Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Legia odpada z walki o Ligę Mistrzów! W rewanżu wygrała, grając w dziewiątkę, ale to nie wystarczyło - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

0 : 1

• wtorek, 31 lipca 2018
  • 90. min. + 5

Podsumowanie wtorkowej batalii Legii o Ligę Mistrzów.

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Mistrz Polski wygrał, ale odpadł z eliminacji już w 2. rundzie

Legia Warszawa pokonała Spartaka Trnawa 1:0 w rewanżowym meczu 2. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, jednak odpadła z rozgrywek, bo w pierwszym spotkaniu przegrała 0:2. Mecz na Słowacji legioniści kończyli w dziewiątkę po czerwonych kartkach Marko Vesovicia i Domagoja Antolicia.

Koniec! Legia odpadła z Ligi Mistrzów...

• 90. min. + 4

Chaotycznie gra Legia. Proste środki, daleki centry, ale nic z tego nie wychodzi.

• 90. min. + 2

Kante z dystansu! Mocny, płaski strzał, jednak obok bramki. Rozpaczliwe ataki Legii.

Pięć minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.

Zmiana w Spartaku: Hladik za Egho.

• 88. min.

Huknął Vlasko, Malarz tylko odprowadził piłkę wzrokiem. Na szczęście dla legionistów futbolówka minimalnie mija bramkę.

• 86. min.

Dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Spartak wykorzystuje masę wolnego miejsca, jakie ma teraz na boisku. To Słowacy są w tej chwili bliżej zdobycia bramki.

• 83. min.

CZERWONA KARTKA dla Antolicia. Strata piłkarza Legii tuż pod własnym polem karnym i natychmiastowy faul. Druga żółta kartka, mistrzowie Polski grają w dziewiątkę.

• 80. min.

Zmiana w Legii: Hamalainen za Mączyńskiego.

• 78. min.

Aj! Źle przyjął w polu karnym piłkę Wieteska. Miałby przed sobą tylko bramkarza, ale futbolówka za mocno mu odskoczyła.

• 76. min.

Kolejna zmiana w Spartaku: Vlasko za Slobodę.

• 74. min.

Kibicom Legii wynik nie przeszkadza w żywiołowym dopingu.

• 71. min.

Przeważa Legia w drugiej połowie. Czas ucieka, czy uda się doprowadzić do dogrywki?

• 68. min.

Zmiana w Spartaku: Miesenbock za Grendela.

• 65. min.

Świetna akcja Legii! W polu karnym piłka zgrana głową do Cafu, który uderza z powietrza. Gol? Nie, Godal zatrzymuje piłkę przed bramką.

• 62. min.

Brakuje jeszcze jednego gola do dogrywki. Legia po zdobyciu bramki została nieco zepchnięta do defensywy.

• 59. min.

No nareszcie! Carlitos dośrodkował z prawej strony przed bramkę, a tam rywali wyprzedził Astiz, który z bliska pokonał bezradnego Chudego.

• GOOOOOOL

58. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Legia prowadzi 1:0!!!

• 54. min.

Legia ruszyła mocniej do ataku. Nie mają nic do stracenia mistrzowie Polski.

1
Kartki: Toth - żółta Skład: Chudy - Toth, Godal, Conka - Kadlec, Grendel (70. Miesenbock), Sloboda (76. Vlasko), Gressak, Rada - Jirka, Egho (91. Hladik).
Bramki: Astiz (63.) Kartki: Vesović, Antolić - żółte, Vesović, Antolić - czerwone (drugie żółte) Skład: Malarz - Wieteska, Pazdan (52. Carlitos), Astiz, Hlousek - Mączyński (80. Hamalainen), Antolić - Vesović, Radović (46. Cafu), Kucharczyk - Kante.