Remis w drugim meczu ekstraklasy. Gospodarzom nie pomogła gra w przewadze [ZAPIS RELACJI]

0 : 0
Terminarz

• piątek, 19 lipca 2019
  • 90. min. + 4

Koniec meczu. ŁKS 0:0 Lechia.

• 90. min. + 3

Złe dośrodkowanie i jeszcze faul na piłkarzu Lechii.

Ręka Wolskiego. Rzut wolny dla ŁKS-u. Ostatnia akcja meczu.

Trzy minuty doliczone.

• 86. min.

Ostrzał bramki Kuciaka, jednak Słowak radzi sobie doskonale. Próbowali m.in. Bogusz i Sobociński.

• 79. min.

Kartka dla Łukasza Piątka.

• 76. min.

Ostatnia zmiana w Lechii. Rafał Wolski w miejsce Lukasa Haraslina.

• 75. min.

Kontratak Lechii zakończony niecelnym strzałem Kubickiego.

• 73. min.

Ładne uderzenie Pirulo i świetnie broni Kuciak!

• 73. min.

Ostatnia zmiana w ŁKS-ie. Bogusz w miejsce Grzesika.

• 72. min.

Słabe, ale mimo wszystko celne, uderzenie Łukasika i spokojna interwencja Kołby.

• 70. min.

Niespożyte siły ma Mladenović. Serb napędził kolejną akcję, jednak i tym razem zabrakło wykończenia w polu karnym.

• 68. min.

Koronkowa akcja ŁKS-u, jednak zwrotne podanie Kujawy do Ramireza było niedokładne.

• 67. min.

Mocne uderzenie Haraslina, ale spokojnie interweniował Kołba.

• 65. min.

Sprytne rozegranie rzutu wolnego przez ŁKS, jednak niecelnie uderzał Ramirez.

• 64. min.

I Kujawa za Sekulskiego.

• 64. min.

Zmiana w ŁKS-ie. Zszedł Bryła, w jego miejsce Pirulo.

• 64. min.

Faul Lipskiego, rzut wolny dla ŁKS-u i szansa na bezpośrednie uderzenie na bramkę.

• 63. min.

Akcja za akcję. Nieudany kontratak ŁKS-u i natychmiastowa odpowiedź Lechii, jednak w polu karnym gospodarzy zabrakło kogoś, kto mógłby wykończyć niezłą, indywidualną akcję Haraslina.

• 62. min.

Beznadziejne rozegranie rzutu wolnego w wykonaniu Haraslina.

• 61. min.

Kartka dla Grzesika za faul na Mladenoviciu i rzut wolny dla Lechii.

• 59. min.

Dwa uderzenia ŁKS-u. Najpierw strzał Ramireza odbił Kuciak, a poprawka Klimczaka była niecelna.

• 59. min.

Nie leży dziś piłka na stopie Mladenovicia. Kolejne słabe dośrodkowanie Serba z rzutu wolnego.

• 57. min.

Ładny strzał Macieja Wolskiego z dystansu, ale dobrze i czujnie interweniował Kuciak.

• 56. min.

Rzut rożny dla Lechii, jednak po krótkim rozegraniu Maloca przegrał pojedynek główkowy i od bramki zaczął Kołba.

• 54. min.

Wszystkie akcje ŁKS-u przechodzą przez Ramireza, jednak Hiszpan nie ma wystarczającego wsparcia od kolegów i sytuacji bramkowych z tego nie ma.

• 50. min.

Doskonała indywidualna akcja Mladenovicia, ale do dośrodkowania Serba nie zdążył Kubicki.

• 48. min.

Kontratak ŁKS-u. Ramirez do Kalinkowskiego, ale Polak uderzył niecelnie.

Lechia przeszła na ustawienie z trójką środkowych obrońców. 1-5-3-1 - tak w tym momencie grają goście.

Początek drugiej połowy.

