2 : 0

• środa, 20 lutego 2019
  • 90. min. + 3
    Dramat Juventusu. Atletico Madryt blisko awansu

Wojciech Szczęsny popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, ale ostatecznie nie zdołał uchronić Juventusu przed porażką w środowym spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Atletico Madryt.

City pokonało Schalke 3:2

Koniec meczu!

• 89. min.

Ronaldo zmarnował świetną okazję

• 89. min.

Oblak! Świetnie obronił strzał Bernardeschiego!

• 86. min.

Griezmann powstrzymał kontratak Juve

• GOOOOOOL

83. min.

GODIN! GOOOOL! ATLETICO ZASŁUŻENIE PROWADZI!

• 82. min.

Schodzi Dybala, wchodzi Bernardeschi

• 80. min.

Juventus nie ma pomysłu na zaatakowanie

• GOOOOOOL

77. min.

GOOOOOOOL! GIMENEZ! ATLETICO WYCHODZI NA PROWADZENIE! GIMENEZ Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI POKONAŁ SZCZĘSNEGO!

• 73. min.

Morata popchnął rywala bardzo delikatnie, ale sędzia uznał, że to wystarczy. Wciąż mamy bezbramkowy remis

• 71. min.

NIE MA GOLA! MORATA POPCHNĄŁ CHIELLINIEGO PRZY STRZALE! SĘDZIA SKORZYSTAŁ Z SYSTEMU VAR

• GOOOOOOL

70. min.

MORATAAAAAAAAAAA! GOOOOOL! ALEŻ WEJŚCIE! HISZPAN POPISAŁ SIĘ PIĘKNĄ GŁÓWKĄ!

• 65. min.

Tak w skrócie można opisać grę CR7. Ale i tak pozostaje główną nadzieją Juve na lepszy wynik...

• 59. min.

Kolejna korekta w składzie Simeone. Schodzi Thomas, wchodzi Thomas, ale Lemar Thomas

• 58. min.

Schodzi Costa, wchodzi Morata, czyli były snajper Juve

• PILNE

56. min.
  • 54. min.

Griezmann przelobował Szczęsnego! A nie! Jednak nie! Co za parada Polaka! Jak on sięgnął tę piłkę! Fe-no-me-na-lna interwencja! Polak sparował piłkę na poprzeczkę, a potem Chiellini ją wybił na rzut rożny

0
Bramki: Gimenez (78.), Godin (83.) Kartki: Costa, Thomas, Griezmann - żółta Skład: Oblak - Juanfran, Gimenez, Godin, Filipe Luis - Koke (67. Correa), Thomas (61. Lemar), Rodrigo, Saul - Griezmann, Costa (58. Morata)
Juventus
Kartki: Alex Sandro - żółta Skład: Szczęsny - De Sciglio, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro - Bentancur, Pjanić (72. Can), Matuidi (84. Cancelo) - Dybala (80. Bernardeschi) - Mandżukić, Ronaldo