Ekstraklasa. Lech Poznań - Korona Kielce 3:2. Sport.pl - to jest Twój LIVE!

3 : 2
Terminarz

• piątek, 28 kwietnia 2017
  • KONIEC MECZU

I to by było na tyle w naszej relacji! Lech zrobił to, co do niego należało, chociaż nie zachwycił. Poznanianie obejmują jednak (chwilowo?) prowadzenie w tabeli. Za chwilę na Sport.pl pojawi się tekst podsumowujący spotkanie.

• 90. min. + 3

Koniec meczu.

Chyba Lech to wytrzyma...

• 86. min.

Piłka w siatce! Sędzia nie uznaje jednak gola gości... i chyba ma rację.

• 84. min.

Zmiana w Koronie. Cebula za Aankoura.

• 81. min.

Ostatnia zmiana w Lechu. Gajos za Majewskiego.

• 80. min.

Tym razem Borjan był trochę bliżej, ale Robak znowu wykorzystuje "jedenastkę"!

• GOOOOOOL

80. min.

3:2! Robak!

• 79. min.

RZUT KARNY DLA LECHA! Możdżeń (chyba) popchnął Jevticia.

• 76. min.

I jeszcze raz Burić! Na leżąco! Teraz to Korona atakuje!

• 73. min.

Natarcie kielczan! Burić broni, do piłki przed polem karnym dopada jeszcze Palanca i... nad bramką!

• 69. min.

Zmiana w Lechu. Tetteha zastąpi Kownacki.

• 64. min.

Niby są świeże siły, ale sytuacja na boisku znowu się trochę rozlazła. No to czekamy...

• 61. min.

Zmiana w Lechu. Radut za Makuszewskiego.

• 58. min.

Zmiana w Koronie. Abalo zastąpił Pyłypczuka.

• 56. min.

Dejmek zderzył się z Buriciem, co doprowadziło do wrzenia w polu karnym lechitów. Kapitan Korony chyba jednak nie chciał jakoś mocno poturbować golkipera przeciwnika.

• 54. min.

Postali, postali, a w końcu Grzelak się znudził i postanowił przyłożyć. Świetnie, z daleka, piłka ładnie podkręcona, ale mija słupek.

• 52. min.

Jedna z nielicznych w tej części gry wycieczek kielczan na połowę przeciwników. Ale bez pomysłu na sensowny atak.

• 49. min.

Lechici w natarciu. Tyle że, póki co, niezbyt obiecującym.

Rozpoczyna się druga połowa.

• 45. min. + 2

Koniec pierwszej połowy.

• 44. min.

Burić rzucił się dobrze i był bardzo blisko! Piłka przeleciała mu pod rękami.

• GOOOOOOL

44. min.

2:2! Kiełb!

• 43. min.

RZUT KARNY DLA KORONY! Głupi faul Trałki na Możdżeniu!

• 42. min.

Pewnie wykonany rzut karny. Bramkarz rzucił się w drugą stronę.

• GOOOOOOL

42. min.

2:1! Robak!

• 41. min.

Rymaniak fauluje Robaka w sytuacji sam na sam! RZUT KARNY DLA LECHA!

• 37. min.

Tetteh brzydko sfaulował rywala, obejrzał żółtą kartkę i nie będzie mógł wystąpić w następnym meczu.

• 31. min.

Od czasu do czasu coś się jeszcze na boisku dzieje, ale od kiedy padła wyrównująca bramka nie mieliśmy poważniejszych akcji z jednej ani z drugiej strony.

• 26. min.

W Poznaniu pada, ale... nie tak jak w Bielsku-Białej, gdzie (na drugim redakcyjnym telewizorze) Podbeskidzie mierzy się z Miedzią. Legniczanie właśnie strzelili gola na 1:0. Ale to tylko tak a propos najbardziej palącej kwestii: czy kiedykolwiek przestanie padać?

• 21. min.

Palanca ściągnął na siebie pięciu (!) rywali i odegrał do Możdżenia. Uderzenie, piłka odbija się od głowy Wilusza i wpada do bramki!

• GOOOOOOL

21. min.

1:1! Możdżeń!

• 17. min.

Majewski znakomicie wystawił Jevticiowi, a ten świetnie przyłożył z 20 metrów niemal w okienko.

• GOOOOOOL

17. min.

1:0! Jevtić!

• 12. min.

Żółta kartka dla Grzelaka za próbę wymuszenia rzutu karnego. Sędzia świetnie to wychwycił! Burić nawet go nie tknął.

• 11. min.

Kontratak Lecha po zmarnowanym kornerze gości. Trzech na trzech. Majewski próbował dograć do Robaka, ale zepsuł podanie.

• 7. min.

Kiełb pomknął lewym skrzydłem i dorzucił w środek pola karnego. Bramkarz był najszybszy.

• 4. min.

Początek bardzo, bardzo spokojny. Jeśli można kogoś oskarżyć o próby przeprowadzania ataków, to tą drużyną jest Lech.

• 1. min.

Zaczęli.

• A jeśli nie chcesz przegapić najważniejszych newsów, napisz do naszego bota na FB, wie naprawdę dużo :) Możesz napisać tutaj: http://m.me/sportpl, albo po prostu zagadać Sport.pl na Messengerze

• Ożywiony Lech mocno liczy się w walce o mistrzostwo. Korona raczej już tylko cieszy się, że nie może spaść z ligi. Faworyt jest więc tylko jeden, zwłaszcza że mecz odbywa się w Poznaniu. A jak będzie? Zaczniemy przekonywać się już za kwadrans!

Lech Poznań
Bramki: Jevtić (17.), Robak (42. - karny, 80. - karny) Kartki: Tetteh, Kostewycz - żółta Skład: Burić - Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz - Tetteh (69. Kownacki), Trałka - Makuszewski (61. Radut), Majewski (81. Gajos), Jevtić - Robak
Bramki: Możdżeń (21.), Kiełb (45. - karny) Kartki: Grzelak, Rymaniak, Dejmek, Możdżeń - żółta Skład: Borjan - Rymaniak, Dejmek, Grzelak, Kallaste - Możdżeń, Żubrowski - Kiełb, Aankour (85. Cebula), Pyłypczuk (57. Abalo) - Palanca