Cracovia - Ruch. Cracovia skomplikowała sytuację Ruchu. Chorzowianie jedną nogą w 1. lidze - to jest twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

19.05.2017, godzina 20:30

Cracovia Kraków

2 0
  • na żywo

Koniec! Cracovia wygrała z Ruchem 2:0 i przybliżyła się znacząco do utrzymania w Ekstraklasie. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek chorzowianie zamykają tabelę ze stratą 4 punktów do bezpiecznej lokaty.

• 1
  • 87. min.

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Czekają już w zasadzie na ostatni gwizdek.

• 1
  • 84. min.

Strzał Niezgody paruje do boku Sandomierski.

• 81. min.

Niewykorzystana sytuacja Niezgody chyba zabiła już jakąkolwiek nadzieję w piłkarzach Ruchu na wywiezienie z Krakowa punktów.

• 1
  • 77. min.

Mogli wrócić do gry chorzowianie! Niezgoda z bliska trafia w poprzeczkę!

• 1
  • 74. min.

Jak to nie wpadło?! Nie było spalonego, Piątek ruszył idealnie w tempo do podania z głębi pola i miał przed sobą już tylko Hrdlickę. Podciął piłkę nad bramkarzem Ruchu, jednak ten nie dał się zaskoczyć i popisał się świetną obroną!

• 71. min.

Rozpędził się Piątek, piłka uciekała mu do boku, ale zdołał jeszcze strzelić na bramkę. Minimalnie nad poprzeczką.

• 67. min.

Obraz gry nie ulega zmianie. Cracovia się nie wysila, a Ruch, trochę rozpaczliwie, gra głównie dalekie piłki na napastników. Cracovia przeprowadza za to zmianę: Brzyski za Jaroszyńskiego.

• 64. min.

Grę Ruchu najlepiej obrazuje reakcja Krzysztofa Warzychy na wejście na boisko Dimuna. - Ósemka u nich wchodzi. Kto to jest? - zapytał swojego asystenta szkoleniowiec Ruchu. No cóż...

• 1
  • 62. min.

Jednrisek uderzył zewnętrzną częścią stopy z szesnastego metra, niewiele zabrakło! Piłka o pół metra minęła okienko bramki strzeżonej przez Hrdlickę.

• 60. min.

Druga zmiana w Cracovii:

Dimun za Kanacha.

• 58. min.

Bezpardonowe wejście Malarczyka w Araka i piłkarz Cracovii dostaje zasłużoną żółtą kartkę.

• 56. min.

Gościom nie można odmówić woli walki, jednak to trochę zbyt mało, żeby zagrozić bramce rywali.

• 54. min.

Urbańczyk strzela z dystansu, ale nie trafia czysto w piłkę, więc Sandomierski nie ma problemów ze skuteczną interwencją.

• 52. min.

Zmiana w Cracovii:

Jendrisek za Wołąkiewicza.

• 51. min.

Urazu nabawił się Wołąkiewicz i wygląda na to, że w Cracovii dojdzie do wymuszonej zmiany.

• 49. min.

Druga połowa rozpoczęła się tak jak pierwsza - od ataków Cracovii.

• 47. min.

Dwie zmiany w Ruchu:

Koj za Oleksego oraz Arak za Nowaka.

Zaczynamy drugą połowę.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Ruch przegrywa z Cracovią 0:2. Goście prezentowali się bardzo słabo, ale ostatnie dziesięć minut w wykonaniu chorzowian daje nadzieję, że po przerwie będą jeszcze emocje.