Poznaliśmy dwie kolejne drużyny, które awansowały na EURO 2020! [ZAPIS RELACJI]

1 : 1

• poniedziałek, 18 listopada 2019

Szwajcaria i Dania to kolejne drużyny, które zapewniły sobie awans na EURO 2020. Historyczne zwycięstwo odnieśli Włosi, którzy pokonali Armenię aż 9:1!

Irlandia - Dania 1:1

KONIEC MECZU!

Ostatnie minuty. Irlandia atakuje!

• 85. min.

Irlandia jeszcze walczy! Musi strzelić jeszcze 1 gola, by awansować na EURO!

• 85. min.

Doherty strzelcem gola!

• 85. min.

GOL DLA IRLANDII!

• 72. min.

Armenia przegrywa już 0:8 z Włochami! Orsolini!

• 72. min.

Braithwaite strzelcem gola!

• 72. min.

GOL DLA DANII!

• 71. min.

Irlandia musi pokonać dziś Danie, ale wiele jej brakuje. Przede wszystkim lepszych strzałów. Teraz mógł być karny dla Danii ale Dolberg nie był jednak faulowany

• 70. min.

Romagnioli podwyższa prowadzenie Włochów! To już 6:0 z Armenią. Pogrom!

• 64. min.

63 minuty za nami w meczu Irlandia - Dania i trudno będzie je wspominać latami. Dużo walki, fauli, mało ciekawych akcji. Irlandia musi wygrać, ale niewiele robi ku temu

• 58. min.

Dania z pierwszym strzałem w meczu! Ale niecelnym

• 56. min.

Bośnia prowadzi z Liechtensteinem 1:0 po golu Civicia, a Szwajcarzy już 3:0 z Gibraltarem po trafieniu Fassnachta. Helweci mają obecnie prowadzenie w grupie D. W tej samej druga jest Dania, a trzecia Irlandia. Obie ekipy walczą, ale wciąż 0:0

• 55. min.

Grecja wyrównała z Finlandią po golu Mantalosa

• 47. min.

Szwajcaria prowadzi już 2:0 z Gibraltarem! Vargas strzelcem gola. To oznacza, że Irlandia tym bardziej musi ograć Danię, by awansować na Euro

Ruszamy z drugimi połowami. Gramy także w meczu Irlandia - Dania

• 45. min.

Koniec 1. połowy we wszystkich spotkaniach. W Irlandia - Dania też, męczarnie na razie, bez bramek, bez sytuacji. Oby było lepiej w drugiej połowie.

Włochy - Armenia 4:0

• 40. min.

Mecz jest dramatycznie słaby. Rozumiemy, że obie ekipy nie chcą ryzykować, bo walczą między sobą o awans, ale jednak... To spotkanie jest na razie bardzo bardzo słabe.

• 38. min.

Browne też oddał strzał! Ale niecelny. To drugi strzał gospodarzy w tym meczu. Oba nie stanowiły jednak zagrożenia dla Duńczyków

• 35. min.

McGoldrick oddał strzał! Broni bramkarz Danii. To pierwszy strzał w meczu! Teraz powinno być już lepiej

• 34. min.

Tymczasem w meczu Irlandia - Dania kibice nie zobaczyli jeszcze.. strzału. A minęły już 34 minuty

• 28. min.

Rzut wolny dla Danii. Rośnie przewaga gości

• 24. min.

Słabo wykonany rożny. Obie ekipy wciąż bez strzału! "Mecz walki" to mało powiedziane

• 24. min.

Pierwszy rożny dla gości

• 23. min.

Duńczycy nie śpieszą się, gdy są przy piłce. Prawie każda piłka przechodzi przez Eriksena, który jest mózgiem drużyny

• 11. min.

Irlandczycy chyba usłyszeli już, że Szwajcaria prowadzi, bo grają szybciej. Wciąż jednak nie oddali strzału, a bez niego gola nie zdobędą. Duńczycy spokojnie kontrolują na razie to spotkanie. Im wystarcza remis do awansu

• 11. min.

Irlandia tymczasem cofnęła się na własną połowę i czeka na akcje Duńczyków

• 6. min.

Na razie bez groźnych akcji, dużo walki w środku pola. Przy piłce teraz Duńczycy, którzy chcą uspokoić mecz

• 5. min.

Od początku Irlandia ruszyła na Danię. Chce strzelić szybko gola, bo musi wygrać, by zapewnić sobie awans na Euro