Legia Warszawa przegrywa na początek sezonu! Świetny mecz Pogoni Szczecin [ZAPIS RELACJI]

0 : 0
Terminarz

• niedziela, 21 lipca 2019
  • 90. min. + 4

Bohaterem zespołu Kosty Runjaicia jest dziś Adam Buksa. Napastnik Pogoni kończy mecz z golem i asystą. Warto też docenić dobrą postawę Dante Stipicy, nowego bramkarza "Portowców".

• KONIEC MECZU

90. min. + 4

KONIEC MECZU! Pogoń Szczecin ograła Legię przy Łazienkowskiej.

• 90. min. + 1

Ostatnia zmiana w Pogoni. Benyamina zmienił Buksę.

Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

• 89. min.

Stolarski dośrodkował piłkę w pole karne, Stipica bardzo pewnie ją złapał.

• 85. min.

Kibice Legii skandują: Legia grać, k*** mać.

• 85. min.

Legia rusza do odrabiania strat. Vuković motywuje swoich piłkarzy.

• GOOOOOOL

83. min.

Kapitalny kontratak Pogoni Szczecin i goooool! Zvonimir Kozulj huknął pod poprzeczkę i Legia przegrywa!

• 82. min.

Zmiana w Legii Warszawa. Martins za Jodłowca.

• 79. min.

Żółta kartka dla Gwilii.

• 75. min.

Zmiana w Pogoni. Kontuzjowanego Nunesa zmienia Bartkowski.

• 73. min.

Dobry strzał Gwilii i znów Stipica ratuje drużynę Kosty Runjaicia.

• 71. min.

Legia naciska i atakuje Pogoń wysokim pressingiem.

• 67. min.

Fenomenalna interwencja Stipicy po strzale głową Vesovicia! Bramkarz Pogoni gra dziś znakomicie.

• 64. min.

Pogoń natychmiast otrząsnęła się po golu Kulenovicia, wyrównała i teraz dominuje przy Łazienkowskiej.

• GOOOOOOL

60. min.

Co za mecz, co za odpowiedź! Pogoń wyrównuje! Kozulj podał do Buksy, a napastnik Pogoni mocny strzałem pokonał Majeckiego.

• GOOOOOOL

58. min.

Goooool! Fenomenalne dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego i Kulenović strzałem głową daje Legii prowadzenie!

• 54. min.

I znów dobra szansa Praszelika. 18-latek wbiegł w pole karne, oddał strzał, ale nie pokonał Stipicy.

• PILNE

52. min.

Techniczny i bardzo groźny strzał Praszelika z dystansu. Stipica ratuje Pogoń!

• 51. min.

Gwilia świetnie podał do Jędrzejczyka, ale dośrodkowanie lewego obrońcy Legii zostało zablokowane przez "Portowców".

• 48. min.

Nunes podłączył się do akcji ofensywnej, wbiegł w pole karne i upadł po kontakcie z rywalem. Nie ma rzutu karnego. Dobra decyzja sędziego.

Czas na drugą połowę!

• 45. min. + 1

To było bardzo dobre 45 minut. Pogoń miała lepsze sytuacje na gola, oddała pięć celnych strzałów. Legia nie oddała ani jednego celnego uderzenia. Wymieniała więcej podań, ale w jej grze brakowało konkretów.

Koniec pierwszej połowy w Warszawie.

• 45. min.

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• 43. min.

Legia dłużej utrzymuje się przy piłce, ale w grze zespołu Vukovicia brakuje konkretów.

• 40. min.

Bardzo niepewnie gra dziś William Remy. Pogoń próbuje to wykorzystać.

• 33. min.

Praszelik uderzył zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką.

• 30. min.

Przebojowa akcja Vesovicia. Piłkarz Legii zdecydował się na indywidualny rajd, wbiegł w pole karne, a Stipica złapał piłkę.

• 27. min.

Luquinhas padł w polu karnym, chciał wymusić rzut karny i dostał żółtą kartkę.

• 25. min.

Bardzo dobre dośrodkowanie Gwilii z rzutu rożnego i skuteczne piąstkowanie Stipicy. Bramkarz Pogoni odważnie wyszedł na piąty metr i wybił piłkę.

• 21. min.

Paweł Stolarski przedarł się prawym skrzydłem, a później kompletnie zepsuł dośrodkowanie.

• 17. min.

Zvonimir Kozulj zdecydował się na potężny strzał z dystansu. Majecki miał problemy, ale odbił piłkę na rzut rożny.

• PILNE

12. min.

Słupek ratuje Legię Warszawa! Kapitalny początek meczu przy Łazienkowskiej. Są sytuacje i duże emocje.

• 10. min.

W odpowiedzi strzał Buksy i skuteczna interwencja Majeckiego. Jest rzut rożny dla Pogoni.

• PILNE

10. min.

To powinien być gol dla Legii! Luquinhas był w sytuacji sam na sam, ale zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

• 9. min.

Drygas zagrał świetną piłkę na prawe skrzydło do Steca. Prawy obrońca dośrodkował ją do Buksy, a napastnik Pogoni nie trafił w bramkę.

• 6. min.

Iker Guarrotxena zdecydował się na strzał z dystansu. Bardzo, bardzo niecelny.

• 4. min.

Legia szybko zepchnęła Pogoń na własną połowę. Zespół Vukovicia buduje atak pozycyjny.

• 1. min.

GRAMY!

• Piłkarze są już na murawie. Zaraz zaczynamy.

• A tak wygląda skład Pogoni Szczecin:

• Na ławce są m.in. Carlitos i Novikovas, a w składzie Praszelik i Luquinhas.

• Tak prezentuje się skład Legii Warszawa. Jest w nim kilka niespodzianek, a nawet sensacji.

• Obaj zawodnicy właśnie schodzą z murawy. Jeszcze kilka pamiątkowych zdjęć i zaczynamy sportowe emocje.

• Do meczu jeszcze kilka minut, ale na stadionie trwa właśnie pożegnanie Arkadiusza Malarza i Kaspera Hamalainena. Piękna chwila dla obu piłkarzy, którzy ze wzruszeniem podziękowali kibicom Legii.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z meczu Legii Warszawa z Pogonią Szczecin w 1. kolejce PKO BP Ekstraklasy.

0
Bramki: Kulenović (58.) Skład: Majecki - Stolarski, Wieteska, Rémy, Jędrzejczyk - Jodłowiec (82. Martins), Gwilia - Vesović, Praszelik (69. Carlitos), Luquinhas (61. Novikovas) - Kulenović
Bramki: Buksa (60.), Kozulj (83.) Skład: Stipica - Stec, Zech, Triantafyllopoulos, Nunes (75. Bartkowski) - Podstawski, Drygas - Kozulj, Guarrotxena (61. Listkowski), Kowalczyk - Buksa (90. Benyamina)