Arka przerwała fatalną serię! Wisła Płock wygrała czwarty mecz z rzędu za kadencji trenera Ojrzyńskiego! [ZAPIS MULTIRELACJI]

2 : 0
Terminarz

• czwartek, 25 kwietnia 2019

Skończył się także mecz w Płocku. Wisła wygrała 2:1 z Koroną Kielce. To czwarte zwycięstwo gospodarzy z rzędu pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego!

Koniec! Arka wygrała 2:0 z Miedzią Legnica!

Marko Vejinovic strzelił gola!

2:0 dla Arki!

Miedź atakuje, a Arka szuka szans na kontry. Przed chwilą jedną zmarnowała

• 87. min.

Arka atakuje. Nie chce czekać na własnej połowie na akcje Miedzi, która szuka wyrównania.

• 79. min.

Socha zmarnował okazję! Mogło być 2:1

• 78. min.

Rzut wolny dla gospodarzy, ale bez zagrożenia. Arka coraz bliższa wygranej po 15 meczach bez zwycięstwa

• 77. min.

Miedź coraz groźniejsza. Szczególnie Roman, który wybijali się na tle innych zawodników dziś. Arka jednak ma Steinborsa, który już 2 razy ją uratował

• 64. min.

Kapitalna akcja Miedzi! Roman oddał mocny strzał, ale broni Steinbors!

• 56. min.

Kolejna dobra akcja gospodarzy, ale bez strzału

• 50. min.

Ale okazja Miedzi! Roman strzelał, obronił bramkarz Arki. Powinno być 1:1

• 48. min.

Szybki atak Jankowskiego lewą stroną, ale stracił piłkę

Wracamy do gry!

• 45. min.

Koniec 1. połowy w Gdyni. Arka prowadzi 1:0 z Miedzią

• 40. min.

Arka Gdynia ma teraz o 1 pkt więcej od Śląska Wrocław, który jest przedostatni. Grupę spadkową zamyka Zagłębie Sosnowiec

• 36. min.

Kolejna ładna akcja gospodarzy. Zarandia mijał kolejnych rywali, ale nikt nie zamknął akcji

• 34. min.

Arka prowadzi z Miedzią 1:0!

• 32. min.

Marcus da Silva! Gol dla Arki!

• 32. min.

Zarandia faulowany, nie ma wątpliwości. Faulował Elton

• 32. min.

RZUT KARNY DLA GOSPODARZY!

• 30. min.

Kolejne dośrodkowania Arki w pole karne gości, ale nic z nich nie wynika. Brakuje strzałów w tym meczu

• 23. min.

Niewiele dzieje się w Gdyni jak na razie

• 15. min.

Jankowski dostał dobre podanie, ale zabrakło mu szybkości. Miedź przejęła piłkę

• 14. min.

Miedź przetrzymała pierwsze minuty, gdy Arka ruszyła bardzo ofensywnie. Mecz się wyrównał

• 10. min.

Santana w indywidualnej akcji, ale zabrali mu piłkę. Miedź rozpoczyna od autu

• 8. min.

Próba akcji Ojaamy, ale stracił piłkę

• 7. min.

Ładna akcja Zarandii, ale Jankowski na spalonym

• 5. min.

Arka prowadzi grę. Po dośrodkowaniu Marciniaka rożny dla gospodarzy

• 1. min.

Arka Gdynia
Bramki: Da Silva (34. - karny), Vejinović (90.) Kartki: Deja, Zbozień, Marciniak - żółta Skład: Steinbors - Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak - Deja, Vejinović - Zarandia (61. Banaszewski), Nalepa (90. Młyński), Da Silva (72. Socha) - Jankowski
Kartki: Ojamaa - żółta Skład: Dżanajew - Miljković, Musa, Monteiro, Bartczak (56. Zieliński) - Fernandez (78. Makuch), Augustyniak, Santana - Ojamaa (46. Roman), Forsell, Camara