Legia w eksperymentalnym składzie wygrywa z beniaminkiem. Dwa gole rezerwowego napastnika [ZAPIS RELACJI]

2 : 3
Terminarz

• niedziela, 25 sierpnia 2019
  • 90. min. + 4

Łuczak miał piłkę meczową. Uderzył nad bramką. I KONIEC MECZU. Legia wygrywa w Łodzi 3:2.

• 90. min. + 3

Goście umiejętnie bronią się, nie dopuszczają ŁKS pod własne pole karne.

• 90. min. + 2

Majecki pewnie łapie piłkę dośrodkowaną w pole karne.

• 90. min. + 1

Cztery minuty. Tyle sędzia dolicza do drugiej połowy.

Przerwa w grze. Zderzyli się Karbownik i Bogusz.

• 88. min.

Centra Ramireza, w górę wyskoczył Sekulski, ale wybijają obrońcy Legii.

• 86. min.

Ramirez sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie. Kolejny raz.

• 85. min.

Gwilia miał teraz trochę miejsca, dlatego postanowił uderzyć. Płaski strzał pomocnika spokojnie chwycił jednak Kołba.

• 81. min.

Goooooooooooooooooool! Niezgoda! Legia prowadzi 3:2.

• 79. min.

Gramy, ale jeszcze zmiana w ŁKS: Pirulo za Bryłę.

• 76. min.

Gra wstrzymana na chwilę z powodu ograniczonej widoczności - w sektorze ŁKS zapłonęły race.

• 74. min.

Trzecia zmiana w Legii: schodzi Agra, w jego miejsce Luquinhas.

• 72. min.

Gooooooooooooooool! Niezgoda! Remis!

• 70. min.

Agra z dystansu. Podobnie, jak chwilę wcześniej Ramirez - niecelnie, nad poprzeczką.

• 69. min.

Ramirez prawą nogą. Nie tak dobrze, jak lewą. Piłka leci wysoko nad bramką.

• 66. min.

Przerwa w grze - na boisku leży Bryła.

• 65. min.

ŁKS ma rzut wolny. Jodłowiec faulował Bryłę.

• 64. min.

Niezbyt dobre dośrodkowanie Ramireza, Majecki pewnie łapie piłkę.

• 62. min.

Zmiany w Legii: Gwilia za Praszelika i Rocha za Stolarskiego. Zmiana też w ŁKS: Wolski za Guimę.

• 60. min.

Majecki w prawo, Sekulski w lewo i 2:1 dla ŁKS!

• PILNE

59. min.

Rzut karny dla ŁKS, Agra faulował Ramireza - niepotrzebny wślizg.

• 56. min.

Nagy ruszył do przodu i wypatrzył Niezgodę, ale snajper Legii nie zdołał uderzyć na bramkę.

• 54. min.

Dwójkowa akcja Praszelika i Karbownika zakończona strzałem. Ale Kołba pewnie łapie piłkę.

• 52. min.

Nagy prostym zwodem oszukał Bryłę przed polem karnym i mierzonym, płaskim strzałem pokonał Kołbę, a piłka po drodze odbiła się jeszcze od jednego z obrońców. ŁKS - Legia 1:1.

• 51. min.

Goooooooooool! Legia! Nagy!

• 49. min.

Zablokowane uderzenie Ramireza. ŁKS nadal przy piłce.

• 47. min.

Nagy do Praszelika, ale ten uprzedzony przez obrońców.

• 45. min.

PRZERWA. ŁKS prowadzi z Legią 1:0 po golu strzelonym już w 4. minucie.

• 45. min.

Guima z dystansu. Ale wysoko. Bardzo wysoko nad bramką.

• 43. min.

Nagy wypchnięty poza linię końcową. Od bramki zacznie Kołba.

• 41. min.

Bogusz do Sekulskiego. Ten oddaje strzał głową i rozkłada ręce. Domaga się odgwizdania rzutu rożnego. Sędzia uznał inaczej. Od bramki wznowi Majecki.

• 40. min.

Nagy leży na boisko, ale piłkarze ŁKS-u nie przerywają akcji.

• 38. min.

Słupek! Aaaj, blisko. Strzelał Agra. Z dystansu.

• 37. min.

