Jagiellonia Białystok - Górnik Łeczna. Wicelider zdemolował rywala, kapitalny Vassiljev - to jest Twój LIVE [ZAPIS RELACJI]

17.02.2017, godzina 18:00

Jagiellonia Białystok

5 0
  • na żywo
  • KONIEC

Jagiellonia Białystok zdemolowała Górnik Łęczna 5:0 w pierwszym meczu 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. Piłkarzem spotkania został Konstantin Vassiljev, który zdobył dwie bramki i zaliczył dwie asysty.

• 1
  • 90. min. + 1

Koniec meczu.

• 88. min.

Znowu na lewej stronie namieszał Cerncyh, pięknie wystawił piłkę Góralskiemu, a ten posłał ją znacznie obok bramki.

• 1
  • 85. min.

Cernych popędził do linii końcowej i zagrał płasko przed bramkę. Leandro próbował przyjąć futbolówkę, ale zrobił to na tyle nieporadnie, że prawie wystawił ją do strzału rywalowi, zdołał jeszcze zasłonić piłkę ciałem i wybić ją na rzut rożny.

• 84. min.

Ciekawa statystyka dotycząca Vassiljeva.

• 81. min.

Na takie spotkanie Jagiellonia czekała od października 2014 roku.

• 1
  • 78. min.

Losu meczu są już przesądzone, stąd emocje zdążyły już dawno opaść. Patrząc na piłkarzy Górnika, można odnieść wrażenie, że tylko Matei chce powalczyć o bramkę honorową.

• 1
  • 75. min.

Zmiana w Jagiellonii: Grzyb za strzelca trzeciej bramki - Romanczuka.

• 1
  • 73. min.

Matei zmienił przed chwilą Sasina i już w pierwszej swojej akcji wywalczył rzut wolny. Faulował Guti, który za to zagranie dostał żółtą kartkę.

• 1
  • 70. min.

Demolka w Białymstoku. Rozkłada bezradnie ręce przy linii bocznej Franciszek Smuda.

• 1
  • 68. min.

Jeszcze jednej zmiany dokonuje Michał Probierz. Schodzi niekwestionowany piłkarz meczu Vassiljev, a jego miejsce zajmuje Mystkowski.

• 1
  • 66. min.

Zmiana w zespole gospodarzy. Novikovas melduje się na placu gry w miejsce Frankowskiego.

• 1
  • 64. min.

Cernych wykorzystuje fatalny błąd Komora, który stracił futbolówkę na dwudziestym metrze. Golkiper Górnika Prusak znalazł się w sytuacji jeden na jeden z Cernychem i choć piłkę zdołał odbić, to ta i tak poszybowała jeszcze za jego plecy i wpadła do bramki.

• 2
  • GOOOOOOL

63. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 5:0 dla Jagiellonii.

• 1
    • 1
    • 1
  • 60. min.

Vassiljev w dogodnej sytuacji w polu karnym, ale dobry powrót zalicza Hernandez blokujący wślizgiem próbę Estończyka.

• 58. min.

Zmiana w Górniku: Grzelczak za Danielewicza.

• 57. min.

Ten mecz jest koncertem Konstantina Vassiljeva. Dwie bramki, dwie asysty, po prostu dominator.

• 55. min.

Cernych odgrywa z pierwszej piłki do Vassiljeva, który ma przed sobą tylko Prusaka. Golkiper Górnika był w tej sytuacji bezradny. 4:0!

• GOOOOOOL

54. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Gromi Jagiellonia.

• 1
  • 52. min.

Kolejna asysta Vassiljeva. Estończyk zaskoczył rozegraniem rzutu wolnego, zagrywając piłkę po ziemi na piąty metr, tam spod opieki obrońców uwolnił się Romanczuk i uderzeniem boczną częścią stopy pokonał Prusaka.