Śląsk Wrocław kandydatem do spadku. Ważne zwycięstwa Korony i Górnika Zabrze [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• poniedziałek, 22 kwietnia 2019
  • 85. min.

Do końca dzisiejszych meczów pozostało już tylko pięć minut. Wyniki na razie bez zmian.

• 78. min.

Rzut karny dla Korony! Choć biorąc pod uwagę dzisiejsze decyzje sędziego Złotka należałoby postawić duży znak zapytania. Podobnie jak w dwóch poprzednich przypadkach, arbiter spotkania czeka na wideoweryfikację i powtórkę sytuacji, w której napastnika gospodarzy faulował jeden z obrońców gości.

• 65. min.

Znowu dominuje Korona, znowu po tym, jak piłkę w polu karnym przytrzymał Brown Forbes. Napastnik zagrał na lewe skrzydło, skąd dośrodkował Gnjatić. Strzał na bramkę oddał natomiast Jukić, ale zrobił to zbyt słabo.

• 60. min.

Bardzo dobra akcja gości. Mączyński posłał prostopadłe podanie do Piecha, który minął dwóch obrońców i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali. Nie dość jednak, że strzelił prosto w Hamrola, to dodatkowo był na spalonym.

• 55. min.

Grożna akcja Korony. Kiedy wydawało się, że Brown Forbes zbyt długo zwleka z podjęciem decyzji, ten bardzo dobrze dograł do Arweładze, ale strzał Gruzina został zablokowany przez jednego z obrońców.

• GOOOOOOL

53. min.

GOOOOOL! Gospodarze obejmują prowadzenie! Fantastyczne wykonanie rzutu rożnego. Gvilia posłał wysokie dośrodkowanie prosto na głowę Zapolnika, który bardzo mocnym uderzeniem pokonał Steinborsa.

• 49. min.

A jednak! Wydawało się, że faul był ewidentny, ale sędzia Złotek po obejrzeniu powtórki zdecydował, że jedenastki dla Śląska nie będzie. Dość kontrowersyjna decyzja.

GRAMY!

• 45. min. + 3

PRZERWA. Za nami dość przeciętne 45 minut. Mecze rozgrywane o godz. 15:30 rozbudziły nasze apetyty, ale na razie na lepsze widowiska chyba nie możemy liczyć. Pozostaje mieć nadzieję, że po zmianie stron będzie lepiej.