Zagłębie wygrywa z Wisłą. Mnóstwo nastolatków w składzie Wisły [ZAPIS RELACJI]

Zagłębie Sosnowiec wygrywa z Wisłą! Arcyważne punkty dla Zagłębia

Ależ blisko gola Wisła! Kumah strzelał! Sprzed linii bramkowej wybija obrońca

Nawotka strzela w boczną siatkę

• 86. min.

Udovicić sam przed bramką! 6 metrów,ale broni Lis!

• 86. min.

Zakotłowało się pod bramką Wisły. Dwa razy strzelali piłkarze Zagłebia, ale w nogi obrońców

• 83. min.

Wisła jakby nie miała już sił

• 81. min.

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Vamara Sanogo, na boisku pojawia się Giorgi Iwaniszwili.

• 77. min.

Wchodzi na boisko kolejny 16-latek. Aleksander Buksa zmienia Drzazgę

• 73. min.

Ależ kontra Zagłębia wyprowadzona przez Pawłowskiego! Podał do Sanogi, a ten strzela. Kapitalnie broni Lis.

• 70. min.

Wisła przejmuje inicjatywę.

• 68. min.

Słomka strzela z 25 metrów! Zabrakło metra. A podawał mu Kumah, który popisał się ładnym rajdem

• 65. min.

Schodzi Sławomir Peszko. W jego miejsce 18-letni Emmanuel Kumah

• 65. min.

Ależ blisko gola Wisła Kraków. Kapitalnie rozciągnął akcję Peszko. Słomka wrzucił do Drzazgi, ale ten strzela w ręce bramkarza

• 62. min.

Pawłoooooooooooooooooowski, co za strzał. Minimalnie niecelnie. Zagłębie już ponad 20 strzałóww tym meczu

• 62. min.

Nowak miał kapitalną okazje, żeby podwyższyć na 3:1, ale łapie Lis

• 60. min.

Paweł Brożek schodzi z boiska. Zmęczony napastnik Wisły. W jego miejsce wchodzi młody Słomka

• 60. min.

Bramkę na 2:1 dla Zagłębia strzelił...wychowanek Wisły Kraków

• 57. min.

Katastrofalne minuty Wisły Kraków. Hoyo-Kowalski dał się przepchnąć Sanogo, ten wpadł w pole karne i podał do Nowaka, który wpakował piłkę do pustej bramki

• 54. min.

Goooooooooooooolll 2:1 Olaf Nowak! Ależ minuty Zagłębia Sosnowiec!

• 55. min.

Fatalnie wyprowadza piłke Mateusz Lis, ale po chwili kapitalnie broni strzał Olafa Nowaka

• 52. min.

Strzał za strzałem. Teraz uderzał Olaf Nowak

• 52. min.

Fauluje Krzysztof Drzazga i ogląda żółtą kartkę

• 50. min.

Rozkręca się Zagłębie. Przed chwilą strzelał Możdzeń, teraz Pawłowski, łapie jednak Lis.

• 50. min.

4 gol w sezonie Mozdzeń! Uderzył jak z City! Z prostego podbicia z 18 metrów!

• GOOOOOOL

49. min.

Możdzeeeeeeeeeń! Co za gol! Udeerzył jak za najlepszych czasów!

• 48. min.

Pawłowski potyka się o własne nogi w polu karnym Wisły

Kolar świetnie urwał się obrońcy Zagłębia Sosnowiec. Nie udało się strzelił celnie i mocno

Rozpoczynamy drugą połowę

• 45. min.

Jak wygląda 15-letni Hoyo Kowalski? Przyzwoicie. Miał kilka interwencji, dobrze też wprowadzał piłkę. Nieźle wygląda też 17-letni Szot

• 45. min.

Wisła Kraków prowadzi po pierwszej połowie. Biała Gwiazda była po prostu konkretniejsza, ale z każda minuta Zagłębie Sosnowiec jest silniejsze.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min.

Przycisnęło Zagłębie Sosnowiec! Hoyo-Kowalski wybija piłkę spod nóg Sanogo w ostatniej chwili

• 45. min.

Dwie minuty doliczone do I połowy

• 43. min.

Ależ blisko gola Zagłębie! Przewrotką strzelał jeden z piłkarzy z Sosnowca, ale był już na spalonym

• 42. min.

Kolejny strzał Możdzenia z 25 metrów, ale ładnie łapie Lis do koszyczka.

• 40. min.

