Real - Bayern 2:2. Remis w rewanżu, finał dla 'Królewskich' [ZAPIS RELACJI]

2 : 2

• wtorek, 01 maja 2018

Koniec! Remis 2:2 oznacza, że w finale Ligi Mistrzów w Kijowie zagra Real Madryt.

Navas uprzedził Lewandowskiego w polu karnym. Łapie podanie od Wagnera.

Rzut rożny, dobre dośrodkowanie, ale Hummels nie był w stanie oddać celnego strzału głową.

Sędzia doliczył pięć minut.

Navas znów świetnie interweniuje, ale przy wyskoku zderza się z Martinezem i nieco ucierpiał.

• 89. min.

Casemiro fauluje wychodzącego z kontrą Muellera. Żółta kartka zasłużona.

• 88. min.

Ostatnia zmiana w Realu. Nacho wchodzi za Asensio.

• 84. min.

Martinez wchodzi za Rodrigueza.

• 80. min.

Rzut rożny za rzutem rożny dla Bayernu. Lewandowski fauluje w polu karnym Ramosa.

• 78. min.

Kontra Realu, ale strzał Ronaldo zablokowany.

• 75. min.

Wagner wchodzi do gry. Zmieniło Tolisso.

• 74. min.

Navas znów fenomenalnie! Który to już raz bramkarz ratuje Real.

• 73. min.

Casemiro zmienia Kovacicia, a Bale strzelca dwóch bramek - Benzemę.

• 66. min.

Navas świetnym wybiciem po raz kolejny ratuje Real w tarapatach.

• GOOOOOOL

63. min.

Gooool! Remis!!!! Strzał Jamesa Rodrigueza zblokowany, ale Kolumbijczyk najszybciej dopadł do piłki i strzelił między nogami Navasa.

• 62. min.

Luka Modrić ukarany żółtą kartką.

• 59. min.

Real cały czas ma spore problemy w obronie. Tylko nieporadność piłkarzy Bayernu sprawia, że wynik nie ulega zmianie.

• 54. min.

Cristiano Ronaldo marnuje stuprocentową sytuację.

• 53. min.

Modrić wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie sięgnęli jej ani Benzema, ani Ronaldo.

• 51. min.

Alaba zaskoczył strzałem zza pola karnego, Navas cudowną interwencją ratuje Real przed utratą bramki.

• 50. min.

Modrić fauluje Lewandowskiego w środku boiska. Gracze Bayernu domagają się kartki dla rywala.

Ależ błąd Ulreicha! Real prowadzi 2:1 Bramkarz Bayernu nie wiedział, czy łapać czy wybijać podanie od swojego partnera, minął się z piłką, dopadł do niej Benzema i z zimną krwią wpakował ją do bramki.

Gramy! Czas na drugą połowę.

• 45. min.

Przerwa. Po 45 minutach Real remisuje z Bayernem 1:1. A taki wynik premiuje "Królewskich", którzy w pierwszym meczu zwyciężyli 2:1.

• 45. min.

Piłka po zagraniu Kimmicha obija rękę Marcelo. Ale sędzia tego nie zauważył. A powinien być rzut karny. Piłkarze Bayernu protestują, arbiter nakazuje rozegranie rzutu rożnego. Bayern skrzywdzony.

• 44. min.

Groźny strzał Tolisso zza pola karnego.

• 39. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego do Ramosa, ale ten strzela w boczną siatkę.

• 39. min.

Dobre podanie Benzemy do Ronaldo. Ten zrobił zwód i strzelił z 15 metrów. Ulreich obronił.

• 33. min.

Lewandowski przegrywa pojedynek jeden na jednego z Navasem. Poprawka Rodrigueza niecelna.

• 32. min.

Ribery odgrywa do Muellera, ten się obrócił, ale jego strzał łatwo wyłapał Navas.

• 30. min.

Ribery zbyt mocno do Lewandowskiego.

• 28. min.

Doskonała szansa dla Realu. Ronaldo dograł do Marcelo, ale ten nie był w stanie pokonać Ulreicha.

• 22. min.

Lewandowski wywalczył rzut rożny dla Bayernu. Defensywa Realu popełnia błąd za błędem.

