Ekstraklasa. Legia Warszawa - Lech Poznań.Mistrzowie Polski wygrali [ZAPIS RELACJI]

1 : 0
Terminarz

• niedziela, 16 września 2018
  • KONIEC

Koniec meczu. Niezbyt ciekawego meczu. Legia była lepsza i zasłużenie wygrała, ale zbyt wielu ładnych akcji nie widzieliśmy... Mistrzowie Polski dzięki zwycięstwu przeskoczyli Lecha w tabeli. Legia jest szósta i ma 14 punktów, a Kolejorz ma dwa "oczka" mniej i jest siódmy.

Gerson Martins przerwał akcję Lecha, ale zrobił to nieprzepisowo

• 88. min.

Szansa dla Lecha! Zamieszanie w polu karnym Legii, ale ostatecznie piłka wyszła za linię. Cierzniak zacznie od bramki

• 88. min.

Schodzi Antolić, wchodzi Gerson Martins, czyli debiutant.

• 86. min.

Jóźwiak zagrał w pole karne, ale Tomczyk fatalnie skiksował

• 84. min.

Radović strzela, ale instynktownie broni Putnocky

• 82. min.

Kucharczyk oddał niesygnalizowany strzał z dystansu, ale był bardzo niecelny.

• 80. min.

Legia całkowicie kontroluje spotkanie. Lech nie może jej zagrozić. Inna sprawa, że Legia też specjalnie nie atakuje...

• 78. min.

Schodzi Rogne, wchodzi Goutas

• 76. min.

Boisko opuszcza Szymański, w jego miejsce wchodzi Radović

• 72. min.

Schodzi Carlitos, wchodzi Jose Kante. Przeciętny występ Hiszpana...

• 69. min.

Dośrodkowanie Cywki z prawej strony boiska! Gytkjaer strzela! Ale było to wyjątkowo mizerne kopnięcie

• 66. min.

Jędrzejczyk umiejętnie wypchnął Gytkjaera z pola karnego i oddalił zagrożenie

• 64. min.

Schodzi Trałka, wchodzi Gajos

• 62. min.

Boisko opuszcza Jevtić, w jego miejsce wchodzi Tomczyk

• 60. min.
  • 56. min.
  • 54. min.

Rzut karny dla Legii! Kontrowersyjna decyzja arbitra. Oby VAR to zweryfikował

• 50. min.

Poprzeczka uratowała Lecha od straty gola!

0
Bramki: Nagy (31.) Kartki: Calitos, Jędrzejczyk, Martins - żółta Skład: Cierzniak - Stolarski, Jędrzejczyk, Wieteska, Hlousek - Antolić (90. Martins), Cafu - Kucharczyk, Szymański (75. Radović), Nagy - Carlitos (73. Kante)
Lech Poznań
Kartki: De Marco - żółta Skład: Putnocky - Cywka, Janicki, Rogne (78. Goutas), De Marco - Amaral, Trałka (63. Gajos), Tiba, Jóźwiak - Jevtić (63. Tomczyk), Gytkjaer