Ekstraklasa. Niesamowite emocje w Lubinie! Zagłębie w trzy minuty odrobiło dwa gole i zremisowało z Cracovią! [ZAPIS RELACJI]

2 : 2
Terminarz

• poniedziałek, 01 maja 2017
  • Zapraszamy już dziś na jutrzejszy finał Pucharu Polski. O godz. 16 na Stadionie Narodowym w Warszawie Lech zagra z Arką. Zapraszamy!

• Co za końcówka w Lubinie! Do 90. minuty Zagłębie przegrywało 0:2, a spotkanie w Lubinie jednak zakończyło się remisem!

• 90. min. + 5

Koniec meczu.

• 90. min. + 3

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Starzyńskiego. Główka, główka, zamieszanie, kocioł, wreszcie nogę wstawia Guldan, który z bliska pokonał Sandomierskiego!

GOL DLA ZAEGŁĘBIA!!! LUBOMIR GULDAN!

• 90. min. + 2

Ależ zamieszanie w polu karnym Cracovii! Rzut rożny dla Zagłębia.

• 90. min. + 1

Kartka dla Łukasza Piątka za taktyczny faul.

Cztery minuty doliczone.

Fenomenalne uderzenie Czecha z linii pola karnego! Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki!

Martin Nespor, co za gol, 1:2!

• 87. min.

Jaroslav Mihalik w miejsce Szczepaniaka.

• 82. min.

Steblecki za Cetnarskiego.

• 79. min.

Potężny strzał Jendriska z woleja, ale wysoko nad bramką.

• 75. min.
  • 73. min.

Adam Buksa w miejsce Krzysztofa Janusa.

• 66. min.

Dobre dośrodkowanie Janoszki, ale ponownie Zagłębie nie było w stanie wykończyć dobrego dogrania w pole karne Cracovii.

• 61. min.

Fatalna strata Guldana pod własnym polem karnym! Piłka spadła pod nogi Dąbrowskiego, jednak pomocnik Cracovii uderzył niecelnie.

• 59. min.

Łukasz Janoszka w miejsce Kamila Mazka.

• 58. min.

Ładne podanie PIątka do Nespora, ale dobra też interwencja obrońców Cracovii.

• 54. min.

Najlepsza okazja dla Zagłębia po przerwie! Z lewej strony podawał Mazek, a mocny strzał Tosika obronił Sandomierski.

• 51. min.

Ofensywnie od początku drugiej połowy Zagłębie, jednak na razie przynajmniej żadnych konkretów z tego nie ma.

• 47. min.

Filip Jagiełło w miejsce Dominika Jończego.

Początek drugiej połowy.

• 45. min. + 1

Przerwa. Najpierw Szczepaniak, kilka minut później Piątek. Chociaż Zagłębie długo przeważało, to do przerwy przegrywa 0:2 z Cracovią. Widzimy się za kwadrans!

• 45. min.

Rozpędził się Krzysztof Piątek! Napastnik Cracovii doskonale teraz przedryblował dwóch rywali, ale jego uderzenie z dystansu było słabe i niecelne.

• 43. min.

Zagłębie znokautowane, w szoku. Gospodarze mają problem z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

• 40. min.

Doskonałe, prostopadłe podanie, Piątek sam na sam z bramkarzem Zagłębia i jest 0:2!

• 38. min.

Niesamowite, 0:2! Krzysztof Piątek, były piłkarz Zagłębia, podwyższa prowadzenie Cracovii!

• 38. min.

Gospodarze przeważali, mieli więcej okazji do strzelenia gola. Tymczasem moment nieuwagi kosztował ich sporo, w kontekście tabeli nawet bardzo dużo. Spokoju przede wszystkim.

• 32. min.

Gol dla Cracovii! Szczepaniak daje nieoczekiwane prowadzenie gościom!

• 29. min.

Na pewno nie oglądają ekstraklasy. I dzisiaj to ich szczęście. Maaaaałooooo dzieje się w Lubinie.

• 25. min.

Rzut wolny dla Cracovii z 30 metrów. Na strzał zdecydował się Brzyski. Odważnie, ale bardzo niecelnie.

• 22. min.

Kolejna okazja dla Zagłębia! Dośrodkowywał Piątek, ale do dobrze dogranej piłki nie zdążył Nespor.

• 19. min.

Starzyński dośrodkował, ale wprost w ręce Sandomierskiego.

• 18. min.
  • 16. min.

Potężny, ale niecelny strzał Brzyskiego.

• 13. min.

Rzut wolny dla Zagłębia zakończony złym dośrodkowaniem Starzyńskiego.

• 10. min.

Dobre podanie do Nespora, napastnik Zagłębia sam na sam z Sandomierskim, ale sędzia odgwizdał spalonego.

• 8. min.

Wymuszona zmiana w Cracovii. W miejsce Wójcickiego wszedł Diego Ferraresso.

• 5. min.

Pierwsza szansa dla Zagłębia! Dośrodkowanie z prawej strony autorstwa Janusa, ale w piłkę nie trafił Nespor!

• 2. min.

Na razie w dużo lepszej sytuacji gospodarze. Zagłębie z dorobkiem 20 punktów zajmuje 10. miejsce. Cracovia na swoim koncie ma 16 punktów, co daje jej 14. lokatę.

• 1. min.

Gramy!

• Obie drużyny na murawie, zaraz gramy!

• Skład Cracovii: Sandomierski - Wójcicki, Malarczyk, Wołąkiewicz, Brzyski - Dąbrowski, Kanach - Szczepaniak, Cetnarski, Jendrisek - Piątek.

• Skład Zagłębia: Małkowski - Tosik, Jonczy, Guldan, Dziwniel - Kubicki, Piątek - Janus, Starzyński, Mazek - Nespor.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację na żywo z ostatniego meczu 31. kolejki LOTTO Ekstraklasy. W grupie spadkowej, Zagłębie Lubin podejmie Cracovię.

2
Bramki: Nespor (90.), Guldan (90+4.) Kartki: Piątek - żółta. Skład: Małkowski - Tosik, Jończy (46. Jagiełło), Guldan, Dziwniel - Kubicki, Piątek - Janus (73. Buksa), Starzyński, Mazek (59. Janoszka) - Nespor.
Bramki: Szczepaniak (32.), Piątek (39.) Skład: Sandomierski - Wójcicki (8. Ferraresso), Malarczyk, Wołąkiewicz, Brzyski - Dąbrowski, Kanach - Szczepaniak (87. Mihalik), Cetnarski (82. Steblecki), Jendrisek - Piątek.