Ładnie znowu zachował się Paweł Brożek, zagrał klepkę z Kolarem, ale ten fauluje w ataku.

• 36. min.
  • 36. min.

Wkurzony jest trener Zagłębia Sosnowiec. Zmiana w drużynie. Z boiska schodzi Michael Heinloth, na boisku pojawia się Lukáš Greššák.

• 35. min.

Patrik Mraz ukarany żółtą kartką. Przechytrzył go Paweł Brożek

• 33. min.

Tak Zagłębie próbowało zawiązać jeden z ataków. No nie wyszło.

• 31. min.

To powinien być gol dla Zagłębia! Sanogo strzela po bilardzie w polu karnym! Piłka trafia w zawodnika Wisły!

• 27. min.

Paweł Brożek strzela z 18 metrów! Kapitalnie broni Kudła

• 23. min.

Wrzutki Zagłębia Sosnowiec jakby była 94 minuta

• 23. min.

Świetna akcja Wisły Kraków! Wypracowane uderzenie, a strzelał Szot.

• 23. min.

Zagłebie Sosnowiec przycisnęło Wisłę. Seria stałych fragmentów gry

• 22. min.

Udovicić dośrodkowuje z rzutu rożnego i Gabedawa strzela! Znakomita okazja, ale nad bramką

• 20. min.

Pietrzak bezpośrednio z rzutu wolnego! Kapitalnie broni Kudła

• 18. min.

Kapitalne podanie do Kolara! Napastnik Wisły naciskany i strzela lekko. Świetna akcja Wisły

• 15. min.

Świetna akcja Pawła Brożka ze Sławomirem Peszko, zagrali klepkę, ale wybija obrońca

• 15. min.
  • 14. min.

Możdzeń strzela z dystansu, ale do strzału, który dałł bramkę z Manchesterem City dużo brakowało

• 12. min.

Ładnie wyszła Wisła spod pressingu, ale spalony Brożka

• 9. min.

Udovicić wrzuca piłkę na pole karne Wisły, ale robi to bardzo niecelnie

• 7. min.

Mocno ucierpiał Dawid Szot. 17-latek został poskrobany po achillesach przez Szymona Pawłowskiego

• 5. min.

Wisła prowadzi z Zagłębiem! Sławomir wygrał głowę z Polczaskiem, zgrał do Drzazga, w stylu Macieja Żurawskiego strzela na 1:0.

• 5. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL Drzazga!

• 2. min.

Hoyo-Kowalski z pierwszą interwencją. Pewnie na początku

• Krzysztof Drzazga strzela z 25 metrów, ale słabe uderzenie.

• Zaczynamy!

• false

Będziemy też zaglądać do Wrocławia

• Skład Zagłębia Sosnowiec: Kudła - Cichocki, Polczak, Mráz, Udovicić - Heinloth, Nawotka, Pawłowski, Możdżeń - Gabedava, Sanogo. [

• Skład Białej Gwiazdy na mecz z Zagłębiem Sosnowiec: Lis - Pietrzak, Palcic, Hoyo-Kowalski, Grabowski - Kolar, Boguski, Szot, Peszko - Drzazga, Brożek

• Maciej Stolarczyk ma dramatyczną sytuację przed czwartkowym meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Kontuzjowanych jest aż 10 piłkarzy, w tym niemal cała linia obrony! Oznacza to, że na środku obrony zagra 15-letni Daniel Hoyo-Kowalski, który stanie się najmłodszym piłkarzem w historii Wisły Kraków, a także najmłodszym debiutantem w Ekstraklasie w XXI wieku.

• Potwierdziły się doniesienia Sport.pl i w składzie Wisły pojawi się m.in 15-letni stoper Daniel Hoyo-Kowalski. W sumie w pierwszym składzie jest trzech piłkarzy poniżej 20 roku życia, a inni siedzą na ławce.

1
Bramki: Możdżeń (50.), O.Nowak (58.) Kartki: Mraz - żółta Skład: Kudła - Heinloth (33. Gressak), Polczak, Cichocki, Mraz - Nawotka, Możdżeń, Pawłowski, Udovicić - Sanogo (82. Iwaniszwili), Gabedawa (46. O.Nowak)
Bramki: Drzazga (4.) Kartki: Drzazga - żółta Skład: Lis - Pietrzak, Hoyo-Kowalski, Palcić, Grabowski - Kolar, Szot, Boguski, Peszko (66. Kumah) - Drzazga (80. Buksa), Brożek (61. Słomka)