Znakomita końcówka Wisły w meczu z Piastem. Bohaterem Hiszpan [ZAPIS RELACJI]

Terminarz

• sobota, 16 września 2017
  • KONIEC MECZU

93. min.

Hiszpan z ostrego kąta. Szmatuła puścił piłkę tuż przy słupku. Koniec meczu 2:0.

• GOOOOOOL

93. min.

Carlitos i 2:0!!!

• 91. min.

W natarciu Piast. Do końca 2 minuty.

• GOOOOOOL

89. min.

Gool! Po rękach Szmatuły, ale wpadło.

• 87. min.

Do piłki podchodzi sam poszkodowany.

• 86. min.

Faulowany Carlitos.

• PILNE

85. min.

Karny dla Wisły!

• 83. min.

Wolny dla Wisły, z okolic linii końcowej.

• 78. min.

Długa piłka do Carlitosa, ale Buchalik wyszedł na 40 metr. Był szybszy o pół sekundy

• 74. min.

W Ekstraklasie najwięcej goli pada w ostatnim kwadransie. 10 tyś widzów w Krakowie wciąż na nie czeka.

• 72. min.

Vassiljev z rożnego. Buchalik piąstkuje. Dalej przy piłce Piast. Jest rożny.

• 70. min.

Teraz już nawet Carlitos gubi się gdzieś przed polem karnym gości.

• 68. min.

Druga zmiana w ekipie Wisły. Za Imaza wchodzi Paweł Brożek

• 66. min.

Sadlok oddał jeden z nielicznych celnych strzałów dla Wisły.

• 63. min.

Wojtkowski wszedł do gry i zrobił dobrą, solową akcję. Po minięciu dwóch rywali jego strzał był jednak niecelny.

• 59. min.

Zmiana w Wiśle. Wojtkowski za Silvę

• 59. min.

Arcenić był w dobrej sytuacji, ale to nie napastnik. Jego czytelny strzał był zablokowany.

• 57. min.

Do tej pory we wszystkich meczach Wisły z Piastem padały bramki. Dziś niestety dla fanów może być inaczej...

• 56. min.

Vassiljev huknął i trafił w mur.

• 55. min.

Rzut wolny dla Piasta. Daleko do bramki Buchalika.

0
Bramki: Carlitos (89. - karny, 90.) Kartki: Sadlok, Wojtkowski - żółta Skład: Buchalik - Cywka, Gonzalez, Arsenić, Sadlok - Basha (77. Perez), Llonch - Ze Manuel (62. Wojtkowski), Imaz (70. Brożek), Małecki - Carlitos
Kartki: Sedlar, Papadopulos, Dziczek - żółta Skład: Szmatuła - Konczkowski, Sedlar, Pietrowski, Rugasević - Valencia (89. Jagiełło), Vranjes (90. Hebert), Dziczek, Zivec - Papadopulos (46. Jankowski), Vassiljev