Dwie zmiany w Lechii Gdańsk. Na boisku Patryk Lipski i Mario Maloca. Z boiska zeszli Artur Sobiech i Maciej Gajos.

• 45. min. + 2

Przerwa. Na razie bez goli w Łodzi. Całą drugą połowę goście zagrają w osłabieniu.

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 44. min.

Brutalne, bezmyślne wejście Udovicicia w Grzesika i Lechia będzie kończyła ten mecz w dziesiątkę!

• 43. min.

VAR I ZMIANA DECYZJI. UDOVICIĆ WYRZUCONY Z BOISKA!

• 41. min.

Pierwsza kartka w tym meczu. Ukarany Udovicić.

• 38. min.

Dośrodkowanie Piątka z rzutu wolnego w pole karne Lechii. Do piłki odważnie wyszedł Kuciak, który po drodze zderzył się z Sobocińskim. Faul gospodarza, który przy okazji ucierpiał, ale na szczęście wszystko z jego zdrowiem okej.

• 35. min.

Z dystansu strzelał Haraslin, ale znów broni Kołba. Rozkręca się Lechia.

• 34. min.

Pierwsza doskonała szansa dla Lechii. W pole karne ŁKS-u wpadł Mladenović, który zdecydował się na strzał w krótki róg, ale dobrze interweniował Kołba.

• 33. min.
  • 32. min.

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy i w ostatniej chwili, na leżąco, piłkę wybił Sobociński.

• 30. min.

Strzały? 4 - 0 dla ŁKS-u.

• 29. min.

Z dystansu strzelał Kalinkowski, jednak piłka odbiła się od Sekulskiego i od bramki zacznie Kuciak.

• 27. min.

Posiadanie piłki? 70%25 - 30%25 na korzyść beniaminka. Po nieco nerwowym początku, ŁKS teraz dyktuje warunki.

• 22. min.

Indywidualnej akcji próbował Ramirez, jednak w pojedynkę nie mógł zaskoczyć czterech przeciwników. Hiszpanowi wyraźnie zabrakło wsparcia.

• 18. min.

Szybka akcja ŁKS-u lewą stroną, ale czujnie zachował się Augustyn.

• 17. min.
  • 16. min.

Świetna akcja Ramireza z Kalinkowskim zakończona uderzeniem tego drugiego i interwencją Kuciaka.

• 13. min.

Tym razem rzut wolny dla ŁKS-u. Niezłe dośrodkowanie, ale niecelne uderzenie na bramkę Kuciaka.

• 11. min.

Jeszcze jeden rzut wolny, jeszcze jedno nie najlepsze dośrodkowanie Mladenovicia, którego nie zdołał zamknąć Augustyn.

• 8. min.

Rzut wolny dla Lechii zakończony złym dośrodkowaniem Mladenovicia.

• 6. min.

Świetne podanie Ramireza, jednak w polu karnym gości w piłkę nie trafił Piątek.

• 2. min.

Ostre dośrodkowanie Haraslina, ale spokojnie piłkę złapał bramkarz ŁKS-u.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny wychodzą na boisko. Za chwilę początek meczu.

• Początek meczu już za kwadrans.

• Skład Lechii Gdańsk: Kuciak - Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenović - Łukasik, Gajos, Kubicki - Haraslin, Sobiech, Udovicić.

• Skład ŁKS-u: Bryła - Grzesik, Rozwandowicz, Sobociński, Klimczak - Kalinkowski, Piątek, Wolski - Bryła, Sekulski, Ramirez.

• ŁKS ostatni raz w ekstraklasie grał w sezonie 2011/12. Łodzianie wracają po siedmiu latach, po trzech awansach z rzędu. Co pokażą dzisiaj?

• Dobry wieczór państwu! Wróciła ekstraklasa! W pierwszy, piątkowy wieczór zapraszamy na mecz beniaminka - ŁKS-u Łódź - z jednym z faworytów do mistrzostwa Polski - Lechią Gdańsk.