jest zdyskwalifikowany za krytykowanie sędziów po meczu poprzedniej Ligi Mistrzów z Manchesterem United. Brazylijczyk wrócił na trzecią kolejkę i mecz z Club Brugge

• Oficjalnie! PSG osłabione w wielkim hicie Ligi Mistrzów z Realem Madryt

Oficjalnie! PSG osłabione w wielkim hicie Ligi Mistrzów z Realem Madryt

Paris Saint-Germain poinformowało w specjalnym komunikacie, że Kylian Mbappe i Edinson Cavani nie zagrają w wielkim hicie pierwszej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów z Realem Madryt. Obaj piłkarze są kontuzjowani.

• To spotkanie grupy A. W drugim meczu tej grupy, rozpoczętym o 18:55, Club Brugge zremisował z Galatasarayem 0:0

• Dobry wieczór! Wróciła Liga Mistrzów i to od razu z hitami. Jeden z nich rozpocznie się o 21:00 w Paryżu: PSG - Real Madryt!