Liga Mistrzów. Real Madryt beradny w starciu z Tottenhamem! Sport.pl - To jest Twój LIVE [MULTIRELACJA]

Tottenham - Real Madryt 3:1

Koniec środkowych meczów Ligi Mistrzów! Co za wieczór, co za emocje!

• GOOOOOOL

80. min.

Cristiano Ronaldo! Jest gol dla Realu Madryt. Portugalczyk wykorzystał zamieszanie przed bramką Tottenhamu i wbił piłkę do bramki Hugo Llorisa.

• GOOOOOOL

67. min.

Wielkie strzelanie w Lidze Mistrzów. Kolejny gol. Tym razem dla FC Porto. Danilo Perreira wyprowadza gospodarzy na prowadzenie.

• GOOOOOOL

66. min.

Drugi gol na Anfield Road! Emre Can wykorzystał podanie Jamesa Millnera. Wcześniej Anglik nie wykorzystał rzutu karnego.

• GOOOOOOL

65. min.

Fenomenalny kontratak gospodarzy i Real Madryt na kolanach! Harry Kane idealnie zagrał do Christian Eriksena, a Duńczyk z wielkim spokojem pokonał Kiko Casillę.

• 63. min.

Real Madryt ruszył do ataku i zagotowało się pod bramką Hugo Llorisa. Dwukrotnie próbował Cristiano Ronaldo i dwukrotnie nie dał rady. Portugalczyk coraz częściej rozkłada bezradnie ręce.

• GOOOOOOL

56. min.

Dele Alli i Tottenham powiększa prowadzenie! Piłka odbiła się od Sergio Ramosa i zmyliła Kiko Casillę. Real Madryt jest bezradny.

• GOOOOOOL

50. min.

Wyrównanie w Porto! RB Lipsk doprowadza do remisu. Timo Werner pokonał bramkarza, a taki wynik daje awans Besiktasowi.

• GOOOOOOL

49. min.

Liverpool męczył się w pierwszej połowie, ale po przerwie odzyskał skuteczność. Mohamed Salah wyprowadził "The Reds" na prowadzenie.

Czas na drugie połowy! Czekamy na kolejne emocje w środkowych meczach Ligi Mistrzów.

Tottenham - Real Madryt 1:0

• 40. min.

Kolejny błąd obrony Realu Madryt. To powinno być 2:0 dla Tottenhamu. Strzał Harry'ego Kane'a trafił w Sergio Ramosa.

• 38. min.

Real Madryt szuka wyrównania na Wembley, ale w zespole Zidane'a brakuje skuteczności. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał Ronaldo. Portugalczyk uderzył w środek bramki i Hugo Lloris złapał piłkę.

• 3. min.

Pierwszy celny strzał w Londynie. Isco próbował zaskoczyć Hugo Llorisa strzałem z dystansu, ale francuski bramkarz złapał piłkę.

• 1. min.