Wisła Kraków wygrywa pierwszy sparing w przygotowaniach do rundy wiosennej. Grali głównie juniorzy [ZAPIS RELACJI]

3 : 2

• środa, 16 stycznia 2019

Wisła Kraków wygrała swój pierwszy sparing w tym sezonie. Biała Gwiazda pokonała trzecioligową Wisłę Sandomierz 3:1. Krakowienie zagrali w bardzo przemeblowanym składzie.

W kolejnych spotkaniach powinno zagrać już wielu znanych piłkarzy, którzy dzisiaj dostali jeszcze wolne. Warto zauważyć, że rano na kontach wszystkich zawodników pojawiły się zaległe pieniądze

Koniec meczu!

• 88. min.

Konfefał blisko gola, ale jednak zabrakło

• 86. min.

Kacper Laskoś blisko gola! Ale zatrzymany ten strzał

• 80. min.

Ładna akcja Słomki, ale bez większego rezultatu

• 80. min.

GOOOOOOOLL 3:2. Gol kontaktowy dla Wisły Sandomierz! Juniorzy Wisły Kraków mają sporo problemów

• 80. min.

Strzał Sławomira Chmiela zablokowany.

• 78. min.

Wisła Kraków przyciska. Buksa wyraźnie się rozkręca. 15-latek wygląda niemal dokładnie tak jak swój starszy brat

• 74. min.

Niezła akcja Arkadiusza Kasi i kończy się strzałem.

• 72. min.

W drugiej połowie na boisku dzieje się dużo mniej. Wisła Kraków niemal w całości gra juniorami. Z rozpoznawalnych piłkarzy gra tylko Łukasz Burliga i Rafał Pietrzak

• 70. min.

Kolejna okazja dla Wisły Sandomierz, ale strzał tym razem bardzo niecelny

• 65. min.

GOOOOOOOOOOOOL 3:1. Kapitalna odpowiedz Wisły Sandomierz! Kamiński strzela znakomitego gola zza pola karnego.

• 64. min.

GOOOOOOLLL 3:0. Aleksander Buksa! Kapitalne zachowanie w polu karnym młodego napastnika. Piłka po długim rogu i bramkarz bez szans

• 59. min.

Burliga świetnie, indywidualnie, ale jego zagranie zablokowane

• 59. min.

Burliga zagrywa do Buksy, ale młody napastnik i brat piłkarza Pogoni nie opanował piłki

• 57. min.

Buksa wpada na połowę rywala i pada na połowie rywala. Sędzia jednak nie gwiżdze

• 53. min.

Groźna akcji Sandomierza. Łatwo doszli do strzału, ale nie było większego zagrożenia

• 49. min.

2
Bramki:15. Imaz, 40. Palcić. 64. Buksa Skład Chorążka-Grabowski, Wasilewski, Palcić, Hoyo-Kowalski - Wojtkowski, Morys, Szot, Plewka- Imaz, Drzazga Wisła Kraków II poł Broda-Burliga, Światko, Laskoś, Pietrzak - Chmiel, Malik, Moskiewicz, Słomka - Kasia - Buksa
Bramki: Kamiński 65. Skład Wierzgacz - Bażant, Kolbusz, Konefał, Chorab - Siedlecki, Kamiński, Ferens, Nogaj, Piątkowski - Piechniak