Liga Mistrzów. Zabójcze trzy minuty Realu Madryt z PSG [ZAPIS RELACJI]

• środa, 14 lutego 2018
  • 90. min. + 3

Niesamowita końcówka Realu Madryt sprawiła, że to "Królewscy" są zdecydowanymi faworytami tego dwumeczu. Rewanż 6 marca, podsumowanie spotkania poniżej. Dobranoc!

Liga Mistrzów. Zabójcze trzy minuty Realu Madryt

Real Madryt przegrywał 0-1 z Paris Saint-Germain, ale po dwóch golach Cristiano Ronaldo i trafieniu Marcelo wygrał 3-1! Goście nie mogli uwierzyć w to, co stało się od 83. do 86. minuty.

Ostatnią okazję w tym spotkaniu miał Neymar, ale przestrzelił. Koniec meczu!

• 90. min. + 2

PSG ma problemy ze stworzeniem sobie jakiejkolwiek okazji. Minuta do końca.

Ronaldo uderza w sam środek bramki.

• 89. min.

Navas broni uderzenie Mbappe.

• 86. min.

Co tu się dzieje! PSG nie może uwierzyć w to, co się stało! Zabójcze trzy minuty. Asensio dograł w pole karne do Marcelo, który uderzył nieczysto w piłkę, ale i tak pokonał Areolę!

• 86. min.

GOL DLA REALU! 3-1!

• 83. min.

Asensio dośrodkował piłkę w pole karne, Areola odbił ją przed siebie, trafiając Ronaldo w kolano. Trochę przypadkowy gol, ale 2-1!

• 83. min.

GOL DLA REALU! 2-1!

• 83. min.

Kontra Realu, ale podanie Asensio do Ronaldo zostało zatrzymane przez Marquinhosa.

• 80. min.

Bale powstrzymany przez Kimpembe.

• 79. min.

Dwie zmiany. Marco Asensio wchodzi za Isco i Lucas Vasquez za Casemiro.

• 78. min.

Żółta kartka dla Nacho po faulu na Neymarze.

• 77. min.

Strzał Ronaldo zablokowany, rzut rożny.

• 76. min.

PSG atakuje coraz mocniej, Real w tarapatach. Wejście Bale'a jak na razie nic nie wniosło.

• 73. min.

Potworne zamieszanie w polu karnym Realu po rzucie rożnym gości. Ostatecznie "Królewscy" jakoś wybili piłkę z własnego pola karnego. Coraz gorzej wygląda obrona Realu.

• 72. min.

PSG zmarnowało kontrę. Neymar nieco za mocno podał do Daniego Alvesa, a dośrodkowanie Brazylijczyka nie było najlepsze. Real przejął piłkę.

• 68. min.

Gareth Bale zmienia Karima Benzemę.

• 66. min.

Zmiana w PSG. W miejsce Edinsona Cavaniego wchodzi Thomas Meunier. Defensywna zmiana gości.