Ostatni mecz reprezentacji Polski w el. Euro 2020. Pożegnanie Łukasza Piszczka! [RELACJA NA ŻYWO]

3 : 2

• wtorek, 19 listopada 2019
  • PILNE

90. min. + 5

Koniec meczu! Polacy wygrali ostatni mecz 3:2!

• 90. min. + 4

Próbował także Krychowiak, ale z podobnym skutkiem.

• 90. min. + 3

Zieliński oddał groźny strzał, ale piłka minęła słupek bramki Oblaka.

Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

• 89. min.

Vuckić wchodzi w miejsce Matavza.

• 86. min.

Słowenia kończy mecz w "10"! Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Kurticia.

• 85. min.

A Jóźwiak wszedł w miejsce kontuzjowanego Szymańskiego.

• 85. min.

Rep wchodzi w miejsce Verbicia.

• 85. min.

Kędziora ukarany żółtą kartką.

• 83. min.

Na murawie leży Szymański. Potrzebna będzie pomoc medyczna. Czyżby to był koniec meczu dla niego?

• 80. min.

Robert Lewandowski otrzymał podanie na lewym skrzydle, minął trzech rywali, dośrodkował na głowę Grosickiego, który odegrał do Góralskiego, a ten pokonał Oblaka z najbliższej odległości.

• 80. min.

ALEŻ AKCJA LEWANDOWSKIEGO! ALEŻ GOL GÓRALSKIEGO!

• 78. min.

Lewandowski wycofał piłkę do Krychowiaka, który po raz trzeci trafił w rywala.

• 78. min.

Zbyt mocne podanie do Kędziory, przejął piłkę Oblak.

• 75. min.

Krychowiak potężnie uderzył sprzed pola karnego. Trafił jednak w obrońcę. Dwukrotnie.

• 72. min.

Zmiana w Słowenii. Zajc wchodzi w miejsce Bijola.

• 72. min.

Jeszcze jeden strzał Słoweńców z dystansu. Bardzo niecelny.

• 70. min.

Żółta kartka dla Krychowiaka za nadmierną gestykulację w kierunku sędziego.

• 67. min.

Lewandowski oddał silny strzał sprzed pola karnego, ale Oblak łapie piłkę.

• 64. min.

Po bramce dla Słoweńców gra się uspokoiła.

• 61. min.

Mnóstwo miejsca zostawili Polacy w polu karnym, Słoweńcy trzema podaniami wyprowadzili Ilicicia na sytuację, w której z najbliższej odległości musiał pokonać bezradnego Szczęsnego.

• 61. min.

Słoweńcy znowu odpowiadają! 2:2!

• 59. min.

Kolejna akcja Polaków! Polacy naciskają, najpierw zabrakło dokładności przy dośrodkowaniu w pole karne, potem Zieliński otrzymał kapitalne podanie, obrócił się z piłką, ale minimalnie chybił.

• 56. min.

Ależ interwencja Oblaka! Kapitalna akcja Polaków, wycofanie do Zielińskiego, bardzo dobry strzał pomocnika Napoli, ale fenomenalnie obronił słoweński bramkarz.

• 54. min.

Kapitalne przyjęcie Lewandowskiego na 30. metrze przed bramką Oblaka, minął pięciu rywali, po czym uderzył po długim słupku, nie dając szans Oblakowi. Ależ klasa Lewandowskiego!

• 54. min.

ROBERT LEWANDOWSKI! CO ZA RAJD KAPITANA REPREZENTACJI!

• 51. min.

Podobnie jak Szczęsny, po silnym strzale Verbicia.

• 50. min.

Krychowiak uderzył na bramkę Słoweńców, ale Oblak pewnie broni.

• 48. min.

Mnóstwo walki w środku pola, niewiele groźnych sytuacji.

Wracamy do gry!

• PILNE

45. min. + 5

Koniec pierwszej połowy!

• 45. min. + 5

Dobra okazja dla Słoweńców z rzutu wolnego. Fatalne dośrodkowanie.

• PILNE

45. min. + 3

ŁUKASZ PISZCZEK KOŃCZY PRZYGODĘ Z REPREZENTACJĄ POLSKI! W jego miejsce wchodzi Kędziora.

• 45. min. + 1

Szymański oddał strzał sprzed pola karnego. Tym razem jednak już nie tak skutecznie.

• 45. min.

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy.

• 44. min.

Jacek Góralski dał upust swoim emocjom, kopiąc w murawę. Nawet nie chcemy myśleć, jakie szkody to kopnięcie przyniosło.

• 40. min.

Góralski zagrał świetną piłkę do Szymańskiego, ale po raz kolejny przeszkodziła murawa, która jest w naprawdę tragicznym stanie...

