Świetna akcja Cracovii! Dwa podania na jeden kontakt, Wdowiak sam na sam z Majeckim i będą tu jeszcze emocje!

• 66. min.

MATEUSZ WDOWIAK! 1:2!

• 64. min.
  • 60. min.

Cracovia kompletnie rozbita drugą bramką dla Legii. Zespół Probierza nie może podjąć walki z wicemistrzami Polski.

• 48. min.

Rapa fatalnie wyprowadził piłkę, strzelając wprost w Luquinhasa. Gwilia wychodzi sam na sam i Legia prowadzi już 2:0!

• 47. min.

Walerian Gwilia! 2:0 dla Legii!

Sylwester Lusiusz w miejsce Rakoczego.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 6

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Niezgody z rzutu karnego.

• 45. min. + 5

Dytiatiew minimalnie obok bramki Legii!

• 45. min. + 4

Wreszcie jakaś ładna akcja Cracovii. Strzał Rapy jednak w ostatniej chwili zablokowany przez Jędrzejczyka.

• 45. min. + 1

Sześć minut doliczonych do pierwszej połowy.

• 33. min.

NIEZGODA! PEWNY STRZAŁ I LEGIA PROWADZI W KRAKOWIE!

• 32. min.

Kartka dla Jablonsky'ego za faul na Niezgodzie. Napastnik Legii dopadał do piłki po odbitym przez bramkarza strzale Antolicia. Niezgoda do piłki jednak nie doszedł, bo został sfaulowany przez Czecha.

• 32. min.

Rzut karny dla Legii!

• 25. min.

I jest zmiana. Cafu zszedł z boiska, w jego miejsce Domagoj Antolić.

• 23. min.

Kontuzja Cafu. Uraz mięśniowy legionisty, potrzebna będzie zmiana.

• 20. min.
  • 15. min.

Dużo, bardzo dużo kopaniny z obu stron. Żadnych okazji bramkowych. Straszna nuda w polskim "hicie"...

• 10. min.

Trzeba przyznać, że pierwsze minuty nie wbijają nas w fotel. Nudy i wzajemne badanie w Krakowie.

• 5. min.

Dużo walki w środku pola. Na razie bez okazji z obu stron.

• 1. min.

Początek meczu.

• Przed tym meczem Cracovia jest 4. z 16 punktami na koncie. Jeśli zespół Probierza wygra, to awansuje na 1. miejsce. Legia jest zaś 6. z 14 punktami i może awansować na podium. Jeśli oczywiście wygra.

• Skład Legii: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Karbownik - Martins, Cafu - Nagy, Gwilia, Luquinhas - Niezgoda

• Skład Cracovii: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković, Siplak - Gol - Dimun, Wdowiak, Rakoczy, Hanca - Lopes

• Zespół Michała Probierza jest po trzech zwycięstwach z rzędu. Legioniści będą szukali przełamania po remisie w Białymstoku i porażce z Wisłą Płock w środę.

• Dzień dobry państwu. Zapraszamy na hit 9. kolejki ekstraklasy. Cracovia podejmuje Legię Warszawa.

Cracovia
Bramki: Wdowiak (66.) Kartki: Jablonsky - żółta Skład: Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković (31. Jablonsky), Siplak - Gol - Dimun (71. Piszczek), Wdowiak, Rakoczy (46. Lusiusz), Hanca - Lopes
Bramki: Niezgoda (33., karny), Gwilia (47.) Skład: Majecki - Vesović, Wieteska, Jędrzejczyk, Karbownik - Martins, Cafu (25. Antolić) - Nagy, Gwilia, Luquinhas (79. Lewczuk) - Niezgoda (71. Kante)