Rewelacja Ekstraklasy remisuje ze Śląskiem. Górnik miał pecha [Zapis relacji LIVE]

2 : 2
Terminarz

• sobota, 16 września 2017

Koniec meczu. Ostatecznie 2:2. Górnicy mogą żałować straty dwóch punktów. Wszystko przez błąd Loski. Dziękujemy za relację.

• 87. min.

Piłka wybita przez obrońców gości.

• 86. min.

Rzut wolny dla Górnika. 34 metry do bramki

• 82. min.

Ale błąd Loski! Wypuścił piłkę z rąk. Dopadł do niej Robak i jest 2:2

• GOOOOOOL

82. min.

Gol dla Śląska!!!

• 77. min.

Kurzawa rąbnął z dwudziestu metrów w poprzeczkę! Ależ strzał, publiczność już krzyknęła.

• 76. min.

Kolejny celny strzał Śląska. Chrapek za lekko uderzył piłkę po stałym fragmencie gry.

• 74. min.

Swoją droga to była dobra i szybka kontra gospodarzy.

• 73. min.

Urynowicz był praktycznie sam na sam z bramkarzem Śląska. Strzelił wysoko nad poprzeczka.

• 70. min.

2 bramka w sezonie Wieteski. Kądzior znakomicie zagrał mu z rzutu rożnego. Tu jeszcze czeka nas sporo emocji.

• GOOOOOOL

70. min.

Gol dla Górnika!

• 65. min.

Ile się dzieje w tym meczu pokazują statystyki. Po godzinie gry w sumie 18 strzałów, 8 celnych, 13 fauli.

• 63. min.

Teraz kibice strzelają petardami. Głośno i sporo dymu na stadionie przy Roosevelta.

• 61. min.

Ależ oni dużo strzelają przed chwilą Kądzior. Uderzenia mogą być tu kluczowe. Mocno pada deszcz, jest ślisko.

• 58. min.

Napastnik Śląska uderzył blisko środka bramki, ale Loska rzucił się mocno w swą lewą stronę.

• GOOOOOOL

58. min.

Robak i oczywiście gol!

• PILNE

56. min.

Karny dla Ślaska, po użyciu VAR

• 49. min.

I odpowiedź Górnika. Kądzior zza pola karnego. Mocno, precyzyjnie, Wrąbel wybił końcami palców

• 47. min.

Znów znakomita okazja Śląska, tym razem piłka otarła się od słupka. Znów Cotra

• 47. min.

Idealna szansa na wyrównanie. Cotra głową obok słupka.

2
Bramki: Angulo (24.), Wieteska (71.) Kartki: Żurkowski - żółta Skład: Loska - Ambrosiewicz, Wieteska, Suarez, Koj - Kądzior, Matuszek, Żurkowski, Kurzawa - Ł.Wolsztyński (68. Urynowicz), Angulo
Bramki: Robak (58. - karny, 83.) Kartki: Pawelec, Riera - żółta Skład: Wrąbel - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Cotra - Madej (66. Vacek), Chrapek (86. Srnić), Riera, Pich - Piech (46. Kosecki), Robak