Katastrofalne błędy i porażka reprezentacji Polski U-21. Rosja nowym liderem [ZAPIS RELACJI]

3 : 0

• piątek, 15 listopada 2019
  • 90. min. + 3

Koniec meczu! Polacy przegrywają po katastrofalnym meczu 0:3 i nie są już liderem.

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

• 83. min.

Tempo meczu spadło. Bułgarzy pilnują wyniku, a grający w dziesiątkę Polacy nie mają zbyt wielu argumentów do odwrócenia losów meczu.

• 78. min.

Celny strzał Bułgarów. Kamil Grabara spokojnie złapał piłkę.

• 75. min.

Jeszcze dwie zmiany w drużynie Czesława Michniewicza, ale młodzi Polacy wyglądają na pogodzonych z porażką.

• 70. min.

Druga żółta i czerwona kartka dla Karola Fili. Sędzia wyrzucił piłkarza Lechii Gdańsk z boiska. Polacy grają w osłabieniu.

• 68. min.

Trzecia zmiana w polskiej kadrze. Bartosz Bida zmienił Mateusza Bogusza.

• 65. min.

Polacy atakują, momentami spychają Bułgarów do głębokiej defensywy, ale nie potrafią wykończyć swoich sytuacji.

• GOOOOOOL

60. min.

Katastrofa! Trzeci gol dla Bułgarów. Kolejny po fatalnych błędach polskich obrońców. Ivanov ośmieszył Jana Sobocińskiego i ze spokojem wpakował piłkę do siatki.

• 58. min.

Dobre, nawet bardzo dobre dośrodkowanie Płachety z rzutu wolnego i kolejny niecelny strzał. Tym razem w bramkę z kilku metrów nie trafił Robert Gumny.

• 55. min.

Polacy mogli szybko złapać kontakt z Bułgarami, ale Walukiewicz strzelił wysoko, wysoko nad poprzeczką.

• GOOOOOOL

52. min.

Kolejny błąd polskiej defensywy, Jan Sobociński był źle ustawiony, nie dogonił Ivanova, a ten pewnym strzałem po ziemi pokonał Kamila Grabarę. Przegrywamy 0:2.

• 49. min.

Kamil Jóźwiak i Robert Gumny ładnie napędzili akcję Polaków prawy skrzydłem, ale Klimala sfaulował jednego z Bułgarów. Żółta kartka.

GRAMY!

• 45. min.

Czesław Michniewicz szybko reaguje na słabą grę Polaków. Dwie zmiany. Płacheta za Listkowskiego i Kowalczyk za Ambrosiewicza.

• 45. min.

Piłkarze są już na murawie. Za chwilę początek drugiej połowy.

• 45. min.

A tymczasem reprezentacja Rosji U-21 ograła Łotwę U-21 2:0 i wyprzedziła Polaków. Na tę chwilę Rosjanie mają punkt przewagi.

• 45. min.

Koniec pierwszej połowy! Polacy przegrywają z Bułgarią 0:1.

• GOOOOOOL

43. min.

Co w tej sytuacji zrobił Kamil Pestka?! Obrońca Cracovii fatalnie wyrzucił piłkę z autu, Bułgarzy ją przejęli i zakończyli całą akcję golem. Yordanov pokonał Kamila Grabarę. Przegrywamy.

• PILNE

41. min.

Poprzeczka ratuje Polaków! Fatalne zachowanie obrońców reprezentacji Polski, Bułgarzy wyprowadzili kontratak, mieli idealną szansę na gola, ale nie potrafili jej wykorzystać.

• 39. min.

Indywidualna akcja Kamila Jóźwiaka, strzał za pola karnego i dobra interwencja Naumova.

• 35. min.

Bułgarzy bronią się cały zespołem na własnej połowie. Polacy próbują złamać ich zasieki, ale mają z tym duże problemy.

• 30. min.

I jeszcze jedna sytuacja biało-czerwonych! Jóźwiak znów dobrze dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, a Sebastian Walukiewicz nie trafił w bramkę z kilku metrów.

• PILNE

24. min.

Potężny strzał z dystansu Listkowskiego i Naumov fenomenalną interwencją ratuje Bułgarów przed stratą gola!

• 21. min.

Kamil Jóźwiak, który po tym meczu dołączy do kadry Jerzego Brzęczka, bardzo często schodzi do środka pola i pomaga środkowym pomocnikom w rozegraniu piłki.

• 16. min.

Polacy budują akcje w ataku pozycyjnym. Na razie brakuje przyspieszenia.

• 12. min.

Dobra akcja Bułgarów prawym skrzydłem, miało być dośrodkowanie, wyszedł strzał, a Kamil Grabara pewnie złapał piłkę.

• 9. min.

Świetnie wprowadził piłkę do gry Kamil Grabara. Polski bramkarz wybił ją wprost pod nogi Patryka Klimali, ale napastnik Jagiellonii oddał bardzo słaby strzał.

• 7. min.

Dużo nerwowości i niecelnych podań. Z jednej i z drugiej strony.

• 4. min.

Zakotłowało się pod bramką Grabary, ale gola nie ma! Bułgarzy nie wykorzystali znakomitej szansy na gola.

• 3. min.

Bułgarzy mają rzut wolny tuż przed polem karnym. Faulował Jan Sobociński i dostał żółtą kartkę.

• 2. min.

Polacy mieli pierwszą szansę po rzucie rożnym. Dobre dośrodkowanie Jóźwiaka i jeszcze lepsze wybicie piłki przez jednego z Bułgarów.

• 1. min.

GRAMY!

• Czas na hymny! Najpierw Polski, później Bułgarii.

• A tak Bułgarów: Naumov - Lysakov, Hristov P., Hristov A., Turitsov - Kotev, Antov, Naydenov - Ivanov, Krastev, Yordanov

• Tak wygląda wyjściowy skład Polaków: Grabara - Gumny, Walukiewicz, Sobociński, Pestka - Listkowski, Fila, Ambrosiewicz, Bogusz, Jóźwiak - Klimala

• Po czterech meczach eliminacji Polacy są liderem grupy E i mają dwa punkty przewagi nad drugą w tabeli Rosją.

• Dobry wieczór! Witamy i zapraszamy na mecz reprezentacji Polski do lat 21 w eliminacjach Euro 2021. Dziś rywalem kadry Czesława Michniewicza będzie reprezentacja Bułgarii.

0
Bramki: Yordanov (43.), Ivanov (52.), (60.) Skład: Naumov - Lysakov, Hristov P., Hristov A., Turitsov - Kotev, Antov, Naydenov - Ivanov, Krastev, Yordanov
Polska U-21
Skład: Grabara - Gumny, Walukiewicz, Sobociński, Pestka - Listkowski, Fila, Ambrosiewicz, Bogusz, Jóźwiak - Klimala