Efektowne zwycięstwo Legii z Koroną. Cztery gole przy Łazienkowskiej [ZAPIS RELACJI]

2 : 0
Terminarz

• sobota, 30 listopada 2019
  • 90. min. + 3

Kante wykorzystuje podanie z prawej strony od Vesovicia. Legia wygrywa 4:0. KONIEC MECZU!

• 90. min. + 2

Gooooooooool! Legia! Kante! 4:0!

• 90. min. + 1

Trzy minuty - tyle dolicza sędzia do drugiej połowy.

• 87. min.

Gwilia dośrodkowuje, Lewczuk strzela głową - od bramki Kozioł.

• 86. min.

Zamieszanie pod polem karnym Korony, strzela Martins - rzut rożny dla Legii.

• 83. min.

Kovacević prostopadle do Djuranovicia, ale tylko aut dla Korony.

• 80. min.

Była szansa, był nawet gol. Ale był też spalony - Kante.

• 76. min.

Zmiana w Legii: Rosołek za Luquinhasa.

• 76. min.

Strzał Djuranovicia, ale niezbyt groźny - Majecki broni bez problemu.

• 74. min.

Żółta kartka: Jędrzejczyk za faul na Żyrze.

• 71. min.

Wszołek do Luquinhasa, Luquinhas do Gwili, a ten precyzyjnym strzałem pokonuje Kozioła. Legia - Korona 3:0.

• 70. min.

Goooooooooool! Gwilia! Co za zmiana! Co za akcja!

• 64. min.

Żółta kartka: Lewczuk.

• 62. min.

I jeszcze jedna: boisko opuszcza Lioi, w jego miejsce Pacinda.

• 61. min.

Zmiana w Koronie: schodzi Papadopulos, wchodzi Żyro.

• 58. min.

Jędrzejczyk po sporym zamieszaniu oddaje strzał, ale broni Kozioł.

• 56. min.

Jeden rzut rożny dla Legii, po chwili drugi. Oba bez strzału i historii.

• 55. min.

Powinno być 3:0 dla Legii. Co za interwencja Kovacevicia, zatrzymał wślizgiem piłkę, która leciała do pustej bramki. Strzelał Niezgoda.

• 54. min.

Żółta kartka: Kante za faul na Kovaceviciu.

• 51. min.

Lewczuk powstrzymał Dziwniela na lewej stronie, po chwili dobrze interweniował Majecki, który wyłapał groźną centrę.

• 49. min.

Wszołek dopadł do piłki w polu karnym i uderzył tuż obok dalszego słupka.

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Legia prowadzi 2:0 z Koroną.

• 45. min. + 2

Przechwyt Legii, ale kontra zmarnowana. Niedokładne podanie Kante w kierunku Niezgody.

• 45. min.

Trzy minuty doliczone.

• 44. min.

Kozioł wyczuł Niezgodę, ale nie sięgnął piłki, która leciała w okienko. Legia - Korona 2:0.

• 42. min.

Ręką zagrywał Marquez. sędzia wskazuje na 11. metr. Strzelać będzie Niezgoda.

• 41. min.

Rzut karny dla Legii!

• 39. min.

Korona znalazła się pod polem karnym Legii, ale obrońcy szybko wybijają piłkę.

• 36. min.

Techniczny strzał z ponad 20 metrów, Kozioł bez szans. Legia - Korona 1:0.

• 35. min.

Gooooooooooooool! Luquinhas! Ale bramka!

• 33. min.

Żółta kartka: Djuranović za faul na Kante.

• 31. min.

Miękka wrzutka w pole karne, ale Jędrzejczyk nie doszedł do strzału.

• 28. min.

Wszołek pada w polu karnym, rozkłada ręce, ale nie ma mowy o karnym. Tylko rzut rożny dla Legii.

• 26. min.

Rzut wolny dla Korony: Wszołek faulował Dziwniela.

• 24. min.

Vesović nieźle dograł w pole karne, o piłkę walczył Luquinhas. Kozioł jednak oddalił zagrożenie - złapał piłkę.

• 22. min.

Będzie zmiana też w Koronie: Milan Radin za Gnjaticia.

• 20. min.

A jednak, Gnjatić gra dalej, ale mamy zmianę. W Legii: Kante za Novikovasa.

• 17. min.

Chyba będzie potrzebna zmiana, Gnjatić poza boiskiem - trzyma się za mięsień.

• 15. min.

Legia trochę odważniej, ale brakuje konkretów. Długo budowane akcje nic nie wnoszą.

• 11. min.

Wszołek szarżował prawą stroną pola karnego, zwiódł obrońcę, ale jego strzał był niecelny. Bardzo niecelny.

• 9. min.

Djuranović strzela z dystansu, ale Majecki był na posterunku.

• 7. min.

Legia wreszcie na połowie przeciwnika. Karbownik z autu na wysokości pola karnego.

• 5. min.

Legia na razie bierna. Nie ma piłki, na dodatek pozwala gościom dość swobodnie ją rozgrywać na swojej połowie.

• 3. min.

Spychała w pole karne, ale centra nieudana. Grę wznowi Majecki.

• 1. min.

0
Bramki: Luquinhas (35.), Niezgoda (44. - karny), Gwilia (69.) Kartki: Kante, Lewczuk, Jędrzejczyk - żółta Skład: Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Lewczuk, Karbownik - Martins, Antolić - Wszołek, Luquinhas (75. Rosołek), Novikovas (20. Kante) - Niezgoda (67. Gwilia)
Kartki: Djuranović, Radin, Spychała - żółta Skład: Kozioł - Spychała, Kovacević, Marquez, Dziwniel - Lioi (61. Pacinda), Gnjatić (22. Radin), Żubrowski, Cebula - Djuranović, Papadopulos (61. Żyro)