Sekulski z piłką w polu karnym Legii. Bardzo dobra interwencja Astiza.

• 35. min.

ŁKS od kilku minut rozgrywa piłkę. Na połowie Legii, ale jednak daleko od jej bramki, bo w okolicach środka boiska.

• 32. min.

Ramirez pada w polu karnym, kibice gwiżdżą, ale sędzia nakazuje grać dalej. Nie ma rzutu karnego.

• 31. min.

Ramirez miękko w pole karne, obrońcy Legii wybijają piłkę.

• 30. min.

Rzut wolny dla ŁKS. Nagy faulował Grzesika.

• 28. min.

Praszelik. Z dystansu. Ale może lepiej przemilczmy ten strzał.

• 27. min.

Sekulski strzela. Mocno, celnie. Ale pewnie piłkę łapie Majecki.

• 25. min.

Karbownik mocno i celnie z dystansu. Kołba z wielkim wysiłkiem odbija piłkę. Jeszcze dobitka Astiza, ale bardzo niecelna.

• 24. min.

Rzut wolny dla Legii. Bogusz faulował Agrę. Będzie okazja do dośrodkowania w pole karne.

• 22. min.

Ramirez ładnie do Bryły, ale tylko boczna siatka.

• 20. min.

Nagy! Aaaj, znowu blisko. Kołba dotyka piłki, a ta przelatuje obok słupka. Legia ma rzut rożny.

• 18. min.

Kapitalna interwencja Kołby. Strzelał Wieteska.

• 12. min.

Przerwa w grze - na boisku leży Bryła, ucierpiał w starciu z Astizem.

• 11. min.

Karbownik do Nagya. Węgier minął przeciwnika, ale uderzył zbyt mocno - ponad poprzeczką.

• 10. min.

Indywidualna szarża Niezgody, ale Sobociński skutecznie w defensywie.

• 9. min.

Legia wygląda na oszołomioną. Tym razem z dystansu strzelał Piątek. Niecelnie.

• 7. min.

ŁKS się nie zatrzymuje. Atakuje dalej. Rzut rożny dla gospodarzy, a po chwili strzał Juraszka - obok słupka.

• 5. min.

Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, dośrodkowanie Bryły w kierunku dalszego słupka, gdzie Sekulski głową wpakował piłkę do siatki. ŁKS - Legia 1:0.

• 4. min.

Goooooooooooooooooooooool! Sekulski! ŁKS prowadzi z Legią od 4. minuty!

• 3. min.

Rzut wolny dla Legii - faulowany - Nagy.

• 2. min.

Pierwsza interwencja Majeckiego - wypiąstkował piłkę poza pole karne, uprzedzając Sekulskiego.

• 1. min.

Zaczynamy. Od środka ŁKS.

• A tak prezentuje się skład ŁKS:

• Aleksandar Vuković w Canal+: Był plan, by Carlitos grał dziś od 1. minuty. Daje z siebie dużo, dobrze trenuje. Wbrew temu, co się gada, nie ma najmniejszego konfliktu. O jego braku w kadrze na ŁKS zdecydowały nie kwestie sportowe, a prywatne.

• Majecki - Stolarski, Wieteska, Astiz, Karbownik - Antolić, Jodłowiec - Agra, Praszelik, Nagy - Niezgoda. Taki skład na niedzielny mecz z ŁKS wystawił Aleksandar Vuković. Zmian jest dużo. Ale są też zaskakujące, bo znowu trener Legii nie postawił na Carlitosa. Nie zabrał go do Łodzi nawet na ławkę rezerwowych. Początek spotkania ŁKS - Legia o 17.30.

ŁKS Łódź
Bramki: Sekulski (4., 60. - karny) Skład: Kołba - Grzesik, Juraszek, Sobociński, Bogusz - Bryła (79. Pirulo), Kalinkowski (88. Łuczak), Guima (61. Wolski), Piątek, Ramirez - Sekulski
Bramki: Nagy (51.), Niezgoda (72., 81.) Kartki: Agra - żółta. Skład: Majecki - Stolarski (61. Rocha), Wieteska, Astiz, Karbownik - Antolić, Jodłowiec - Agra (74. Luquinhas), Praszelik (61. Gwilia), Nagy - Niezgoda