Ekstraklasa. Legia pokonuje Zagłębie po bardzo emocjonującej końcówce. Co za mecz [ZAPIS RELACJI]

2 : 3
Terminarz

• piątek, 09 lutego 2018
  • 90. min. + 8

I KONIEC. KONIEC MECZU. Sędzia nie pozwolił już wznowić gry. Legia pokonuje Zagłębie 3:2 po emocjonującej końcówce.

• 90. min. + 7

GOOOOOOOOOLLL!!! Leciejewski wyczuł intencje Radovicia - rzucił się w lewo - ale nie dał rady sięgnąć piłki. Zagłębie - Legia 2:3.

• 90. min. + 6

Do piłki podchodzi Radović.

• 90. min. + 5

CO ZA MECZ!!! RZUT KARNY DLA LEGII!! Leciejewski faulował Eduardo.

• 90. min. + 4

Sędzia doliczył do drugiej połowy cztery minuty. Ale wideoweryfikacja trwała jednak dość długo, więc nie zdziwimy się, jak mecz potrwa dłużej.

• 90. min. + 3

Ostatnia zmiana w Legii: Kucharczyk za Hamalinena.

• 90. min. + 2

Malarz w prawo, Mares w środek i mamy remis. Zagłębie - Legia 2:2.

RZUT KARNY DLA ZAGŁĘBIA!

• 88. min.

Pazdan zagrywa ręką w polu karnym. Sędzia Złotek prosi o VAR.

• 88. min.

Rzut wolny dla Zagłębia. Pazdan faulował Maresa.

• 86. min.

Zapowiadana zmiana: Radović - po siedmiu miesiącach nieobecności - wraca na ligowe boisko, zmienia Niezgodę.

• 84. min.

Do wejścia na boisko szykuje się Radović.

• 82. min.

Moneta uprzedził Pazdana, ale oddał strzał z linii końcowej - tylko w boczną siatkę.

• 79. min.

Hamalainen założył "siatkę" Czerwińskiemu, próbował potem dojść do piłki, ale znacznie bliżej miał do niej Leciejewski.

• 76. min.

Zmiana w Zagłębiu: Żyra za Kubickiego.

• 75. min.

Potężna bomba Mączyńskiego, Leciejewski z trudem odbija piłkę. Legia ma rzut rożny.

• 73. min.

A jednak - pomoc lekarska pomogła: Eduardo już gotowy do wejścia na boisko.

• 71. min.

Eduardo leży na boisku. I nie wygląda na takiego, który się prędko podniesie. Czeka na pomoc medyczną.

• 69. min.

GOOOOOOOOOOOOOOLLLL!!!! Niezgoda!!! Po raz drugi!! Tym razem zza pola karnego, lewą nogą! Zagłębie - Legia 1:2.

• 66. min.

Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Guldana, który faulował Niezgodę.

3
Bramki: Mares (46., 90. - karny) Kartki: Balić, Janus, Guldan, Leciejewski - żółta Skład: Leciejewski - Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balić - Matuszczyk, Kubicki (78. Żyra) - Janoszka (46. Janus), Jagiełło, Pawłowski (68. Moneta) - Mares
Bramki: Niezgoda (17., 67.), Radović (90. - karny) Kartki: Malarz, Hlousek, Antolić - żółta Skład: Malarz - Jędrzejczyk, Remy, Pazdan, Hlousek - Mączyński, Philipps, Antolić - Szymański (46. Eduardo), Niezgoda (86. Radović), Hamalainen (90. Kucharczyk)