Lotto Ekstraklasa. Górnik remisuje z Arką [ZAPIS RELACJI]

Angulo miał jeszcze szansę, ale wynik nie uległ zmianie

• 95.min.

Lukasiewicz za Sołdeckiego

• 93. min.

Okazja meczu Górnika! Gospodarze wyszli dwójką przeciw jednemu obrońcy Arki. Angulo miał przed sobą tylko Steiborsa, ale bramkarz wyciągnął się i obronił z trudem ten strzał. Dobitka Wolsztyńskiego zablokowana

Kun strzela w boczną siatkę

• 89. min

Matuszek za Ambrosiewicza

• Prezes uspokaja

• 87. min.

Wolsztyński dośrodkował w pole karne, nikt nie dotknął piłki, a ta niespodziewanie wpadła do bramki Steinborsa. Ależ końcówka meczu!

• 86. min.

Niesamowite! GOL dla Górnika! REMIS!

• 84. min.

Zbozień wrzucił piłkę w pole karne, Jurado znakomicie przyjął, obrócił się i atomowym strzałem trafił do siatki. Wielkie brawa dla napastnika Arki

• 84. min.

GOOOOOL!!! Jurado!

• 82. min.

Jurado bliski zdobycia bramki, ale strzelił minimalnie obok prawego słupka!

• 80. min.

Gdyby tylko Piesio dobrze przyjął piłkę, to miałby znakomitą szansę na atomowy strzał. Niestety, piłka odskoczyła

• 78. min.

Zbozień dobrze dośrodkowuje w pole karne, ale nie było tam żadnego z partnerów

• 75. min.

Arka wciąż atakuje, ale nie przynosi to skutku. Każda kontra Górnika kończy się przejęciem piłki przez gości

• 71. min.

Arka nie może wyjść ze swojej połowy, ale utrzymuje się przy piłce

• 68. min.

Ale szansa dla Arki! Kun był sam na sam z bramkarzem, a strzelił nad bramką

• 67. min.

Nic z tego nie wyszło, Arka znowu przy piłce

• 66. min.

Teraz to Górnik przeszedł do ofensywy, rzut rożny dla gospodarzy

• 62. min.

Koj również opuścił boisko na noszach. Za niego Shevelyukhin

• 60. min.

Zbozień za Sochę

• 59. min.

Dłuższa przerwa w grze. Służby medyczne zniosły Sochę do karetki - zawodnik w wyniku uderzenia stracił przytomność

• 56. min.

Ajjj... Zderzyli się mocno głowami Koj i Socha, konieczna interwencja medyczna. Oby nic poważnego się nie stało

• 56. min.

Arka od początku drugiej połowy stara się atakować. Ostatnia akcja zakończona spalonym Szwocha

• 54. min.

Rzut wolny dla Arki (27 metrów przed bramką) kończy się niezłym strzałem Szwocha, minimalnie obok prawego słupka

• 52. min.

Groźny strzał Kuna (i co najważniejsze celny), ale broni Loska

• 50. min.

Szansa teraz dla Zabrzan, ale Wieteska niecelnie strzela głową

• 48. min.

Zamieszanie w polu karnym Górnika, Arka intensywnie atakuje, miała trzy rzuty rożne, ale ostatecznie Loska od bramki

• 45. min.

Zaczynamy drugą połowę! Oby ciekawszą

• Koniec pierwszej połowy. Bez bramek w Zabrzu

• 44. min.

Zapowiadała się groźna kontra Górnika, ale Kadzior strzelił z daleka, wprost w ręce bramkarza Arki

• 42. min.

Kolejny rzut rożny dla Górnika i znowu nic z tego nie wyszło

• 38. min.

Obie drużyny mają na koncie po 5 strzałów, ale tylko Górnik ma jeden strzał celny...

• 36. min.

Żółtą kartkę otrzymuje Tadeusz Socha za faul albo za protesty po nim

• 34. min.

Mało ciekawy okres gry, realizator częściej pokazuje stadion z lotu ptaka niż mecz :P

• 26. min.

Szybka riposta Górnika! Kurzawa! Piła poszybowała nad poprzeczką!!!

• 23. min.

Szwoch zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie była to dobra decyzja. Decyzja może i nawet dobra, ale wykonanie już nie.

• 17. min.

Na boisku nuda! Ale na Twitterze ciekawa dyskusja..

• 16. min.

Zamieszanie pod bramką Arki! Gospodarze domagali się rzutu karnego, ale arbiter pozostał nieugięty i to bramkarz wznowi grę.

• 14. min.

Tym razem to Jurado miał być adresatem podania, ale dzisiaj "Piesio'' i "precyzja', to jak ogień i woda.

• 12. min.

Jurado usiłował dośrodkować w pole karne, ale słowo "usiłował" jest tutaj kluczowe.

• 8. min.

Kądzior pędzi prawą flanką! Niestety, stracił panowanie nad piłką, która wyszła na aut.

• 8. min.

Kurzawa dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Arki! Ale zagrożenia nie będzie. Piłka wylądowała pod nogami stoperów Arki.

• 6. min.

Kilka minut za nami! Arka przycisnęła Górnik! Gospodarze mają kłopoty z opuszczeniem własnej połowy!

• 4. min.

Jak on tego nie trafił!!? Grzegorz Piesio oddał strzał z trzeciego metra, ale fatalnie przestrzelił!

• STARTUJEMY!

• Czy Angulo znowu coś strzeli? Już ma na koncie 6 bramek! Chociaż niektóre źródła mówią o 7 golach

• W meczu piątej kolejki Lotto Ekstraklasy Górnik Zabrze zmierzy się z Arką Gdynia. Gospodarze w czterech otychczasowych meczach zdobyli 7 punktów, a Arka "oczko" mniej.

1
Bramki: R.Wolsztyński (85.) Kartki: Angulo - żółta Skład: Loska - Wolniewicz, Wieteska, Suarez, Koj (62. Szeweluchin) - Kądzior, Ambrosiewicz (89. Matuszek), Żurkowski, Kurzawa (70. R.Wolsztyński) - Ł.Wolsztyński, Angulo
Arka Gdynia
Bramki: Jurado (84.) Kartki: Socha, Warcholak, Sołdecki - żółta Skład: Steinbors - Socha (61. Zbozień), Marcjanik, Danch, Warcholak - Sołdecki (90. Łukasiewicz), Marciniak - Kun, Szwoch, Piesio (79. Jazvić) - Jurado