Finał Ligi Mistrzyń. Triumf FFC Frankfurt. Katarzyna Kiedrzynek broniła świetnie, ale przed porażką PSG nie uchroniła [ZAPIS RELACJI]

2 : 0

• czwartek, 14 maja 2015
  • KONIEC MECZU

Niestety Katarzyna Kiedrzynek nie wygrała Ligi Mistrzów. Polka z PSG puściła dwa gole z FFC Frankfurt i przegrała finał 1:2. Kiedrzynek była pierwszoplanową postacią w swoim zespole, który miał problemy z tworzeniem akcji ofensywnych. W sumie obroniła aż osiem strzałów, w tym trzy bardzo groźne. Przy straconych bramkach (drugą puściła w doliczonym czasie gry) nie miała większych szans. Obie padły po strzałach w długi róg.

• 90. min. + 4

KONIEC! PIŁKARKI FFC FRANKFURT WYGRAŁY LIGĘ MISTRZYŃ!!

Asllani miała okazję na strzelenie wyrównującego gola, ale uderzyła obok słupka!

OPIS BRAMKI: Niestety, Islacker uderza technicznie w długi róg i piłka wpada do siatki. Kiedrzynek wyciągnęła się jak struna, ale nie zdołała sięgnąć futbolówki.

• GOOOOOOL

90. min.

GOL DLA FRANKFURTU!!! 2:1!

• 86. min.

Islacker z FFC mogła rozstrzygnąć losy meczu, ale w niezłej sytuacji strzeliła tuż nad poprzeczką.

• 81. min.

Laudehr uderzyła groźnie z dystansu. Piłka przeleciała milimetry nad poprzeczką.

• 80. min.

Laudehr szarżowała w polu karnym, ale Kiedrzynek rzuciła jej się pod nogi i złapała futbolówkę. Polka jest pierwszoplanową postacią w tym meczu!

• 76. min.

Kiedrzynek łapie piłkę po centrostrzale Marozsán.

• 74. min.

I jeszcze ujęcie bramki puszczonej przez Polkę.

• 73. min.

A tak Kiedrzynek cieszyła się z bramki dla swojego zespołu.

• 69. min.

Wreszcie jakiś strzał. Uderzała Verónica Boquete z FFC, ale piłka poszybowała ponad bramką.

• 64. min.

Na bramkę Kiedrzynek piłkarki Frankfurtu oddały w sumie już 11 strzałów. Sześć z nich Polka obroniła.

• 58. min.

Nudniejszy fragment spotkania. Trochę zaostrzyła się gra.

• 51. min.

I znów Kiedrzynek! Strzał pod poprzeczkę, ale Polka wystrzeliła w powietrze i wypiąstkowała piłkę. Druga znakomita interwencja w tej połowie.

• 48. min.

Kilka obrazków z meczu

• 48. min.

Ależ zakotłowało się pod bramką PSG! Najpierw Kiedrzynek świetnie obroniła strzał jedną ręką, a po chwili z linii bramkowej wybiła piłkę jej koleżanka z drużyny.

• 45. min.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy finału. PSG Katarzyny Kiedrzynek remisuje z FFC Frankfurt 1:1. Polka spisuje się na razie bardzo dobrze, obroniła cztery strzały i wychwyciła dwa bardzo groźne podania w pole karne. Przy straconym golu nie miała większych szans.