Liga Mistrzów. Besiktas - Bayern. W pierwszym meczu pogrom. W drugim spokojna wygrana. Sport.pl - To jest Twój LIVE

1 : 3

• środa, 14 marca 2018

Koniec meczu! Wynik rywalizacji mówi wszystko. 8:1 dla Bayernu Monachium w dwumeczu i pewny awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

• 88. min.

Besiktas jeszcze próbuje. Piękne podanie Quaresmy, a Talisca źle trafił w piłkę i przestrzelił.

• GOOOOOOL

83. min.

Jeszcze jeden gol Bayernu Monachium! Dośrodkowanie Alaby, rykoszet i Sandro Wagner wbił piłkę do pustej bramki.

• 80. min.

Bardzo spokojna końcówka meczu w Stambule. Dwumecz rozstrzygnięty.

• 75. min.

Bayern uspokoił mecz. Besiktas miał lepszy moment, atakował, ale teraz gra toczy się w środku pola.

• 70. min.

Pierwszy strzał Wagnera. Zbyt lekki, w środek bramki. Pewna interwencja Zengina.

• 68. min.

Koniec meczu dla Roberta Lewandowskiego. Gola nie było, sytuacji również. Sandro Wagner zmienił reprezentanta Polski.

• 65. min.

Gospodarze atakują. Kibice na trybunach wspierają, a Bayern zaczyna popełniać błędy.

• 61. min.

To powinien być remis. Mustafa Pektemek dostał podanie w polu karnym, uderzył, ale został zablokowany.

• GOOOOOOL

58. min.

Fatalny błąd defensywy Bayernu. Alaba podał piłkę wprost pod nogi Vagnera Love i napastnik Besiktasu pokonał Svena Ulreicha.

• 50. min.

Jeszcze jedna szans. Alaba uderzył z rzutu wolnego. W środek bramki. Pewna interwencja Zengina.

• GOOOOOOL

46. min.

Co za otwarcie piłkarzy Bayernu Monachium. Rafinha dośrodkował w pole karne, a piłkę do własnej bramki wbił Gonul.

Czas na drugą połowę!

• Mistrzowie Niemiec są już pewni awansu do ćwierćfinału. 1:0 do przerwy w Stambule i 5:0 w pierwszy meczu w Monachium. Pokaz mocy drużyny Juppa Heynckesa.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy w Stambule. Bayern prowadzi po golu Thiago.

• 42. min.

I jeszcze jedna karta, tym razem dla Boatenga.

• 37. min.

Żółta kartka dla Matsa Hummelsa.

• 35. min.

Kontuzja Thiago. Reprezentant Hiszpanii opuścił boisko, w jego miejsce James Rodriguez.

• 28. min.

Groźny strzał głową Hummelsa. Piłka minęła bramkę Zengina.

• 22. min.

Besiktas jest bezradny. Absolutna dominacja Bayernu Monachium.

Besiktas
Bramki: Vagner Love (58.) Skład: Zengin - Erkin, Uysal, Medel, Gonul - Lens, Arslan, Oyzakup, Quaresma - Pektemek, Love
Bramki: Thiago (18.), Gonul (sam. 46.), Wagner (83.) Skład: Ulreich - Alaba, Hummels, Boateng, Rafinha - Alcantara, Martinez, Vidal - Ribery, Lewandowski, Mueller