Koszmarny stan murawy na Narodowym! Piasek przy każdym kopnięciu piłki [WIDEO]

Piasek. Mnóstwo piasku, który unosił się przy każdym kopnięciu piłki. Wystarczyła rozgrzewka reprezentacji Polski przed wtorkowym meczem ze Słowenią (godz. 20.45), by ocenić stan murawy jako zły. Może nawet bardzo zły, bo tak fatalnie przygotowanego boiska na PGE Narodowym sobie nie przypominamy.

• 38. min.

Strzał sprzed pola karnego Bijola, ale bardzo niecelny.

• 35. min.

Rzut rożny. Piłka spadła idealnie na głowę Lewandowskiego, ale pewnie broni Oblak.

• 32. min.

Reca ukarany żółtą kartką.

• 30. min.

W 30. minucie miał zostać zmieniony Łukasz Piszczek. Ale zapewne pogra w dłużej.

• 28. min.

Grosicki uderzył na bramkę, ale zdecydowanie się pospieszył...

• 27. min.

Kurtić uderzył sprzed pola karnego, ale bardzo niecelnie.

• 25. min.

Lewandowski otrzymał piłkę w polu karnym, ale nie udało mu się oddać strzału. Polacy pozostają przy piłce.

• 23. min.

Po meczu z pewnością bardzo wiele będzie mówić się o fatalnej jakości murawy na PGE Narodowym. Tak źle jeszcze nigdy nie było...

• 21. min.

Kurtić fauluje Góralskiego na naszej połowie.

• 19. min.

Słoweńcy próbowali wyjść z kontrą, Reca powalczył o piłkę, po czym faulowany był Krychowiak. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne.

• 17. min.

Grosicki znowu ruszył lewym skrzydłem, ale niedokładnie wycofał piłkę, będzie tylko rzut rożny.

• 14. min.

Ilicić otrzymał piłkę na skrzydle, w bardzo prosty sposób minął Ręcę, po czym wyłożył piłkę Matavzowi, który musiał trafić.

• 14. min.

Słoweńcy odpowiadają! Matavz z najbliższej odległości doprowadza do remisu!

• 11. min.

Może podobać się gra Polaków. Kolejna dobra akcja skrzydłem, ale nie udało się oddać strzału na bramkę.

• 10. min.

Kolejna kapitalna akcja Polaków! Grosicki minął rywala w polu karnym, wycofał piłkę do Zielińskiego, ale piłkarz Napoli był zaskoczony, że piłka do niego dotarła i nie trafił z najbliższej odległości.

• 7. min.
  • 7. min.

Jędrzejczyk wchodzi na boisko w miejsce Glika.

• 6. min.

Oblak wrócił do gry, Glik poza boiskiem, miał krwotok z nosa i nie będzie w stanie kontynuować gry.

• 5. min.

Oblak i Glik są opatrywani na boisku. Nie wygląda to dobrze...

• 3. min.

Rzut rożny, Oblak wybija piłkę z pola karnego, Szymański uderzył z 18. metra, nie dając szans Oblakowi, który nadal nie pozbierał się po wybiciu piłki.

• 3. min.

BRAMKA DLA POLSKI! Ależ początek meczu!

• 3. min.

Dobre dośrodkowanie, ale Słoweńcy wybijają piłkę na rzut rożny.

• 2. min.

Kurtić ukarany żółtą kartką za faul na Góralskim.

• 1. min.

Pierwsza akcja Polaków, ale Słoweńcy wybili piłkę po dośrodkowaniu Piszczka.

• PILNE

1. min.

Gramy!

• Czas na hymny obu państw.

• Słoweńcy są jedynym rywalem Polaków, który pokonał naszą kadrę w trakcie tych eliminacji Euro 2020.

• Wydarzeniem wtorkowego spotkania będzie pożegnanie Łukasza Piszczka. Obrońca Borussii Dortmund ma zostać zmieniony ok. 30 minuty, aby mógł pożegnać się z kibicami obecnymi na trybunach.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z ostatniego meczu el. Euro 2020, w którym Polacy zmierzą się ze Słowenią.

Polska
Bramki: Szymański (3.), Lewandowski (54.), Góralski (81.) Kartki: Reca, Krychowiak, Kedziora - żółta Skład: Szczęsny - Piszczek (45. Kędziora), Bednarek, Glik (7. Jędrzejczyk), Reca - Góralski, Krychowiak - Grosicki, Zieliński, Szymański (85. Jóźwiak) - Lewandowski
Słowenia
Bramki: Matavż (14.), Ilicić (61.) Kartki: Kurtić - żółta; Kurtić - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Oblak - Stojanović, Blazić, Mevlja, Balkovec - Krhin, Kurtić - Ilicić, Bijol (72. Zajc), Verbić (86. Rep) - Matavż (89. Vuckić)