Cztery zespoły awansowały na Euro 2020! Austria wygrała ważny mecz 'polskiej' grupy [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

• sobota, 16 listopada 2019

Wyniki:

Austria 2:1 Macedonia Płn.

Chorwacja 3:1 Słowacja

Irlandia Północna 0:0 Holandia

Niemcy 4:0 Białoruś

KONIEC. Austriacy, Chorwaci, Holendrzy i Niemcy zapewniają sobie awans.

• GOOOOOOL

60. min.

Po bramce Bruno Petkovicia Chorwaci wychodzą na prowadzenie! Awans mają na wyciągnięcie ręki.

• 60. min.

Na tę chwilę cztery reprezentacje mają awans: Chorwacja, Niemcy, Holandia i Austria.

• GOOOOOOL

56. min.

Kroos podwyższa prowadzenie Niemców. W tej chwili mają oni awans, bo Irlandia Północna remisuje bezbramkowo z Holandią.

• GOOOOOOL

56. min.

Do wyrównania doprowadzają Chorwaci! Jeśli taki wynik utrzymają do końca spotkania, to zapewnią sobie awans na Euro.

• 48. min.

Austriacy podwyższają prowadzenie! Stefan Lainer wpisuje się na listę strzelców, przybliżając swój zespół do zapewnienia sobie awansu.

Wracamy do gry!

• 45. min.

• GOOOOOOL

42. min.

Mamy gola w kolejnym meczu! Niemcy, którzy do wywalczenia awansu na Euro potrzebują swojego zwycięstwa i remisu lub porażki Irlandii Płn., objęli prowadzenie w starciu z Białorusinami. Bramkarza rywali pokonał Matthias Ginter.

• 35. min.

Chorwaci wciąż są pierwsi w tabeli, ale awans zapewniony już dziś nieco się od nich oddalił. Do jego wywalczenia potrzebny im bowiem minimum remis.

• 33. min.

Niespodzianka w meczu Chorwatów ze Słowakami! Goście obejmują prowadzenie po bramce Roberta Bozenika, dzięki której wyprzedzają Węgrów i awansują na drugie miejsce w tabeli grupy E.

• 25. min.

Poza meczem Austrii i Polski, w spotkaniach eliminacji wciąż bez bramek.

• 15. min.

Pierwszy kwadrans meczów za nami. Na razie bramki oglądaliśmy tylko w meczach Austrii z Macedonią Płn. i Polski z Izraelem. Biało-czerwoni prowadzą w wyjazdowym starciu 1:0. Relację z ich spotkania można śledzić w poniższym artykule:

Izrael - Polska. Reprezentacja Jerzego Brzęczka walczy o kolejne punkty w eliminacjach Euro 2020 [RELACJA NA ŻYWO]
  • GOOOOOOL

9. min.

Austriacy obejmują prowadzenie w meczu z Macedonią Płn.! David Alaba wpisuje się na listę strzelców i przybliża swój zespół do zapewnienia sobie awansu.

• Początek meczów o godz. 20:45.

• Jak wygląda sytuacja drużyn, których mecze będziemy obserwować:

- Austria zapewni sobie awans, jeśli przynajmniej zremisuje z Macedonią Płn.

- Chorwacji awans zapewni przynajmniej remis ze Słowacją

- Holandia potrzebuje minimum remisu z Irlandią Płn.