Zagłębie Lubin wygrywa z Jagiellonią Białystok. Mecz o puchary [ZAPIS RELACJI]

2 : 0
Terminarz

• piątek, 26 kwietnia 2019
  • Jagiellonia myślami już chyba przy finale Pucharu Polski. Dzisiaj oblali ostatni egzamin przed finałem na Narodowym. Trzeba podkreślić świetny mecz Zagłębia Lubin, które po prostu wypunktowało drużynę Mamrota. Bramki zdobywali Bohar i Tuszyński

Koniec meczu!

Cztery minuty doliczone

• 88. min.

Nic się już raczej nie wydarzy w tym meczu

• 86. min.

Ostatnia zmiana w Zagłębiu, za Bohara wchodzi Szysz.

• 83. min.

Niecodzienna sytuacja z anulowaniem karnego, ale bardzo słuszna

• 80. min.

Szymon Marciniak cofa sytuację, bo wcześniej Klimala faulowany był przez piłkarza Jagiellonia. Nie ma karnego

• 80. min.

MAMY VAR

• 80. min.

Arsenić fauluje Porębę w polu karnym i zaraz wszystko będzie jasne

• 76. min.

Rzut karny dla Zagłębia Lubin!

• 76. min.

Balić przedziera się lewą stroną. Ciągni go Pospisil i akcja zakończona

• 74. min.

Schodzi także Imaz, w jego miejsce Klimala

• 71. min.

Mamy zmianę w Zagłębiu. Boisko opuszcza Pawłowski, w jego miejsce wchodzi Pakulski

• 69. min.

Dośrodkowanie Arsenicia w pole karne, Wójcicki strzela a Forenc odbija piłkę. To mógł być ważny, kontaktowy gol

• 66. min.

Niewiele dzieje się w tym meczu. Jagiellonia jest bezradna i myślami chyba już przy Pucharze Polski

• 63. min.

Ładna akcja Zagłebia. Pawłowski na dwa kontakty, zszedł do środka, ale strzał zablokowany. Ładnie to wygladało

• 60. min.

Będzie zmiana w Jagiellonii. Schodzi bezproduktywny dzisiaj Kostal, wchodzi Wójcicki

• 57. min.

Balić dośrodkowuje w pole karne, Pawłowski ładnie składa się do strzału, ale kiksuje. Nic z tego nie wyszło

• 54. min.

Bodavarsson pobiegł lewją stroną, zszedł do środka. Schodzi do środka. Źleeeee podaje jednak do Kostala

• 51. min.

Ładnie wychodziło Zagłębie Lubin, ale Arsenić powstrzymuje w sposób nieprzepisowy. No i to jest żółta kartka

• 51. min.

Guilherme wrzuca z wolnego, Arsenić zagrywa do Imaza, ale Hiszpan uderza niecelnie

• 48. min.

Starzyński poszedł prawym skrzydłem. Ale Mitrović wybiła piłkę

Mamy zmianę. Schodzi Poletanović, w jego miejsce wchodzi Kwiecień

• Zaczynamy drugą połowę

• Jagiellonia nie zagroziła bramce Zagłębia. Najpierw Pawłowski strzelił gola Boharem, a potem Tuszyński świetnie wykorzystał podanie Jagiełły. Mamy wynik 2:0.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Jedna minuta doliczona

• 44. min.

Prostopadłe podanie do Romanczuka, ale pomocnik nie zdążył. Brakło szybkości

• 42. min.

Imaz zakłada siatkę Sliszowi, ale ten mocno i agresywnie przerywa kontrę.

• 39. min.

Imaz zagrywa do Guilherme. Ale we wszystko wmieszał się Guldan, który wybija piłkę

• 36. min.

Fatalnie gra Jagiellonia w tym meczu

• 33. min.

Bohara zagrywa piętą do Starzyńskiego, ten wycofuje piłkę na 15 metr do Pawłowskiego. Strzał jednak niecelny

• 33. min.

Balić robi rajd lewą stroną. Zagrywa do środka, ale nie ma tam żadnego kolegi z druzyny

• 28. min.

Znakomite dośrodkowanie z prawej strony od Pawłowskiego. Mocno, po ziemi. Tuszyński idealnie pakuje piłkę do bramki

• 28. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL 2-0! Tuszyński!

• 26. min.

Tuszyński zdołał wywalczyć rzut rożny

• 22. min.

Ładnie teraz zachował się młody zawodnik Oko. Miał trzech rywali na plecach, ale oddał piłkę na bok

• 18. min.

Problem ma Slisz. Wszystko przez zderzenie z Guilherme

• 15. min.

Kolejna akcja Jagiellonii, ale źle wrzuca Kadlec

• 13. min.

Ładna akcja Pawłowskiego ze Starzyńskim. Minięty Bodvarsson, ale wszystko kasuje Romanczuk

• 10. min.

Pawłowski drybluje na prawej stronie boiska, ale szybko stracił piłkę

• 6. min.

A jednak to Bohar! Który zmienił tor lotu piłki po strzale Pawłowskiego

• 6. min.

GOOOOOOOOOOOOOLLLL PAWŁOWSKI! 1-0 dla Zagłebia Lubin.

• 4. min.

Starzyński decyduje się na strzał z pierwszej piłki. Uderzenie jednak niecelne

• Piłka w pole karne Jagiellonii, ale piłka zagrana niecelnie

• Rozpoczynamy mecz

• Jagiellonia zajmuje 4. miejsce i cały czas walczy o puchary

• Już o 18 początek pierwszego meczu 33. kolejki Lotto Ekstraklasy.

0
Bramki: Bohar (6.), Tuszyński (28.) Skład: Forenc - Tosik, Balić, Slisz, Guldan - Pawłowski (73. Pakulski), Oko - Jagiełło (80. Poręba), Starzyński, Tuszyński - Bohar (87. Szysz)
Kartki: Arsenić - żółta Skład: Kelemen - Kadlec, Arsenić, Mitrović, Bodvarsson - Poletanović (46. Kwiecień), Romanczuk - Kostal (63. Wójcicki), Pospisil, Guilherme - Imaz (77. Klimala)