Ekstraklasa. Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk. Cenne zwycięstwo lidera z Gdańska [ZAPIS RELACJI]

• sobota, 16 marca 2019

Lechia odnosi cenne zwycięstwo. Ma 5 punktów przewagi nad Legią, która o 20:30 zaczyna mecz ze Śląskiem!

Koniec meczu. Lechia wygrywa 1:0!

• 89. min.

Końcowka meczu. Czy Lechia utrzyma to minimalne prowadzenie?

• 81. min.

Sędzia skorzystał z VAR-u. Wciąż 1:0 dla Lechii.

• 81. min.

Bramka Sobiecha anulowana! Piłkarz był na spalonym!

• 81. min.

Dobre podanie Kubickiego do Sobiecha i ten wykończył akcję.

• 81. min.

2:0! Artur Sobiech!

• 81. min.

GOOOL DLA LECHII!!!

• 76. min.

Znów poprzeczk! Kubicki! 2:2 w poprzeczkach w tym meczu!

• 71. min.

Kapitalny strzał Możdżenia! Poprzeczka znów!

• 67. min.

Udovicić niedokładnie do Pawłowskiego i koniec akcji Zagłębia.

• 66. min.

Spadło tempo spotkania. Lechia skutecznie się broni.

• 60. min.

Paixao mógł podwyższyć prowadzenie, ale broni bramkarz Zagłębia.

• 58. min.

Kolejna świetna okazja zmarnowana przez Pawłowskiego!

• 55. min.

Lechia dobrze się broni. Zagłębie próbuje wyrównać, ale nie ma okazji.

• 53. min.

Zagłębie szuka okazji na wyrównanie. Mygas jednak fatalnie uderzył.

• 49. min.

Milewski indywidualnie, ale Kuciak łapie piłkę.

• 47. min.

Arak w poprzeczkę!

Araka do Paixao, ale ten źle podał do Michalaka

Wracamy do gry

• 45. min. + 3

Koniec pierwszej połowy. Dużo okazji z obu stron, ale na razie Lechia prowadzi z Zagłębiem 1;0.

• 45. min.

Sędzia doliczył 3 minuty.

• 42. min.

Kapitalna okazja dla gospodarzy zmarnowana! Z dwóch metrów Pawłowski nie trafił do bramki!

• 38. min.

Kolejna dobra akcja Haraslina. Bardzo jest dziś aktywny.

• 35. min.

Dobra akcja Lechii. Paixao podawał do Haraslina, ale wciąż 1:0 dla gości.

• 28. min.

Michalak dobrze dośrodkował, ale Polczak był faulowany. Lechia szuka kolejnego gola.

• 23. min.

W odpowiedzi Lechia ruszyła z szybką akcją, ale strzał Łukasika broni Hrosso.

• 23. min.

Poprzeczka! Uderzał Polczak! Lechia miała mnóstwo szczęścia.

• 20. min.

Dobra akcja Lechii, ale Polczak ratuje Zagłębie.

• 17. min.

Dobra akcja Pawłowskiego, ale jego strzał zablokował Nalepa.

• 16. min.

Lider w opałach. Mraz świetnie dośrodkował i spóźnił się do piłki Ivanishvili. Powinno być 1:1

• 13. min.

Kolejna świetna okazja gospodarzy. Pawłowski wycofał do Mygasa, a ten niewiele obok bramki.

• 12. min.

Zagłębie próbuje wyrównać. Polczak uderzał po rożnym, ale broni Kuciak.

• 8. min.

Piękne trafienie gości, którzy prowadzą 1:0.

• 8. min.

Strzał mocny, zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od muru, w którym stali obrońcy Zagłębia i wpadła go bramki. To pierwszy gol Łukasika w lidze od 2015 roku.

• 8. min.

Kapitalny strzał z rzutu wolnego Daniela Łukasika! Bramkarz aż wpadł do siatki!

• 8. min.

GOOOL DLA LECHII!

• 6. min.

Szybka akcja Lechii, ale Arakowi zabrakło dokładności.

• 4. min.

Spokojny początek meczu. Gospodarze szanują piłkę i budują atak pozycyjny.

• 1. min.

Zaczynamy!

• Zagłębie Sosnowiec jest ostatnie w lidze. W poprzedniej kolejce przegrało z Cracovią 1:2.

• Lechia wciąż jest liderem, ale ostatnio zawodzi. W ostatnich dwóch meczach przegrała z Zagłębiem Lubin i zremisowała z Wisłą Płock.

• To mecz 26. kolejki Ekstraklasy.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację z meczu Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk!