• KONIEC MECZU

90. min.

Dziękujemy za relację.

90. min.

Ukraińcy byli skuteczniejsi, bo wcale nie stworzyli sobie więcej sytuacji. Dobry mecz Milika, strzelił z karnego i mógł wyrównać losy rywalizacji. Zieliński przeszedł obok meczu.

90. min.

Szachtar wygrywa 2:1.

• 88. min.

Mertens minął 4 rywali. Zatrzymał się w polu karnym na piątym.

• 86. min.

Mertens strzelał z pierwszej piłki. Piatow to odbił. Napoli w ataku pozycyjnym, Donieck czeka na kontry.

• 83. min.

Chwile wcześniej Szachtar uderzył w słupek.

• 82. min.

Milik sam na sam z Piatowem! Przyjął piłkę, uderzył ale nad poprzeczka!

• 76. min.

Ostrzał bramki Doniecka trwa, Mertens Insigne, Milik zablokowani

• 74. min.

Napoli poczuło szansę. Stara się grac na połowie gospodarzy. Końcówka meczu będzie ciekawa.

• 71. min.

Drugi gol w tym sezonie MIlika. Pierwszą bramkę zdobył w lidze w sierpniowym starciu z Weroną.

• PILNE

71. min.

W polu karnym faulowany był Mertens. Do jedenastki podszedł Polak. Strzelił pewnie, tuż przy prawym słupku.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOL MILIKA!!!

• 68. min.

Spięcie na środku boiska Insigne z Fredem. W ruch poszły ręce. Obaj panowie zobaczyli po żółtej kartce.

• 67. min.

67 minuta i Zieliński zdjęty z boiska

• 61. min.

Albiola padł w polu karnym po tym jak zablokował strzał Freda. Nieco pomagał sobie ręką. Sędzie uznał, ze wszystko było dobrze.

• 61. min.

Milik oddał strzał z woleja. Uderzył wysoko nad poprzeczką.

• 58. min.

Sarri robi zmianę. Mertens za Hamsika. Słowak odczuwa jeszcze chyba skutki zderzenia

• 55. min.

Głową trafił Ferreyra. Dośrodkowanie na dalszy słupek minęło całą defensywę Napoli. Argentyńczyk miał czas na przymierzenie.

• GOOOOOOL

55. min.

Odpowiedź Szachtara i GOOL

• 49. min.

Długa piłka do Insigne. W szybkim biegu Włoch jednak źle trafił piłkę. Od bramki Piatowa nie był daleko.

1
Bramki: Taison (16.), Ferreyra (58.) Kartki: Fred, Stepanenko - żółta. Skład: Pyatov - Srna, Ordets (90. Khocholava), Rakitsky, Ismaily - Fred, Stepanenko - Marlos (77. Kovalenko), Taison, Bernard - Ferreyra (88. Dentinho).
Napoli
Bramki: Milik (71., karny) Kartki: Insigne, Mertens, Koulibaly - żółta. Skład: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Hamsik (61. Mertens), Diawara, Zieliński (67. Allan) - Callejon, Milik, Insigne.