Klub Damiana Kądziora awansował do Ligi Mistrzów [WYNIKI]

• wtorek, 27 sierpnia 2019
  • Podsumowanie:

Klub Polaka awansował do Ligi Mistrzów [WYNIKI]

We wtorek wieczorem Olympiakos Pireus, Dinamo Zagrzeb i Crvena zvezda Belgrad zapewniły sobie awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W barwach Dinama nie zobaczyliśmy Damiana Kądziora, który nie został nawet powołany do kadry meczowej.

• Skończył się także ostatni mecz:

Crvena zvezda Belgrad 1:1 Young Boys Berno

• KONIEC

Koniec!

Krasnodar 1:2 Olympiakos

Rosenborg 1:1 Dinamo Zagrzeb

(pogrubione zespoły awansowały do Ligi Mistrzów)

• GOOOOOOL

81. min.

GOOOOOOL! Mamy remis! El Fardou Ben pechowo skierował piłkę do własnej bramki

• 75. min.

Za mniej więcej kwadrans poznamy zespoły, które awansowały do Ligi Mistrzów. Na ten moment są to: Dinamo Zagrzeb, Olympiakos i Crvena zvezda Belgrad. Niewiele wskazuje, że cokolwiek miałoby się już zmienić.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Amer Gojak popisał się cudownym strzałem z dystansu!

• 56. min.

Rosenborg 1:0 Dinamo Zagrzeb

Soderlund pada w polu karnym! Gospodarze domagają się rzutu karnego, ale sędzia ma inne zdanie

• GOOOOOOL

49. min.

GOOOOOOOOOOOOOOL! Zagranie wzdłuż bramki! Tam jest El Arabi, który z najbliższej odległości strzela gola! Możemy to już napisać nieoficjalnie Olympiakos zagra w Lidze Mistrzów.

Ruszyły drugie połowy

• PRZERWA

Crvena zvezda Belgrad 0:0 Young Boys Berno (2:2 - wynik pierwszego meczu)

Krasnodar 1:1 Olympiakos (0:4)

Rosenborg 1:0 Dynamo Zagrzeb (0:2)

• 39. min.

Adegbenro miał doskonałą okazję, ale strzelił wprost w bramkarza. Jak on to mógł zmarnować. Gdyby trafił, to Rosenborg wyrównałby stan dwumeczu

• 33. min.

Crvena zvezda Belgrad 0:0 Young Boys Berno

Goście wciąż naciskają! Przypomnijmy: poprzedni mecz zakończył się remisem 2:2

• 27. min.

Gospodarze przeważają, ale Dinamo ma bardzo szczelną obronę

• 21. min.

Sierro strzelał z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur. Goście nie oddali jeszcze celnego strzału, ale z piłką się nie rozstają

• GOOOOOOL

13. min.

Rosenborg 1:0 Dynamo Zagrzeb

Wrzutka w pole karne! Obrońcy mijają się z piłką, która trafia do niepilnowanego Akintolai. Piłkarz Rosenborga wślizgiem skierował piłkę do siatki!

• GOOOOOOL

13. min.

Krasnodar 1:1 Olympiakos

Błyskawiczna riposta Greków! Youseff El Arabi wpisał się na listę strzelców!

• GOOOOOOL

12. min.

Krasnodar 1:0 Olympiakos

Wanderson zagrywa wzdłuż bramki, a Utkin przyjmuje piłkę, po czym strzałem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• 10. min.

Krasnodar 0:0 Olympiakos

Rosjanie atakują, ale przypomnijmy, że przegrali pierwszy mecz aż 0:4

• 8. min.

Rosenborg 0:0 Dynamo Zagrzeb

Damian Kądzior poza kadrą, ale na razie nie widać w grze gości, by kogoś brakowało. Dynamo dominuje

• 4. min.

Goście nie schodzą z połowy Crveny

• 1. min.

GRAMY!

• Kibice Crveny Zvezdy Belgrad podjechali czołgiem pod stadion!

Kibice Crveny Zvezdy Belgrad podjechali czołgiem pod stadion!

We wtorek wieczorem Crvena Zvezda Belgrad zmierzy się z Young Boys Berno w meczu o awans do Ligi Mistrzów. Serbscy kibice zdążyli już o sobie dać znać. Przed stadionem w Belgradzie postawili... czołg. I tym samym wywołali wielkie kontrowersje.

• Wyniki pierwszych meczów:

Crvena Zvezda - Young Boys 2:2

Krasnodar - Olympiakos Pireus 0:4

Rosenborg - Dynamo Zagrzeb 0:2

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z rewanżowych meczów fazy play-off Ligi Mistrzów.