Legia Warszawa zaczyna rok w ekstraklasie od skromnego zwycięstwa z Wisłą Płock [ZAPIS RELACJI]

0 : 1
Terminarz

• niedziela, 10 lutego 2019
  • 90. min. + 5

Nad murem. I KONIEC MECZU. Legia wygrywa z Wisłą w Płocku i utrzymuje trzypunktową stratę do Lechii.

Ostatnia szansa dla Wisły, rzut wolny - Furman.

• 90. min. + 3

Przerwa w grze: na boisku leży Vesović.

• 90. min. + 1

Sędzia dolicza cztery minuty do drugiej połowy.

Zmiana w Legii: schodzi Nagy, debiut Medeirosa.

• 88. min.

Agra podaje w pole karne, ale wprost do bramkarza.

• 86. min.

Merebaszwili w pole karne - było gorąco, ale sytuację wyjaśnił Jędrzejczyk.

• 84. min.

Zmiana w Wiśle: Kuświk za Ricardinho.

• 80. min.

Agra fauluje Merbaszwiliego i kolejna szansa przed Furmanem.

• 77. min.

Rzut wolny dla Wisły. Do piłki podszedł Furman.

• 74. min.

Strzał Szymańskiego bez problemu obronił Dahne.

• 72. min.

Agra podaje do Cafu, który strzela bardzo niecelnie.

• 69. min.

Zmiana w Wiśle: schodzi Rasak, wchodzi Zawada.

• 66. min.

Jak padł gol? Jędrzejczyk wykorzystał dośrodkowanie Szymańskiego z rzutu rożnego i pewnym strzałem głową pokonał Dahne.

• 65. min.

Gooooooooool! Legia! Jędrzejczyk!

• 63. min.

To powinien być gol dla Legii. Kulenović ograł obrońcę w polu karnym, przełożył Urygę i będąc sam na sam z bramkarzem posłał piłkę obok bramki.

• 61. min.

Zmiana w Legii: boisko opuszcza Kucharczyk, w jego miejsce wchodzi Agra.

• 60. min.

Dahne! Fantastyczna interwencja! Obroniony strzał Vesovicia!

• 58. min.

Cafu - mocno, z dystansu, ale nad poprzeczką. Wznowi Dahne.

• 56. min.

Szymański z narożnika boiska, ale za krótko i głową wybijają obrońcy. Kontra Wisły.

Wisła Płock
Kartki: Rasak - żółta Skład: Daehne - Łasicki, Uryga, Dźwigała, Cabezali - Rasak (69. Zawada) - Łukowski (64. Varela), Borysiuk, Furman, Merebaszwili - Ricardinho (84. Kuświk)
Bramki: Jędrzejczyk (65.) Kartki: Martins - żółta Skład: Majecki - Kucharczyk (60. Agra), Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Martins, Cafu - Vesović, Szymański (83. Hamalainen), Nagy (90. Medeiros) - Kulenović