Liga Mistrzów. Real Madryt rusza po czwarte zwycięstwo w Lidze Mistrzów z rzędu? Ajax pierwszą przeszkodą [RELACJA NA ŻYWO]

1 : 2

• środa, 13 lutego 2019
  • 93. min.

W pierwszym meczu Real był po prostu bezlitosny, a wygrana 2:1 na wyjeździe to solidna zaliczka przed rewanżem. Kibice mogą być raczej spokojni o wynik mimo tego, że w Madrycie nie zagra Sergio Ramos, który w końcówce obejrzał żółtą kartkę.

• 93. min.

Koniec meczu!

• 92. min.

Ależ okazja dla Ajaxu! Dolberg podcina piłkę, ale broni bramkarz! To mogło zmienić obraz dwumeczu!

Ostatnie minuty

• 87. min.

Ramos fauluje piłkarza Ajaxu! Zółta kartka, czyli nie zagra w rewanżu

• 87. min.

Błąd Tagliafico, który nie zdążył z asekuracją. Poszła akcja prawą stroną Realu, a Carvajal doskonale dorzucił piłkę do Asensio, który tym razem się nie myli. Real jest bezlitosny

• 86. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOLLL ASENSIO!

• 83. min.

Faulowany Neres. Lucas Vazquez słusznie ukarany żółtą kartką

• 78. min.

Asensio przebywa na boisku blisko 10 minut, a już oddał przynajmniej pięć strzałów. Wszystkie niecelne

• 74. min.

Znakomita akcja Ajaxu Amsterdam. Fenomenalne podanie Neresa, a Ziyech pakuje piłkę do bramki!

• 74. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL 1-1!

• 70. min.

Schodzi teraz Karim Benzema, za niego Marco Asensio

• 65. min.

Próba kontry Ajaksu, ale Neres nie daje rady dojśc do podania Ziyecha

W międzyczasie zszedł Bale, wszedł Lucas Vasquez

• 62. min.
  • 62. min.

Patrzac przez pryzmat całego meczu to Real nie zasłużył, ale Real to Real. Chwila nieuwagi i mamy gola dla gości.

• 60. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLL BENZEMA!

• 58. min.

Real zdaje się opanowywać sytuację, ale w drugiej połowie jeszcze nie stworzył żadnej dogodnej sytuacji

• 58. min.

Vinicius fauluje Mazraouiego

• 54. min.

Żółta kartka dla Ziyecha! Bardzo nieładny faul na piłkarzu Realu

• 52. min.

Neres wyleciał sam przed obrońców Realu Madryt i pobiegł na bramkę Courtoisa. Wyrzucił się jednak ze światła bramki i strzał nie był zbyt mocny

2
Bramki: Ziyech (75.) Kartki: Ziyech - żółta Skład: Onana - Mazraoui, de Ligt, Blind, Tagliafico - de Jong, Schone (73. Dolberg) - van de Beek - Ziyech, Tadić, Neres
Real Madryt
Bramki: Benzema (60.), Asensio (87.) Kartki: Reguilon, Vazquez Ramos - żółta Skład: Courtois - Carvajal, Nacho, Ramos, Reguilon - Kroos, Casemiro, Modrić - Bale (61. Vazquez), Benzema (73. Asensio), Vinicius Junior (81. Mariano)