Lech znowu nie wygrał. Korona odbiła się od dna [ZAPIS RELACJI]

Koniec meczu!

• 90. min. + 4

Tiba uderzył tuż obok bramki.

• 90. min. + 3

Ależ okazja Lecha! Tomczyk uderzył na bramkę, piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Korony i trafiła w poprzeczkę. Faulowany był jednak jeden z piłkarzy Lecha i będzie rzut wolny sprzed pola karnego Korony.

• 90. min. + 2

Korona coraz odważniej atakuje. Obrońcy Lecha w ostatniej chwili powstrzymają gości przed oddaniem strzału.

Fatalne pudło Djuranovicia. Doliczone 5 minut do drugiej połowy.

Radin faulowany tuż przed polem karnym Lecha. Znakomita okazja na uderzenie z rzutu wolnego.

• 89. min.

Jevtić uderzył z rzutu wolnego na bramkę Kozioła, ale trafił prosto w ręce bramkarza Korony.

• 88. min.

Posypały się żółte kartki. Radin otrzymał ją za faul, Tiba za dyskusje z sędzią.

• 86. min.

Doskonała piłka do Gumnego, który chciał odegrać jeszcze do Gytkjaera, ale trafił prosto w ręce Kozioła.

• 81. min.

Lech utrzymuje się przy piłce na własnej połowie.

• 78. min.

Zmiana w Lechu. Tomczyk zmienił Muhara.

• 76. min.

Niewiele dzieje się na boisku. Lech spokojnie buduje swoje okazje, Korona skutecznie przerywa ich ataki.

• 70. min.

Sporo walki w środku pola, niewiele gry w piłkę.

• 66. min.

Weryfikacja VAR wykazała, że GOLA NIE MA. Piłka odbiła się po strzale od ręki Rogne. A zatem, nadal mamy remis 0:0!

• 64. min.

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka spadła na głowę niekrytego Rogne, który strzałem z najbliższej odległości wyprowadziła Lecha na prowadzenie.

• 64. min.

BRAMKA DLA LECHA! Rogne!

• 63. min.

Jevtić uderzył sprzed pola karnego, znowu minimalnie niecelnie. I znowu po nodze obrońcy Korony.

• 61. min.

Korona coraz odważniej atakuje. Dośrodkowanie w pole karne, które z trudem wybił van der Hart. Kolejne próby strzałów były jednak blokowane przez obrońców Lecha.

• 57. min.

Puchacz przewraca się w polu karnym po starciu z rywalem. Ale nie ma mowy o podyktowaniu rzutu karnego.

• 55. min.

Djuranović oddał silny strzał, ale van der Hart pewnie odbił piłkę.

• 53. min.

Korona wyszła z atakiem, Lioi oddał strzał, ale bardzo niecelny.

• 49. min.

Satka uderzył na bramkę Kozioła, ale wysoko ponad bramką.

• PILNE

46. min.

Wracamy do gry!

• 45. min. + 3

Lech atakował, Korona pozwalała mu na zbyt dużo, ale gospodarze nie potrafili przenieść przewagi na wynik do przerwy. Nadal mamy bezbramkowy remis.

• PILNE

45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy!

Niecelny strzał Puchacza, ale piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Korony.

• 45. min. + 1

Sędzia doliczył jedną minutę. Ale doliczony czas potrwa nieco dłużej, bo w polu karnym leży dwóch piłkarzy.

Kozioł niepewnie piąstkuje, będzie rzut rożny.

• 45. min.

Jóźwiak faulowany przez Marqueza. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Korony.

• 42. min.

Papadopulos ucierpiał w starciu z Rogne. Potrzebował pomocy medycznej, ale za chwilę wróci do gry.

• 40. min.

Próba rozegrania piłki, ale nieudana.

• 39. min.

Dobra okazja dla Lecha. Rzut wolny z możliwością dośrodkowania w pole karne.

• 34. min.

Korona wyszła z atakiem, ale prosty błąd sprawia, że stracili piłkę.

• 32. min.

Puchacz oddał strzał, ale wysoko ponad bramką.

• 31. min.

Dobra okazja dla Lecha z rzutu wolnego. Faulowany był Gumny.

• 27. min.

Znakomita piłka od Jevticia od Jóźwiaka, ale piłkarz Lecha minimalnie przestrzelił.

• 25. min.

Ależ okazja Lecha! Piłka spadła idealnie na głowę Gytkjaera, ale jego strzał fenomenalnie broni Kozioł.

• 24. min.

Dobre dośrodkowanie w pole karne Korony, ale Gytkjaer nie zdążył do piłki.

• 21. min.

Tiba oddaje strzał, ale Kozioł broni bez najmniejszego trudu.

• 20. min.

Lech spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie.

• 16. min.

Spadło tempo w ostatnich minutach, zdecydowanie więcej walki w środku pola.

• 13. min.

Korona ruszyła z atakiem, jednak obrońcy Lecha nie pozwolili na oddanie groźnego strzału.

• 10. min.

Lech przyspiesza. Gytkjaer otrzymał piłkę w polu karnym, uderzył bez przyjęcia, ale minimalnie niecelnie.

• 9. min.

Tiba znalazł się w świetnej sytuacji, oddał strzał, ale świetnie broni Kozioł.

• 8. min.

Szybka akcja Korony. Cebula z Gardawskim rozegrali piłkę na lewym skrzydle, dośrodkowanie w pole karne, ale Papadopulos nie trafił czysto w piłkę.

• 5. min.

Dobra akcja Lecha! Puchacz wbiegł z piłką niemal w pole karne Korony, ta trafiła do Jevticia, który uderzył na bramkę, ale po rykoszecie minimalnie spudłował. Rzut rożny, ale piłkę pewnie przejmuje Kozioł.

• 3. min.

Pierwszy strzał w tym meczu. Cebula przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, uderzył na bramkę van der Harta, ale jego próba została zablokowana.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Lech notuje fatalną serię. W ostatnich trzech spotkaniach zdobył tylko jeden punkt - po remisie w ostatniej kolejce z Pogonią Szczecin. Wcześniej przegrał z Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Lecha Poznań z Koroną Kielce.