Cracovia wygrywa po golu w doliczonym czasie gry! [ZAPIS RELACJI]

1 : 0
Terminarz

• sobota, 02 listopada 2019
  • 90. min. + 3

Koniec meczu! Cracovia wygrywa i wskakuje na pierwsze miejsce w tabeli ekstraklasy.

• GOOOOOOL

90. min. + 1

Gooooool! Cracovia prowadzi! Hanca dośrodkował, a Pelle van Amersfoort strzałem głową wyprowadził zespół Probierza na prowadzenie.

Sędzia dolicza do drugiej połowy trzy minuty!

• 85. min.

Jeszcze pięć.

• 80. min.

Dziesięć minut do końca, to najważniejsza informacja dla kibiców, którzy marzną na stadionie Cracovii.

• 76. min.

Mijają kolejne minuty, a poziom widowiska jest żenujący.

• 69. min.

Haraslin miał znakomitą szansę na gola, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Peskoviciem.

• 62. min.

Pierwsza zmiana w drużynie Piotra Stokowca. Flavio Paixao za Sławomira Peszkę.

• 61. min.

Pelle van Amersfoort przedarł się lewą stroną boiska, później Helik wstrzelił piłkę w pole karne, ale ta wyszła poza boisko. Ładna akcja, ale zabrakło strzału.

• 55. min.

W tym meczu jest zdecydowanie więcej fauli niż jakości. A przypomnijmy, że grają dwaj pucharowicze.

• 49. min.

Początek drugiej połowy nie napawa optymizmem. Bardzo słabe tempo meczu w Krakowie.

Zaczynamy drugą połowę!

• 45. min.

Koniec pierwszej - bardzo słabej - połowy w Krakowie. Cracovia ma przewagę, ale nie potrafi jej potwierdzić. Lechia dobrze się broni i czeka na kontrataki. Czekamy na drugą połowę.

• 41. min.

Celny strzał Pelle van Amersfoorta. Dusan Kuciak pewnie łapie piłkę.

• 35. min.

Cracovia dłużej utrzymuje się przy piłce. Zespół Michała Probierza prowadzi grę, a Lechia czeka na kontrataki.

• 31. min.

Haraslin zakręcił defensywą Cracovii, ale uderzył w boczną siatkę. Nie ma gola.

• 26. min.

Hanca świetnie dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Piszczek, ale piłka po jego strzale o centymetry minęła bramkę Dusana Kuciaka.

• 21. min.

Hanca zdecydował się na strzał, ale trafił w Mladenovicia.

• 21. min.

Było groźnie pod bramką Dusana Kuciaka. Dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, a później dwa nieudane strzały piłkarzy Cracovii.

• 18. min.

Bardzo ładna akcja Lechii zakończona strzałem Wolskiego. Pesković ratuje Cracovię.

• 13. min.

Potężny, ale niecelny strzał Mladenovicia z dystansu. Lechia w natarciu.

• 11. min.

Dobre dośrodkowanie w pole karne Lechii Gdańsk, ale faulowany przez Helika był Kuciak.

• 8. min.

Faulowany w środku pola Siplak.

• 6. min.

Van Amersfoort uderzał z dystansu, ale Kuciak pewnie odbija piłkę.

• 4. min.

Faulowany w środku pola Peszko. Po chwili jednak wstał z murawy i wrócił do gry.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Spotkanie rozpoczną piłkarze Lechii Gdańsk.

• Obydwa zespoły wychodzą już na murawę.

• Jeśli zespół Michała Probierza zdoła pokonać gdańszczan, obejmie prowadzenie w tabeli ekstraklasy. Przynajmniej do wieczora, gdy swój mecz grać będzie Pogoń Szczecin.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Cracovii z Lechią Gdańsk!

Cracovia
Bramka: van Amersfoort (90.) Skład: Pesković - Siplak, Helik, D. Jablonský, Rapa - Gol - Hanca, van Amersfoort, Lusiusz (82. Dimun), R. Lopes - F. Piszczek (67. Strozik)
Skład: Kuciak - Fila, Nalepa, Kubicki, Mladenović - Peszko (61. Paixao), Gajos, Łukasik, Wolski (75. Lipski), Haraslin (86. Maloca) - Sobiech