• 20. min.

Znów Bayern świetnie rozmontował obronę Realu, ale po raz kolejny jest problem z ostatnim podaniem. Tym razem do nikogo.

• 17. min.

Lewandowski pada w polu karnym, blisko niego był Ramos. Ale sędzia faulu się nie dopatrzył.

• 15. min.

Kolejna ofensywna akcja z Benzemą w roli głównej. Tym razem na spalonym.

• 12. min.

Lewandowski odzyskał piłkę w polu karnym Realu, ale jego podanie przechwycił Sergio Ramos.

• GOOOOOOL

11. min.

Goooool! Remis!!!! Real mozolnie buduje akcje. Wymienia dużo podań w środkowej strefie. Przerzuca piłkę z lewej na prawą stronę. Marcelo z lewego skrzydła idealnie dośrodkował wprost na głowę Benzemy.

• 7. min.

Szansa dla Realu. Benzema dostał dobre podanie, ale zamiast uderzać, szukał Cristiano Ronaldo. Strzał Portugalczyka niecelny.

• 6. min.

Modrić w środku boiska faulowany, do bramki Bayernu ponad 30 metrów.

• GOOOOOOL

3. min.

Goooool!!! Bayern na prowadzeniu! Zamieszanie pod bramką Realu, piłka spadła pod nogi Kimmicha, który wpakował piłkę do siatki.

• 2. min.

Groźna akcja lewą stroną. Alaba przedostał się w pole karne, ale jego dośrodkowanie wyłapał Navas.

• 1. min.

Modrić przy linii bocznej fauluje Alabę, zatrzymując pierwszy atak Bayernu.

• 1. min.

Gramy!

• W pierwszym spotkaniu w Monachium triumfował Real, który wygrał 2:1.

• Liga Mistrzów. Real - Bayern. Lewandowski zawodzi? Dyskusja jest naprawdę absurdalna

Nie robi różnicy w wielkich meczach, nie potrafi wtedy strzelać goli - mówią byli gracze Bayernu o Robercie Lewandowskim - Ta dyskusja jest absurdalna - odpowiada Karl-Heinz Rummennige. Za Polakiem stoi prezes klubu, przemawiają też za nim liczby. Lewandowski to czwarty najlepszy strzelec fazy pucharowej w historii Ligi Mistrzów. We wtorek rewanżowy półfinał Real - Bayern. W Monachium 2:1 wygrali goście. Relacja na żywo w Sport.pl o godz. 20.45

• Tak na stadion przyjechali piłkarze Realu

• Niewiele mniejsze problemy miał Zinedine Zidane. Francuz nie mógł bowiem skorzystać z kontuzjowanych Daniela Carvajala i Isco. Tego pierwszego na prawej obronie zastąpi dziś zawodnik ofensywny - Lucas Vazquez.

• Przed spotkaniem na Santiago Bernabeu duży ból głowy miał trener Bayernu - Jupp Heynckes. Przed tygodniem z gry z powodu kontuzji wypadli bowiem Arjen Robben, Jerome Boateng i Javi Martinez. Całej trójki zabraknie w rewanżu. W ich miejsce zagrają odpowiednio Thiago Alcantara, Niklas Suele i Corentin Tolisso. W pierwszym składzie znalazł się oczywiście Robert Lewandowski.

• O 20.45 rozpocznie się rewanżowe spotkanie półfinału Ligi Mistrzów. W Madrycie Real podejmie Bayern Monachium.

Real Madryt
Bramki: Benzema (10., 46.) Kartki: Modrić, Vazquez, Varane, Casemiro - żółta Skład: Navas - Vazquez, Ramos, Varane, Marcelo - Asensio (Nacho, 88.), Kovacić (Casemiro, 73.), Modrić, Kroos - Benzema (Bale, 72.), Ronaldo.
Bramki: Kimmich (3.), Rodriguez (63.) Skład: Ulreich - Kimmich, Hummels, Suele, Alaba - Tolisso (Wagner, 75.), Alcantara - Mueller, Rodriguez (Martinez, 84.), Ribery - Lewandowski.