Cracovia przegrała u siebie z Jagiellonią Białystok. Goście umocnili się na 4. miejscu w tabeli [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• wtorek, 23 kwietnia 2019

Cracovia przegrała u siebie bardzo ważny mecz z Jagiellonią. Goście umacniają się na 4. miejscu w lidze, które może dać awans do europejskich pucharów

Koniec meczu!

Sędzia doliczył 3 minuty

Kolejny strzał Cabrery, ale za lekki.

• 85. min.

Końcowe minuty spotkania. Czy gospodarze zdołają jeszcze wyrównać? Jagiellonia umiejętnie ogranicza im możliwość ataków

• 76. min.

Kelemen broni kapitalnie! Cabrera zmarnował idealną okazję

• 64. min.

Powinno być 1:1! Cracovia atakowała, Cabrera oddał strzał, ale piłka wybita z lini bramkowej!

• 61. min.

Cabrera strzelał z wolnego, ale źle. Wciąż prowadzi Jagiellonia

• 53. min.

Ciężkoo dziś idzie gospodarzom. Teraz mieli niezłą akcję po rzucie wolnym, ale spalony. Brakuje większego elementu zaskoczenia w ataku

• 49. min.

Cracovia wciąż z podciętymi skrzydłami. Nie gra tak, jak w ostatnich tygodniach. Jagiellonia dobrze się broni

Kostal strzelił, ale za słabo. Dobrze podawał mu Imaz

Gramy!

• 45. min. + 3

Przerwa. Cracovia przegrywa u siebie 0:1 z Jagiellonią

Pesković przeczytał akcję Jagiellonii i uratował gospodarzy przed stratą bramki

Cabrera uderzył niecelnie

• 45. min. + 1

• 43. min.

Mnóstwo fauli w pierwszej połowie. Oba zespoły czują jak ważne to spotkanie

• 40. min.

Dużo walki w środku pola. Oba zespoły grają agresywnie i mało mały ciekawych akcji

• 35. min.

Kontra Cracovii zbyt wolna. Jagiellonia dobrze się dziś broni

• 32. min.

Cracovia
Skład: Pesković - Ferraresso, Dytiatjew, Datković, Siplak - Gol - Cecarić (61. Hanca), Hernandez, Serafin (61. Dimun), Wdowiak (79. Pik) - Cabrera
Bramka: Imaz (22. - karny) Skład: Kelemen - Kadlec, Arsenić, Mitrović, Bodvarsson - Kwiecień, Romanczuk - Wójcicki, Poletanović (72. Pospisil), Kostal (68. Guilherme)- Imaz (90. Twarowski)