Liga Mistrzów. PSG wygrywa z Liverpoolem. W meczu Napoli - Crvena Zieliński wszedł w drugiej połowie [ZAPIS RELACJI]

2 : 1

• środa, 28 listopada 2018
  • 90. min. + 5

Kończymy multirelację. Dziękujemy za uwagę!

Porto ograło Schalke 3:1. Oba zespoły mają już pewny awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Napoli ostatecznie wygrywa 3:1 z Crveną. Zieliński zagrał 13 minut, a Milik nie wszedł nawet z ławki.

Tottenham ograł Inter 1:0 i ma przed ostatnią kolejką 7 pkt - tyle co Inter.

Spora niespodzianka - Borussia nie wygrywa u siebie z Club Brugge. BVB nie miało pomysłu, a Belgowie dobrze zamurowali bramkę.

Koniec meczu w Paryżu! PSG wygrywa z Liverpool 2:1! The Reds o krok od odpadnięcia z Ligi Mistrzów!

• 90. min. + 4

Ostatnia minuta w Paryżu! Czy Liverpool się uratuje?

• 90. min. + 2

Też jesteśmy ciekawi ;)

Szykuje się trzecia w tym sezonie LM porażka na wyjeździe Liverpoolu.

Sędzia Marciniak doliczył aż 5 minut.

• 86. min.

Końcówka spotkania. Liverpool nie ma szans na strzelenie gola. Prędzej to PSG zdobędzie jeszcze trzecią bramkę.

• 83. min.

Mbappe mknął niczym TGV, ale Robertson go dobrze zablokował!

• 77. min.

Wchodzi Shaqiri za Milnera. Może ta zmiana coś wniesie w poczynania The Reds..

1
Bramki: Bernat (12.), Neymar (35.) Skład: Buffon, Kehrer, Thiago Silva, Kimpembe, Bernat, Verratti, Marquinhos, Di María (65. Alves), Mbappé (85. Rabiot), Cavani (66. Choupo-Moting), Neymar
Liverpool
Bramki: Milner (45.) Skład: Alisson, Gomez, Lovren, Van Dijk, Robertson, Henderson, Wijnaldum (66. Keita), Milner, (77. Shaqiri) Salah, Mané, Firmino (71. Sturridge)