Liga Mistrzów. Skorupski zadebiutował, remis Romy[MULTIRELACJA]

• wtorek, 30 września 2014
  • 90. min. + 4

Łukasz Skorupski debiut w Lidze Mistrzów ma za sobą. Wpuścił jednego gola (z rzutu karnego), ale poza tym zagrał solidny mecz. Jego Roma zremisowała 1:1 z Manchesterem City i zajmuje drugie miejsce w grupie za Bayernem Monachium.

BATE - Athletic 2:1

• 76. min.

Tak Skorupski nie obronił karnego.

• 74. min.

Xavi ustanowił rekord. To jego 143. mecz w Lidze Mistrzów. Nikt więcej spotkań w LM nie zagrał.

• 70. min.

A w Paryżu celebrycko

• 65. min.

UEFA oddaje honory Tottiemu, najstarszemu strzelcowi gola w Lidze Mistrzów.

• 56. min.

Rozsupłał nam się worek z bramkami. Na trzech stadionach strzelali w odstępie kilku minut. Schalke wyrównało w spotkaniu z Mariborem po trafieniu Klaasa-Jana Huntelaara

Gramy! Czas na drugie połowy. Goli na razie nie było tylko w meczu Szachtara z Porto.

• 45. min.

PRZERWA

• 26. min.

Totti najstarszym strzelcem gola w LM.

• 3. min.

Karny dla City! Skorupski będzie bronił jedenastki. Faulował Maicon, który powalił na ziemię Aguero.

• 1. min.

Gramy!

• Goetze jest tam, gdzie chciałby być Lewandowski

Łatwo odgadnąć to miejsce - szczyt klubowej klasyfikacji strzelców. Jednak forma niemieckiego skrzydłowego w ostatnich tygodniach powinna także służyć Lewandowskiemu za podpowiedź, że w Bayernie nie wszystko przychodzi od zaraz, a na swój sukces czy wkład trzeba trochę poczekać.

• Bayern wygrał w Moskwie, ale nie zachwycił. Lewandowski bez gola

Bayern Monachium wygrał z CSKA Moskwa 1:0 po bramce Thomasa Muellera z rzutu karnego. Bawarczycy po dwóch kolejkach Ligi Mistrzów mają na koncie sześć punktów.

• Liga Mistrzów. Pierwszy test Barcelony?

- Jeśli dobrze bronisz, wszystko jest łatwiejsze - mówi trener Luis Enrique. Jego piłkarze nie stracili gola w tym sezonie, ale z tak silnym rywalem jeszcze nie grali. Barcelona gra z PSG.