Liga Mistrzów. Lokomotiw wygrał z Galatasaray 2:0! Grzegorz Krychowiak najlepszy na boisku [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• środa, 28 listopada 2018
  • 90. min. + 3

Trudno nam tę decyzję uznać do końca za prawidłową.. Ale sami oceńcie.

UEFA zmieniła jednak decyzję. Bramka na 1:0 dla Lokomotiwu uznana została jako samobójcza w wykonaniu Donka. Szkoda! Krychowiak jednak bez gola!

Koniec! Lokomotiw - Galatasaray 2:0 ! Grzegorz Krychowiak z golem. Grzesiu był najlepszy na boisku! Nieźle wypadł też Maciej Rybus. Lokomotiw ma jeszcze szanse na awans do Ligi Europy.

Sędzia dolicza 3 minuty. Lokomotiw już tego nie wypuści. Galatasaray z kolei nie ma pomysłu, jak zagrozić bramce mistrza Rosji.

• 84. min.

Krychowiak dostał piłkę i ruszył z nią w pole karne. Był sam na sam z Muslerą, ale strzelił za lekko. Co za mecz w wykonaniu Polaka!

• 82. min.

Krychowiak padł na murawę. Był faulowany, ale sędzia tego nie zauważył.

• 80. min.

Galatasaray ma 10 minut na odrobienie strat. To wydaje się bardzo mało możliwe.

• 75. min.

Kolejny dobry przechwyt Krychowiaka. Polak gra dziś bardzo dobrze!

• 75. min.

3:0? Nie, bo spalony! Ale akcja gospodarzy świetna.

• 63. min.

Gra gości dziś to wielkie rozczarowanie. Przy tym wyniku do 1/8 finału Ligi Mistrzów awansują z grupy D Schalke i Porto.

• 63. min.

Zmarnowana szansa przez gości! Potem rzut rożnych dla nich, z którego też nic nie wyszło.

• 63. min.

Poprzeczka po strzale Farfana! Dobrze gra dziś Lokomotiw.

• 60. min.
  • 60. min.

Galatasaray ma nóż na gardle. Przegrywa 0:2 i praktycznie traci szanse na awans do 1/8 LM. Turkom zostało 30 minut na uratowanie tego meczu.

• 53. min.

Ignatiev strzelcem gola!

• 53. min.

2:0!

Wracamy do gry!

• 45. min.
  • 45. min.

Koniec pierwszej połowy. Lokomotiw prowadzi po 45. minutach 1:0 z Galatasaray.

• 45. min.
0
Bramka: Krychowiak (44.), Ignatyev (54.) Skład: Guilherme; Ignatyev, Kverkvelia, Corluka, Rybus; Krychowiak, Denisov; Miranchuk (77. Barinov), Aleksei Miranchuk, Farfán (90. Rotenberg), Smolov (88. Eder)
Galatasaray
Skład: Muslera; Linnes (89. Mariano), Kabak, Aziz, Nagatomo; N'Diaye (68. Inan), Donk, Fernando (63. Feghouli); Onyekuru, Derdiyok, Rodrigues