2 : 0

• wtorek, 17 września 2019
  • 90. min. + 2

Podsumowanie meczu:

Napoli dobija Liverpool po koszmarnym błędzie van Dijka. Kontrowersyjny rzut karny

Napoli pokonało 2:0 Liverpool we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów na stadionie San Paolo. Jedną z bramek zdobył Dries Mertens, który wykorzystał rzut karny, którego prawdopodobnie być nie powinno. Piotr Zieliński pojawił się na murawie w drugiej połowie.

Koniec meczu!

• GOOOOOOL

90. min.

Fatalny błąd van Dijka! Llorente przejmuje piłkę i ze stoickim spokojem pokonuje Adriana

• 88. min.

Henderson schodzi, w jego miejsce wchodzi Shaqiri

• 85. min.

Kapitalny przechwyt Ruiza. Szkoda tylko, że później zagrał do piłkarza Liverpoolu

• GOOOOOOL

83. min.

GOOOOOOOOL! Adrian wyczuł intencję Mertensa, ale Belg kopnął zbyt mocno, by bramkarz obronił

• 80. min.

Callejon pada w polu karnym! Robertson go praktycznie nie dotknął, ale sędzia i tak dyktuje karnego! Nawet nie sprawdził powtórki!

• 78. min.

Elmas zmienia Allana, który prawdopodobnie nabawił się kontuzji

• 73. min.

Mane zmarnował dobrą okazję. Wyprzedził Manolasa, ale strzelił wprost w Mereta

• 70. min.

Aleksander-Arnold wrzuca w pole karne, ale niecelnie

• 68. min.

Fernando Llorente zmienia Hirvinga Lozano

• 66. min.

Schodzi Milner, w jego miejsce wchodzi Wijnaldum

• 65. min.

Schodzi Insigne, wchodzi Zieliński

• 63. min.

Przypominamy: Piotr Zieliński wciąż jest na ławce rezerwowych, a Arkadiusz Milik nie został powołany, bo leczy kontuzję

• 59. min.

Kolejny faul piłkarza Juegena Kloppa. Milner przewrócił Cellejona

• 56. min.

Robertson zatrzymał nieprzepisowo Callejona

• 53. min.

Strzał Insigne zablokowany. Rzut rożny nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia

• 50. min.

Mane przyjmuje piłkę w polu karnym gospodarzy, ale Manolas mu ją odbiera

• 48. min.

Wrzutka w pole karne! Mertens strzela z woleja, ale Adrian kapitalnie broni! Co za interwencja

Rzuty rożne 2:3

• 45. min. + 1

Koniec pierwszej połowy. Niech brak goli was nie zmyli, bo mecz się kapitalnie ogląda. Akcja za akcję.

• 43. min.

Firmino strzela niecelnie

• 41. min.

Posiadanie piłki? 50 do 50

• 34. min.

Di Lorenzio chciał dośrodkować w pole karne, ale nikogo z pozostałych piłkarzy Napoli tam nie było

• 32. min.

Długa piłka w kierunku Salaha, ale Meret ubiegł Egipcjanina

• 29. min.

Firmino strzelał z dystansu, ale piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy, więc nie mogła zaskoczyć Mereta

• 26. min.

Napoli nie chce opuścić połowy the reds

• 22. min.

Mane wystawia piłkę do Milnera! Reprezentant Anglii jednak uderzył wysoko nad bramką

• 19. min.

Mertens sprytnie chciał przelobować Adriana, ale bramkarz Liverpoolu w ostatniej chwili obronił ten strzał

• 17. min.

Lozano zagrywa do Mertensa, ale van Dijk przecina podanie

• 14. min.

Napoli naciska na Liverpool!

• 12. min.

Koulibaly udowadnia, że jest jednym z najlepszych stoperów świata. Kolejny kapitalny wślizg Senegalczyka

• 10. min.

Mecz jest toczony w bardzo szybkim tempie

• 8. min.

GOOOOOOOOOOOOLAAANIEMA! Piłka wpadła do siatki, ale Lozano dobijając strzał Ruiza był na pozycji spalonej

• 7. min.

Mertens wrzuca w pole karne, ale Virgil Van Dijk wybija piłkę

• 5. min.

Rzut rożny nie przyniósł żadnego zagrożenia

• 3. min.

Piękny rajd Salaha zatrzymany przez wślizg Koulibaly'ego

• 2. min.

Napoli stara się grać bardzo wysokim pressingiem

• 1. min.

GRAMY!

• Hymn Ligi Mistrzów

• Skład Liverpoolu: Adrián - Alexander-Arnold, Matip, V. van Dijk, Robertson - Henderson (C), Fabinho, Milner - M. Salah, Firmino, Mané.

• To skład Napoli: Meret, Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Mario Rui, Allan, Fabian, Callejon, Insigne, Mertens, Lozano.

Napoli
Bramka: Mertens (83.- rzut karny), Llorente (91.) Skład: Meret - Di Lorenzo, Manolas, Koulibaly, Rui - Callejon, Allan (75. Elmas), Ruiz, Insigne (66. Zieliński) - Mertens, Lozano (67. Llorente)
Liverpool
Skład: Adrian - Alexander-Arnold, van Dijk, Matip, Robertson - Milner (66. Wijnaldum), Henderson (87. Shaqiri), Fabinho - Salah, Firmino, Mane