Liga Mistrzów. Tottenham i Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów! [ZAPIS RELACJI]

4 : 3

• środa, 17 kwietnia 2019
  • Sensacji nie było. Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów!

Sensacji nie było. Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów!

Na Estadio do Dragao w środowy wieczór odbyło się bez niespodzianki. Liverpool pokonał FC Porto 4:1 w drugim ćwierćfinałowym meczu Ligi Mistrzów. W półfinale zmierzy się z Barceloną.

• PILNE

90+7. min.

KONIEC MECZU! Tottenham w półfinale Ligi Mistrzów! W tym meczu było wszystko! 7 bramek, VAR, nieuznany gol.

• 90+6. min.

Jeszcze jedna okazja dla Tottenhamu. Kontra Dele Alliego, którzy utrzymał się przy piłce pomimo trzech obrońców napierającego na niego. Son nie wykorzystał okazji sam na sam z Edersonem.

• 90+3. min.

GOOOOOOOOOOOL! Raheem Sterling wprowadza Manchester City do półfinału Ligi Mistrzów! A tak przynajmniej się wydaje. Nie, jednak nie! Sędzia otrzymał informację o pozycji spalonej. Nie ma bramki!

Pięć minut doliczonych do spotkania.

Ostatnia zmiana w Tottenhamie. Schodzi Danny Rose, w jego miejsce wchodzi Davinson Sanchez.

• 89. min.

Dośrodkowanie w pole karne, ale bez trudu piłkę chwycił Hugo Lloris.

• 88. min.

Zamknięci piłkarze Tottenhamu na własnej połowie. Piłkarze Pepa Guardioli walczą jeszcze o zmianę wyniku.

• 85. min.

Jeszcze jedna okazja dla Manchesteru! Fernandinho znalazł w polu karnym Guendogana, dośrodkował piłkę w jego kierunku, ale Niemiec nie trafił w bramkę.

• 82. min.

Druga zmiana w Manchesterze. Benjamin Mendy opuścił boisko, w jego miejsce wszedł Leroy Sane.

• 81. min.

Lucas Moura opuszcza boiska, w jego miejsce wchodzi Ben Davies.

• 79. min.

Trwa oblężenie bramki Llorisa. Próbowali strzałów Bernardo Silva, Gundogan, Aguero, jednak albo uderzali niecelnie, albo pewnie bronił bramkarz Tottenhamu.

• 77. min.

Jeszcze jedna okazja Tottenhamu. Alli otrzymał piłkę przed polem karnym, ale nie zdołał jej wystarczająco dobrze dograć. Z kontrą wychodzili zawodnicy Manchesteru, ale Wanyama postanowił faulować, aby przerwać kontratak. Oczywiście został ukarany żółtą kartkę.

• 73. min.

GOOOOOOOOOL! Najpierw niepewnie interweniował Ederson, dzięki czemu Tottenham otrzymał jeszcze jeden rzut rożny. Dośrodkowanie, piłka wpadła do bramki po odbiciu od Llorente, jednak wydaje się, że Hiszpan zdobył ją ręką. Sędzia weryfikuje całą sytuację. Turecki arbiter, że pomimo kontaktu z ręką, piłka odbiła się ostatecznie od biodra. A zatem Tottenham bliżej awansu!

• 72. min.

Trippier zagrał znakomitą piłkę w pole karne do Sona, ale fenomenalnie skrócił kąt Ederson. Rzut rożny.

• 71. min.

De Bruyne dośrodkował piłkę w pole karne, ale bez trudu złapał ją Lloris.

• 68. min.

Sergio Aguero upadł w polu karnym, ale sędzia nawet nie pomyślał o podyktowaniu rzutu karnego.

3
Bramki: Sterling (4., 21.), B. Silva (12.), Aguero (59.) Skład: Ederson - Walker, Kompany (C), Laporte, Mendy (84. Sane)- De Bruyne, Gündo?an, D. Silva (62. Fernardinho) - Sterling, Agüero, B. Silva
Tottenham
Bramki: Son (8., 10.), Llorente (73.) Skład: Lloris (C) - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose (90. Sanchez) - Sissoko (41. Llorente), Wanyama - Alli, Eriksen, Lucas (82. Davies) - Son